USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьк без парканів: на території міста пропонують демонтувати огорожі

14 Січня 2022 21:39
На території міста Луцька пропонують демонтувати всі самочинно встановлені паркани, ворота та ґрати.

Відповідну пропозиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував Віктор Смолярчук.

Як він зазначив, останніми роками в різних мікрорайонах Луцька суб’єкти господарювання встановили низку парканів, воріт, ґратів, які унеможливлюють піший прохід та автомобільний доїзд до зупинок, магазинів, закладів харчування, закладів побутового обслуговування, закладів соціальної сфери, лікувальних установ.

Чоловік звернув увагу, що в низці випадків до багатоквартирних будинків через самовільно встановлені паркани та ворота не може доїхати спецтехніка, зокрема пожежні автомобілі, карети невідкладної екстреної медичної допомоги, сміттєвози.

«Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», огорожі, ворота, ґрати належать до малих архітектурних форм. Правилами благоустрою міста Луцька, затвердженими рішенням Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2, визначено, що підставою для проведення робіт зі встановлення малих архітектурних форм є дозвіл на проведення робіт із благоустрою, виданий в установленому порядку. Враховуючи зазначене, просимо Луцького міського голову Ігоря Поліщука та членів виконавчого комітету Луцької міської ради доручити відповідним службам міста провести інвентаризацію всіх огорож, воріт та ґрат, встановлених без відповідних дозволів, і здійснити їх демонтаж у порядку, визначеному чинним законодавством», – вказав Віктор Смолярчук.

Відзначимо, аби Луцька міська рада розглянула петицію, за 15 діб її мають підписати 300 осіб. Підтримати петицію Віктора Смолярчука можна тут.

Як неодноразово повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в Луцьку періодично проводять роботи з демонтажу незаконно встановлених конструкцій. Наприклад, працівники муніципальної варти нещодавно розпочали обстеження прибережної зони Сапалаївки щодо наявності там самочинно встановлених огорож.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Лучани Показати IP 14 Січня 2022 21:59
Розумна ініціатива ! Доречно підтримати !
Світоч Правди до Лучани Показати IP 16 Січня 2022 15:56
що розумна то розумна!Ума палата. То давайте знесемо і мур замковий ,залишимолише вежі!
123 Показати IP 15 Січня 2022 00:21
Чекаю, що знесуть до бісової матері паркани, що оточили стадіон, спорткомплекс ВДУ та басейн, і унеможливлюють нормальне людське сполучення між проспектами Грушевського та Перемоги. Дякую.
Лучанин Показати IP 15 Січня 2022 07:27
Автор петиціі п. Смолярчук і, напевно, в співавторстві з п. Завадською - це люди з ОСББ «На Летовищі» по Липинського, 1 - захаращеного всілякими заборами, перепонами, калітками, сітками, нещодавно закрили прохід маси людей до Порт Сіті. Було телебачення, були протести, були в міського голови - всі збурені проти такого. То от накрапали таку петицію. Таким не варто вірити і підписувати, підленькі люди. По огородженнях треба підходити виважено і оцінювати ситуацію. Ці ж загороджують все! Дивіться публікаціі про ситуацію на Липинського, 1. Стане зрозуміло. В петиціі є декілька слушних думок, але так як іі автор отой чоловік, то на таке не варто вестися.
Перший до Лучанин Показати IP 15 Січня 2022 18:36
А що страшно стало за свої ворота і забори ? Знести нахрен всі забори і ворота !
Волиняка до Лучанин Показати IP 15 Січня 2022 19:25
Ви не лучанин, ви полішук, якому закони не писані, і які хочуть жити як їм хочеться. Липинського 1 бачу на сьогодні є вільний прохід біля спортмайданчика. А вам слабо розгородитись в себе?
дідо Показати IP 15 Січня 2022 07:58
якби люди поважали чужу власність та не волочилмсь через приватні території,то б ніхто парканів не ставив. У США люди поважають приватну власність і тому парканів нема навіть між приватними будинками....тільки в чорних бідних районах.
Народна прокуратура до дідо Показати IP 15 Січня 2022 13:36
Цей селюцький рагулізм давно потрібно припинити. Різне бидло, накравши лісу чи намивши бурштину, приїджає в місто і намагається тут жити, як у себе в селі, загороджуючись від усього світу і висаджуючи біля багатоповерхівки помідори з цибулею, ніби ці три кущики їх нагодують. Якщо людина маргінал і не здатна підлаштовуватись під нові умови життя, значить її потрібно примусово вчити
Волиняка до дідо Показати IP 15 Січня 2022 19:27
та ми і є афроукраїнополішуками
Дідо до дідо Показати IP 15 Січня 2022 19:49
Ги, маєш гуглмапс? Сходи подивися на панорами, є паркани, правда передня площадка не за парканом, тільки задній двір.
Правда Показати IP 15 Січня 2022 08:36
Це приватна територія власників квартир(Закон).А якщо в них є кадастровий номер і карта(межі),то тим паче.В нас маса фірм і організацій користуються землею комунальною і не сплачують нічого.Ось там спочатку наведіть лад.Розгнівались "ходаки"...Голова ОСББ рішень не приймає,а правління,а тут інші голови влаштували гвалт.А ви хто такі і які ваші повноваження?Процитуйте хоч одну статтю Закону,яку порушено,якщо ви його взагалі читали.
Віктор до Правда Показати IP 15 Січня 2022 10:32
Що ти мелеш, клоун! У себе на поліссі біля хліва можеш ставити паркан!
Полішучелло до Віктор Показати IP 15 Січня 2022 19:23
Ми й воду перекриємо, бо труби йдуть по нашій території!!! Є відповідний кадастровий номер!
Ігор Показати IP 15 Січня 2022 08:36
Якщо паркани встановлено незаконно, то що заважає міській владі їх демонтувати? Для чого потрібно збирати петицію з підписами 300 осіб? Отже для того щоб змусити владу виконувати свою роботу потрібно її попросити не менш як підписами 300 громадян?
Правда Показати IP 15 Січня 2022 09:37
Незаконно-це як?Зацитуйте Закони,статті,пункти,а ми прочитаємо.Голова ОСББ-це просто управлінець(менеджер),якого обирають власники квартир.Так його і можуть зняти.Але ж не знімають.Значить власники приймали рішення і вони точно керувались законодавством і його читали,можливо навіть консультувались в юристів.То чому гвалт?То нехай ті "розумники"подають до суду,якщо він прийме цей позов до розгляду.
До Правда Показати IP 15 Січня 2022 09:52
Ти не правда, ти - Брехня, до того ше й нерозумна ! Прибудинкова територія дійсно приватна, але то не означає, шо ОСББ може з нею робити, шо захоче ! Робити можна тільки то, що дозволено законодавчими і нормативними документами. А ставити там паркан заборонено, тому, що це не передбачено а ні планувальною документацією мікрорайону, а ні державними будівельними нормами, а ні правилами благоустрою міста !!! Не вводь людей в оману, не напускай туману і не виставляй себе на посміховисько ! Ти відразу порозумнішаєш, коли складуть на тебе протокол на адмінкомісію і доведеться платити штраф ! А потім ще й доведеться зносити паркан за твої ж гроші ! Якщо людям не заходять знання через голову, то є метода вкласти їх ось таким методом !
Очевидець до До Правда Показати IP 15 Січня 2022 18:40
Угораю ....там на весь мікрорайн можна алмінку писати ....там гетто ....знести все !!!
Анонім Показати IP 15 Січня 2022 10:26
Підказую. На Червоного Хркста біля Ощадбанку - перекритий тротуар. На Червоного Хркста біля перукарні забиті меьалеві конструкції в тротуар. Це законно?
Правда Показати IP 15 Січня 2022 10:59
Ну так озвучте ті законодавчі акти,документацію,норми....де вони?Протокол!А вони його вміють складати,та невже...Можете луснути,але нічого ви не вдієте-"кругом марш".Беріть болгарку і вперед,буде цікаво...
Суддя до Правда Показати IP 15 Січня 2022 12:01
Нарешті нехай наша влада міська нам, громадянам міста скаже ( тобто дасть юридичну відповідь) на питання - що насправді законно, а що НЕ законно. Нехай згадає, що, наприклад, існує норма, яку ніхто не відміняв, щодо висоти приватних парканів не більше 2 метрів висотою. Давайте подивимось - яка висота парканів в приватних будинках членів і членкинь міськради і облради ( суддів, прокурорів, і вже з ними). Там буде 3 метри і 4 метри. Так що насправді тема парканів не така вже і незначуща. Де наші зубчаті акули пера - допоможіть нам зробити місто комфортним для громади.
До Ігор Показати IP 15 Січня 2022 13:15
Тут, Їгорцю, палка о двух канцах ! Якби влада діяла професійно і була принциповою, і справедливою - то підхід до вирішення порушного питаня був би один, як для усіх і так як Закон гласить ! Але тут вопрос тре ширше розглядати ! В тих будинках живе контингент розмаїтий: там і вхожі в калідори влади, дрібонькі служителі Феміди, бізнесюкі, які кажуть, шо наповнюють міський бюджет, куми-свати депутатиків і просто хитрозроблені ! Вони будуть все робити для себе, аби нічого не зробити для решти лучан ! А від влади підкинуть певну суму теплих кредитів і візьмуть з них клятву голоснути на виборах так як тра ! От і зрослось ! Переплелось грішне з праведним ! А страдають прості лучани яким нема як пройти до тролейбуса, по хліб до магазину, чи з дитиною до садочка ! Думайте перед виборами !
Правда Показати IP 15 Січня 2022 13:56
Законно-не законно?Закон є Закон.Читайте і вперед відстоювати свої права.Але ж моя хата обабіч,я просто спостерігаю...ось і весь "хохляцький"менталітет і так у всьому.А на виборчих дільницях не те?ТЕ саме.То до кого апелюємо-ДО ДЗЕРКАЛА!
Массажист Показати IP 15 Січня 2022 17:32
Хотілось би по-перше парканів взагалі, всюди.
Массажист до Массажист Показати IP 15 Січня 2022 17:34
По-менше*
Юра Показати IP 16 Січня 2022 19:23
Є поняття приватна власність- в багатьох ОСББ ділянки передані у власність! Хто не розуміє- заходить на сайт лмр і читає! Якщо там паркан стоїть це одне! Якщо такого немає- до суду.p.s.нема чого шастати в людей під вікнами, красти авто, п'яним спати на лавці та інше!