USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі патрульні пояснили, за що «скрутили» водія. Відео

26 Липня 2017 20:40
Користувач Діма Крищук опублікував відео, на якому патрульні жорстко заломлюють та кують в кайданки чоловіка. В своєму дописі він пояснює – патрульні скрутили водія лише за те, що він вступився за іншу водійку.

«Нелюдь в погонах, наша «довіра», «безпека», що робить з простими водіями. Хто хоче опинитись на його місці, за те, що чоловік зробив зауваження «нашій поліції» а саме (ст. лей. Капустинський та ст. сер. Васюта) що вони припарковали свій службовий автомобіль та перешкоджали виїзд без світлових маячків. Після нападу, я б так виразився, один з нападників побіг та включив «внаглу» маячки, також ще мушу додати що звичайному перехожому бризнули щось у очі не викликавши швидку. Також Капустинський бив по руках громадянина який проходив біля них», - зауважив в дописі користувач, розмістивши відповідне відео. За день воно зібрало близько 1400 репостів та 39 тисяч переглядів.
. Зауважимо, що це не перший випадок, коли волиняни скаржаться на патрульного Капустинський. Зокрема, він став "героєм" інциденту в Ковелі, коли на прохання водія спілкуватись адекватно правоохоронець заявив: "Хто ти такий, щоб я з тобою ласкаво говорив. Ти що, дєвочка, щоб я з тобою ласкаво говорив?!"
Коментуючи ситуацію, луцькі патрульні зауважили, що фрагмент відео вирваний з контексту, а допис є неправдивим та некоректним щодо правоохоронців. Подаємо їх допис без змін.

«25 липня, близько 14 години, на перехресті вулиць Ковельська-Глушець, працював екіпаж патрульних та оформляв адмінматеріали на водіїв-порушників.

До полісменів під’їхав Volkswagen Transporter, водій якого почав заважати роботі патрульних, зокрема сказав, що вони залишили автомобіль на перехресті, та пред’являв інші звинувачення.

Варто зауважити, що місце для проїзду транспорту було, а маячки службового автомобіля були увімкнені, тобто патрульні були при виконанні службових обов’язків.

Інспектор патрульної поліції вказав водієві та пасажирові, що ті не пристебнуті пасками безпеки, та попросив показати посвідчення водія. Чоловік відреагував агресивно і заявив, що нічого не пред’являтиме.

Після численних прохань і попереджень це зробити водія було тимчасово затримано на підставі ЗУ «Про Національну поліцію», а оскільки він продовжував агресивну поведінку та злісну непокору правоохоронцям, ті застосували кайданки.

Варто зауважити, що і водій, і пасажир, який знімав інцидент на відео, виражались нецензурними словами на адресу полісменів. Врешті, за це вони отримали по протоколу за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), а водій ще й отримав протокол за ст. 185 (злісна непокора) та об’єднану постанову за ч. 5 121 і ч. 1 ст. 126 КУпАП.

Цікаво, що в квітні 2017 року цей же водій двічі за день був зупинений патрульними. Перший раз він також у цьому ж місці, що й вчора, зупинився та вказував полісменам, як працювати, хоча сам в цей час одночасно порушував ПДР, розмовляючи по телефону за кермом. Тоді на нього винесли відповідну постанову. Цього ж самого дня інший екіпаж вдруге оформив на водія постанову за розмови по телефону за кермом. Водій двічі сплатив штраф у розмірі 425 гривень», - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 86
111 Показати IP 26 Липня 2017 21:14
Кошмар...це ж садисти в мундирах...мужик іди в прокуратуру і то біґом..ніхто їм не дає права знущатися над людиною . Це такі потвори тепер поліція україньська ? То психопати..яку таку заґрозу він для них становив , що вони йому руки ламали ?!!
скептик до 111 Показати IP 26 Липня 2017 23:13
ти ще не бачив німецьку або американську поліцію. дістав би по повній програмі. хамити, звичайно, не личить полісмену, але і ображати його також не варто. хто розпочав перший - наразі не відомо
123 до 111 Показати IP 26 Липня 2017 23:44
Тепер траба робити висновки, колишні міліціонери були людяніші, ніж оце Б.ДЛО!!!!
sasha до 123 Показати IP 27 Липня 2017 22:47
Вово бро нада їх пиз*ити..... щоб трохі поняли.....
