USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Лучанина можуть оштрафувати за неправильно одягнену маску

9 Липня 2020 08:44
У одному з будівельних гіпермаркетів Луцька правоохоронці склали адміністративний протокол на лучанина, який неправильно носив маску.

Про це розповів Суспільному дільничний інспектор Віктор Томащук.

Зі слів дільничного, під час спільного з Держпродспоживслужбою рейду магазинами і торговими центрами Луцька, помітили чоловіка, який не відреагував на зауваження охоронця магазину.

Лучанин спершу відмовився надати правоохоронцям документи, що засвідчують особу. На місце викликали наряд патрульних.

Кореспонденти Суспільного стали свідками події. Чоловік, на якого правоохоронці склали протокол, коментувати ситуацію відмовився.

Заповнені поліцейськими документи про порушення підписав, але зазначив, що з порушенням, описаним у протоколі, не погоджується.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 9 Липня 2020 09:33
Правильно робить поліція, пора недисциплінованих українців ставити вже на місце. Тільки це треба здійснювати масово по всіх місцях громадського скупчення людей.
Внук до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 9 Липня 2020 09:42
Діду тобі треба в псіхушку
скептик до Внук Показати IP 9 Липня 2020 12:00
а він все життя стоїть "на місці" у позі Г
ЛЮДИНА до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 9 Липня 2020 21:21
КАСТРУЛЯ НА ГОЛОВУ НЕ ДАВИТЬ??? ЯКЩО ДАВИТЬ, ТО МОЖЕТЕ З ФОЛЬГИ ЗРОБИТИ ШАПОЧКУ...
Луцьк Показати IP 9 Липня 2020 09:52
Перепрошую, але заголовок якийсь "кучерявий": лучанина можуть, а лучанку ні?. Тільки лучан можуть, а на решті території області і країни не можуть?
Лучанин до Луцьк Показати IP 9 Липня 2020 10:06
Йдеться про конкретний випадок. І у цьому випадку мова йде про чоловіка із Луцька!
ЛЮДИНА Показати IP 9 Липня 2020 21:27
ЦЕЙ ВІРУС ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНИЙ.. ВІН УРАЖАЄ МІЗКИ ЗОМБІ, ЛИШЕ ЧЕРЕЗ "ЗМІ" НОСІТЬ ОБОВ,ЯЗКОВО МАСКИ, ЩОБ НЕ ФІЛЬТРУВАТИ СВІЖИМ ПОВІТРЯМ ЛЕГЕНІ, ДИХАЙТЕ СВОІМИ МІКРОБАМИ І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ...