USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Лучанка Яна Беломоіна – в топ-10 Олімпійських ігор з маунтінбайку

27 Липня 2021 13:29
На Олімпійських іграх в Токіо був розіграний комплект нагород в маунтінбайку серед жінок. Українська спортсменка Яна Беломоіна не змогла поборотися за медалі.

Лучанка Яна Беломоіна фінішувала з результатом 1:19:40. У підсумку Яна посіла восьме місце, пише 24 канал.

Беломоіна на старті 20-кілометрового заїзду не змогла зачепитися за лідируючу групу, опинившись на 18-му місці. Українка поступово проривалася вгору, проте вище восьмої позиції піднятися їй не вдалося.

Олімпійською чемпіонкою в маунтінбайку стала Йоланда Нефф, а весь подіум зайняли представниці збірної Швейцарії.

На Іграх-2012 в Лондоні українка посіла 13-е місце, а через 4 роки в Ріо-де-Жанейро стала 9-ю.