ЗаГоРуЛьКо. до sasha Показати IP 28 Липня 2017 00:23
Шановний вас тре " п*здити"... І батькам стусанів надавати, що "вас" не виховували,
Весело до 111 Показати IP 27 Липня 2017 01:47
І де тут знущання?) Чи емоції вже повністю закривають розум?) Затримання порушника, який не хоче підкорятись законній вимозі поліцейського та чинить опір є ЗНУЩАННЯМ???))) "Яку він загрозу створив", - вас забули спитати, чи можна поліцейським його затримувати, увхахахахахах) Ще б о це написав "краще б злочинців ловили", було б взагалі шикарно) Закони краще повчіть,закон про поліції, адміністративний кодекс, а не дурню тут пишіть про "знущання")))
Водій Показати IP 26 Липня 2017 21:17
А що,вже заборонено спілкуватись по тел в автомобілі який не рухається?!!!
Лол Показати IP 26 Липня 2017 21:19
На другому відео - водій сопливий типовий полішук. Копи теж, "пацики" з района. Всі учасники тих подій чудаки на букву "м"
smoker до Лол Показати IP 27 Липня 2017 03:07
полішук ти))))
пррр Показати IP 26 Липня 2017 21:20
Нехай тоді Поліція виложить відео як все було, якщо ж ні тоді збираємося біля відділку та виносимо на кладовище це бидло в погонах....
До пррр до пррр Показати IP 27 Липня 2017 09:53
Дивися - швидко зносишся
пррр Показати IP 26 Липня 2017 21:22
Альо ребята , Рижков храбрий воїн . лихий і т. д ви де ????? що це за безпридєл??? Чи ви вміїте лише пяних знімати на камеру і виложувати в інтернет ...
121 Показати IP 26 Липня 2017 21:49
Чоловікові і його другові оператору потрібно було мовчки фільмувати протиправні дії ментів і надати їх в прокуратуру. А так вони публічно ображають поліцейських і показуюють свою зверхність. Давайте кожен з нас буде мента на...уй посилати щодня і в груди себе бити що ми достойні європейці! Далеко зайдемо? Змінювати треба спочатку себе.
59 до 121 Показати IP 26 Липня 2017 22:28
Повністю з Вами згідний.У нас всі кричать про свої права,в той же час забувають про свої обов"язки.Хай би в штатах так зробили,давно лежав би мордою в асфальт,а при спробі рипнутись,отрмав би кулю в сраку.
Нічого нового до 121 Показати IP 27 Липня 2017 01:56
І що тут протиправного??? Поруш пдр - непред'явлення документів - злісна непокора - затримання для встановлення особи та складання адмін матеріалів згідно 260 КУПАП. Люди, які законів і оком певне не бачили, кидаються словами про протиправність?) Чи треба емоційно стадом кричати, коли поліція застосовує силу при затриманні через опір порушника? БОЗЕ!!! Поліція застосовує силу, та ви шо, не може бути!!! Вона тільки гладити має, і пальчиком робити но-но-но!
скептик до Нічого нового Показати IP 27 Липня 2017 10:42
непредьявлення документів не є злісною непокорою. є певні визначені причини, з яких поліцай має право вимагати документи
Нічого нового до скептик Показати IP 27 Липня 2017 14:20
Непред'явлення - не є, а от відмова добровільно поїхати в міськ відділ для встановлення особи та для складання адмін матеріалів, вчинюючи опір при затриманні - вже є.
скептик до Нічого нового Показати IP 27 Липня 2017 15:45
по перше, не кожне адмінправопорушення дає підстави для встановлення особи . у більшості випадків обмежуються зауваженням. по-друге, при затриманні СКЛАДАЄТЬСЯ ПРОТОКОЛ ЗАТРИМАННЯ.
Нічого нового до скептик Показати IP 27 Липня 2017 16:42
Виносити зауваження чи ні це вже вирішує поліцейський, а не порушник. А протокол звісно, складеться, доставлять в міськ відділ, і там складуть.
скептик до Нічого нового Показати IP 27 Липня 2017 20:11
почитай інструкцію про порядок затримання. протокол складається на місці затримання
Гера до Нічого нового Показати IP 27 Липня 2017 13:33
Так вона має відноситись до криміналітету і мажорів п'яних,а не до людей які роблять зауваження!
Луцьк Показати IP 26 Липня 2017 21:51
Народ це що таке ??? АЛЬО Збираємось біля городдєла будем цмх лушпаків звільняти з Поліції, таке бидло не повинно отримувати ЗП з наших податків....
123 до Луцьк Показати IP 26 Липня 2017 23:49
Луцьк,це не міський відділ, не путай праведне з грішним,це патрульна поліція "СЕЛФІ КОПИ", ви вже повиганяли своїми зборами нормальних, які не могли на все це приниження дивитися. Хочеш міняти щось йти служити і почни з середини системи і з себе. А то привикл коменти писати.
Катерина до 123 Показати IP 27 Липня 2017 12:48
Ви написали 100%-ву правду!!!!
Олександр Показати IP 26 Липня 2017 21:54
Вигнати з поліцііі і відкрити справу
Лучанин до Олександр Показати IP 27 Липня 2017 01:59
За що? За законне затримання? Чи за те, що поліція силу застосовує, бо порушник сам їхати в міськ відділ не хоче??? Ще треба було в кінці написати "БЄСПРЄДЄЛ"! Ну капець)
скептик до Лучанин Показати IP 27 Липня 2017 10:44
для того, щоб їхати у відділ, поліцай має скласти протокол затримання. і на це мають бути ДУЖЕ поважні причини.
Лучанин до скептик Показати IP 27 Липня 2017 14:23
Протокол затримання буде складатись вже у відділі після затримання в період 3х годин, і ніде не пише, що він має складатись перед затриманням. Поважні причини розписані в статті 260 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення, от і почитайте, Скептик)
скептик до Лучанин Показати IP 27 Липня 2017 21:24
затриманий може до відділу "випадково" не доїхати, або доїхати з поламаними ребрами. а поліція скаже, що він сам "випадково" вдарився до дверей 5 раз. при затриманні викликається адвокат і складається протокол на місці, а потім вже доставляють у відділення У СУПРОВОДІ АДВОКАТА
чадо Показати IP 26 Липня 2017 22:06
Жалкая спроба щось пояснить.
Анонім Показати IP 26 Липня 2017 22:24
Ці "РАМИ" туп%рилі в погонах просто показують свою зверхність. Навіть якщо і відео вирване з контексту вони не мають права так чинити з людиною яка не чинить опору! Надіюсь чоловік дійде до суду і ці ідіоти не будуть "нас захищати"!!!!!!
11 Показати IP 26 Липня 2017 22:25
Що хотіли те і маємо . Кормим і далі цих виро%ків. Як би цей був з автоматом то ці горе копи повтікали б . А тут без нічого тепер вони герої . Почесні громадяни міста . Слава Революціонерам які цю наволоч привели .
лучанин Показати IP 26 Липня 2017 22:31
Шкода що нема початку відео...а дивлячись це відео то складається впаження що ці "законослухняні" громадянини ще те бидло...можливо мало його мордою в асфальт потовкли...
А де? Показати IP 26 Липня 2017 22:41
А де звук з першого відео? Мужик впертий попався. Вже б дався, щоб скрутили. А бабця сердобольна, хоч хрестом святим поможе бідоласі.
Rtv Показати IP 26 Липня 2017 22:58
Який захист можна чекати від нашої поліції х_ії ....
чел Показати IP 26 Липня 2017 23:01
в мене похожий випадок був, тільки коли я викликав інший патруль цих гн%д, приіхала самооборона в масках , на%башили в очі балончиком і дубінками отп%дили, потім забрали в райотдел....за%бісь рібята...
777 Показати IP 26 Липня 2017 23:37
Це не полiцiя-це маньякi...мало того що скрутити його не змогли так мучили,душили 7хв.
Як так... до 777 Показати IP 27 Липня 2017 02:04
Жах! Поліція застосовує силу! Жах! Вона ж має тільки словом, а силу нєєєєє, нізя! Ага, мучили значить) Водій сам чинить опір, не дає застосувати кайданки, і він у нас жертва видається! І винен не він, що чинить опір, а поліцейські, що намагаються його затримати. Ну де ще народжуються такі геніальні висновки, як не в нашому суспільстві=)
Справедливий Показати IP 26 Липня 2017 23:44
Маячки на авто поліції НЕ увімкнені (це чітко видно на відео), і як воно ''припарковане''! Протоколи треба писати на пі... в погонах за створення аварійної ситуації, перевищення влади, необгрунтоване застосування сили та затримання. Якщо не буде службового розслідування і цих уродів не виженуть з ганьбою з органів - начальника Луцької поліції в сміттєвий бак
Єва до Справедливий Показати IP 26 Липня 2017 23:53
Капустинський патрульна поліція, та що на Набережні, а не горайдел.
Лучанин до Справедливий Показати IP 27 Липня 2017 02:16
Не увімкнені??? Очі відкрийте, або сходіть вмийтесь, бо вже погано бачите.
777 Показати IP 27 Липня 2017 00:17
Хлопці з поліції молодці!!!!!!!
sasha до 777 Показати IP 27 Липня 2017 22:46
так підстав сраку раз молодці, нелюди вони....
Mikola Tsymbalyuk Показати IP 27 Липня 2017 00:35
Де відео з камер ментів??? Тільки їхн відео може їх оправдати, і якби було так воноб уже давно було оприлюднене, а як не показують значить є на то причина.
Яковлюк Роман Показати IP 27 Липня 2017 00:55
1. 22 секунда відео, на поліцейській машині не працюють проблискові маячки, 2. 1,17 застосування спецзасобів проти перехожого. ст.185 злісна непокора застосовується проти особи яка не показала посвідчення особи - шановні поліцейські ви що ???? потерпілий не мав показувати посвідчення водія автівка якою потерпілий керував не рухалась. Аплодую стоячи реформа вдалась. Чекаю на суд над поліцейськими
Нічого нового Показати IP 27 Липня 2017 01:21
Наші люди як завжди, ніхто нічого не розуміє, але бачать, що пакують, треба одразу рота повідкривати на поліцейських, та розповідати, як поліцейським працювати. "НЕ ЛАМАЙТЕ, НЕ ЗАТРИМУЙТЕ, ПУСТІТЬ", - без вас забули поліцейські розібратись, що їм робити, та яким методом. І нічого дивного - чиниш опір, отримай затримання з застосування сили. Для адекватних - порушення пдр, водій відмовився пред'явити посвідчення водія, тому згідно 260 купап водій був затриманий, для встановлення особи та складання адмін матеріалів. А сам видно, не хотів їхати в міськ відділ, тому і був затриманий силою, нічого дивного, і все законно.
скептик до Нічого нового Показати IP 27 Липня 2017 10:48
ДЕ ПРОТОКОЛ ЗАТРИМАННЯ ?!!!!!!! будь-яке порушення ПДР - це підстава для затримання ?!!!!!! ти уважно прочитав ст.260 КУпАП ?
Нічого нового до скептик Показати IP 27 Липня 2017 14:37
Ок, порушив пдр, підійшли, попросили документи, відмовився - 126, ок, об'єднуєм дві постанови = виходить одна за 126, на кого писати будем?) Правильно, нема на кого, бо водій не надав документи. Проводить адмін затримання для встановлення особи та через неможливість складання адмін матеріалів на місці. Добровільно особа їхати не хоче, тому й була затримана силою. Де протокол затримання?) В 261 пише лише те, що він має складатись при адмін затриманні, а воно є протяжне в 3 години, і в цій статті А НІ РЕЧЕННЯ НЕМА, що протокол затримання має складатись ДО затримання, а то хтось відео "активістів" передивився, а тепер ліпить, що спочатку поліцейський "зобов'язаний протокол написати", а вже потім шукати порушника, який вже втік, поки перший писав.
скептик до Нічого нового Показати IP 27 Липня 2017 15:37
Почитай для загального розвитку Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах поліції , затверджену Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.11.2015 №1376
Лучанин до скептик Показати IP 27 Липня 2017 16:39
Я цей наказ на пам'ять знаю. Підкажіть, можливо я щось не добачаю, в якому пункті-розділі пише, що протокол про адмін затримання складається ПЕРЕД затриманням? Ви логічно подумайте, здійснюється правопорушення, і поліцейський, по вашій логіці, має спочатку протокол скласти, а вже потім припиняти порушення та затримувати?) Тобто я буду стояти, плюватись людям в обличчя, виражатись нецензурною лайкою, при цьому оголеним, а поліція зможе мене затримати, тільки як напише протокол про затримання?))))) Цікава у вас логіка)
скептик до Лучанин Показати IP 27 Липня 2017 20:32
є такий вираз : "гляжу в книгу, вижу фигу". почитайте СтаттІ 258, 259 КУпАП (у яких випадках здійснюється затримання), затримана особа має право на правову допомогу, у тому числі У ПРОЦЕСІ ЗАТРИМАННЯ, тому що це є обмеженням її волі і воно повинно відбуватись законно і обгрунтовано. у протилежному випадку поліцейський може бути притягнений до кримінальної відповідальності. так, якщо особа вчинила адмінпорушення, ЯКЕ ВИМАГАЄ складання протоколу і відсутні документи для складання протоколу, вона може бути затримана, про що їй повідомляють. У РАЗІ СПРОТИВУ , СПРОБИ ВТЕЧІ, НАПАДУ НА ПОЛІЦЕЙСЬКОГО до неї можуть бути застосовані спецзасоби. після цього викликається адвокат і складається протокол затримання.
Лучанин до скептик Показати IP 28 Липня 2017 03:16
Це все правильно і класно ви написали, тільки ви знову не відповіли чітко на питання: де написано, що протокол про адмін затримання має складатись ДО поїздки у міськ відділ. 262 чітко описує протокол про адмін затримання, і там а ні слова, що він має складатись ДО поїздки у поліцію. Ба більше! Я вам скажу цікаву штуку, є така юридична безкоштовна допомога у нас, і коли ви їй наберете, то зустріч вони назначають не на вулиці, А У ПОЛІЦІЇ! БА БІЛЬШЕ! Ви певно не бачили бланк цього протоколу, а я вам підкажу, де його подивитись - в цьому самому наказі) Так ось, він починається з слів " Я (поліцейський) склав цей протокол про те, що (порушник) ДОСТАВЛЕНИЙ у службове приміщення...дієслово, доконаний вид, про щось говорить?) Це останнє моє, вам, повідомлення, бо відео в ютубі від "активістів" багато чого росказують своїй публіці, тільки та потім ці видумки в життя втілює=)
скептик до Лучанин Показати IP 28 Липня 2017 09:44
вважаю, що компетентну відповідь ви одержите в прокуратурі, оскільки цей інцидент набув вже широкого розголосу. а поняття "права людини" для вас є пустим звуком.
скептик до Лучанин Показати IP 28 Липня 2017 09:50
і цей бланк протокола - це брєд собачий, як і багато українських підзаконних актів, з цим неодноразово стикався і оскаржував в судах
Цікаво Показати IP 27 Липня 2017 01:41
Всі тут так возмущаються, дивуються, бризкаються слюнями від ненависті до поліцейських. Із-за чого??? Із-за того, що поліцейські законно затримують порушника, який відмовляється надавати документи, і тому потрібно затримати та відвести в міськ відділ, щоб встановити особу, та скласти адмін матеріали??? За те, що застосовують силу, бо водій сам їхати не хоче, а при затриманні чинить опір??? Люди, ви взагалі вже подуріли, і будете захищати кожного, кого ламають, а заслужено/не заслужено, то вже не важливо??? ЯКЄ "ДИВО"!!! Поліцейські застосовують силу для затримання!!! ЖАХ ПРОСТО. "М*сора, п*дари, звірі, г*ндони". І ці люди ще в Європу хочуть...захищати порушників, лаяти поліцейських. Геть вже цюцю, яка вам Європа??? Навчіться вести себе, для початку.
Анна Показати IP 27 Липня 2017 08:43
Ну, мужик і тупий)
Міщанка Показати IP 27 Липня 2017 09:15
"виражались нецензурними словами " - якою це мовою? Бо українською було б - "висловлювались нецензурно" або просто "лаялись"
Луцьк Показати IP 27 Липня 2017 09:40
Ви якісь шизофреникі! Ви порядку хочете? Розвитку? Та застрелити того муд*ка ще треба було. Поліцейським робити немає що, а просто дойо*уватись?? Ви задрали вже з своїми активістами, відеозйомкою, борзотою. Чого ж як в вас щось трапиться на 102 звоните? Все правильно вони зробили, є закони, є представники закону і їх треба поважати!
Фіма до Луцьк Показати IP 27 Липня 2017 10:38
Та ви шановні не путайте закон з беззаконня та зловживання службовим становищем. Як цікаво вони -копи нормативи фізо пройшли що вдвох одного мужика не могли заломати як завжди з допомогою третього...
Григорій Іванович до Луцьк Показати IP 27 Липня 2017 12:07
"Чого ж як в вас щось трапиться на 102 звоните?" А куди звонити мудило - в спортлото чи краєзнавчий музей? Громадяни звертаються до тих, кого утримують за свої податки, непогано кормлять і з пенсією не ображають, розраховуючи на захист. Але дуже часто взамін отримують від мусорка в погонах хамську зверхність , вимагання бобла і т.п.
Душман Показати IP 27 Липня 2017 09:43
Виж хочете порядок мати в крайини! А таких бидлот нада учити попробувавби в америци полицейському слово сказати пимля 3 слив завалив би сразу а тут розвелося шобло и керувати полисменами хочуть неполучится в ато не*уй кататись по луцку и умничати в ато крайину захищати нормаль захищають украйину а бидло чилайе слава украйини слава войинам ато слава вдв з повагою душман привит лучанам
Григорій Іванович до Душман Показати IP 27 Липня 2017 10:15
"А таких бидлот нада учити" ....спорчатку елементарній грамоті, а потім дати "душманам" хоча б якесь початкове виховання.
Василь Показати IP 27 Липня 2017 11:19
Переглянув відео. Ті два поліцейські не володіють ніякими навиками взагалі. Руку не вміють заблокувати. Замість того викручують йому руки, пальці, головою в бордюр тиснуть... так людину можна тільки травмувати а не знерухомити. Це вони мене можуть захистити від справжніх злочинців??? На дзюдо їх запишіть чи шо...
F Показати IP 27 Липня 2017 11:36
позатикайте пащі, бо вже задрали "менти, безпрєдєл, заломали, прості люди, прості водії, ай-яяяй, нелюді в погонах" ,та по х...й прості ви чи складні, дотримуйтесь закону і ведіть себе адекватно, а на вимоги поліції реагуйте спокійно і ввічливо і ніхто вас мордою на асфальт не покладе, а то позвикали ротяки роззявляти ледь що. Поліціянтам ще треба було кулю в ср*ку вліпити цьому "постраждалому" за злісний супротив, так би й зробили в багатьох країнах Європи і в багатьох штатах Америки. Розпустились тут від безкарності вже до краю ((
Григорій Іванович до F Показати IP 27 Липня 2017 12:11
засумували спини наших полішуків за нагайками. А ми Європа, Європа...
F до Григорій Іванович Показати IP 27 Липня 2017 12:58
А ти спробуй в Європі отак поводитись з поліцією.
скептик до F Показати IP 27 Липня 2017 15:41
так в Європі поліція не до"обується до будь-якої дрібниці. от коли твоя поведінка комусь створює проблеми або явно борзієш - начувайся
Анонім Показати IP 27 Липня 2017 11:58
"попробувавби в америци полицейському слово сказати пимля" - душман, я розумію, що в Америці ти частіше буваєш як я дома. Але ти очевидно плутаєш сільський бар "Америка" у вашій Зає..алівці з великою країною на північно-американському континенті.
Кіндрат Панасович Показати IP 27 Липня 2017 12:46
мусара мусарянскі
Nb до Кіндрат Панасович Показати IP 27 Липня 2017 13:12
ти саме "мусор" жлобина постсовкова.
Гость Показати IP 27 Липня 2017 16:28
Відео полісменів від початку до кінця, яке немає виключатися до повного затримання по закону. Неповне відео їхне вирване з контексту як вони так охарактеризовують!
Закон Показати IP 27 Липня 2017 18:16
Це відео дивиться вже вся Україна і відповідь буде скоро
123 Показати IP 27 Липня 2017 19:19
Скептик- при*урок Багато коментів мусоркі пишуть
скептик до 123 Показати IP 27 Липня 2017 20:36
ну ти звичайно гігант мислі . склав докупи аж шість слів !!!!!!!!!!
коля Показати IP 27 Липня 2017 19:49
який міністер такі і підлеглі !!! Шпига кого ви набрали ? мабуть знову за сало і бариші!7
Раїса Показати IP 27 Липня 2017 20:04
Садисти, а не поліцейські, гнати разом з керівником патрульної поліції Луцька ,так званим "вєтврачом",саме такий псевдонім отримав за низький рівень знання права та недолугу роботу О.Вовченко. Людина, яка далека від верховенства права та моральних цінностей, апріорі не може формувати кваліфіковані кадри.
Ко Показати IP 27 Липня 2017 22:37
нада з такіх під*рів рвати пагоги, як робили з старими ментами, якісь терпіла якому дали владу і зараз хоче самозствердетись бо дали йому ака власть, а він як був терпілой так і буде ним всю жизнь свою жалку, вот такі в нас перемени
sasha Показати IP 27 Липня 2017 22:43
та цей капустянскій чі як там його, його нада виловити і вивезти назад в село звідкі він там родом, почуяв власть за 6К грн і став як бетман,,,
Друг Показати IP 27 Липня 2017 23:36
В нас нема поліції,в нас є перебранці,які після кількох місяців навчань,не знаючи законів,самі їх порушують,думаючи,що вони стражи закону,це ганьба так званій реформі
jt Показати IP 27 Липня 2017 23:37
Другий теж з села(ужас(((
jt Показати IP 27 Липня 2017 23:44
Вибачаюсь не туди запис.
Пенсіонер УМВС Показати IP 28 Липня 2017 00:44
Шановні! Для того, щоб в когось вимагати дотримання законності, необхідно самому йому чітко слідувати. В Луцьку автомобіль патрульних стоїть без проблискових маячків в недозволеному місці, в Ковелі патрульний сам декілька разів порушує правила переходу проїзджої частини, за що на хлопця складає один з протоколів ( хоча видно, що хлопець сам провокує поліцейських). Да і міськвідділ тут ні при чому : їх так зашугали ''активісти'' на переатестації, що вони навіть лишнє слово бояться вимовити, а не те, щоб щось зробити. Дякувати потрібно реформаторам, які за 3 місяці намагались зробити з ''палікмахєра'' професійного поліцейського, говорячи при цьому, що йому не потрібна юридична освіта (Деканоїдзе). Так що маємо-те що маємо(хоча і серед них більшість порядні та мотивовані співробітники). Виродки є скрізь , а бидлоття з повноваженнями ще гірше, ніж мавпа з гранатою. Але все ж таки хочеться вірити, що все буде в нас добре.Слава Україні!
скептик до Пенсіонер УМВС Показати IP 28 Липня 2017 11:50
дивно чути з вуст ветерана МВС вираз "провокує поліцейських". є чітко визначені поняття протиправних дій, на які повинна бути адекватна правова реакція
права люини Показати IP 30 Липня 2017 08:27
Все вертаеться назад.
Коментатор Показати IP 30 Липня 2017 15:51
Покудахкали и росходитесь)) как и всегда))
читач Показати IP 14 Серпня 2017 23:13
Тільки що, йдучи темною вулицею став свідком озброєного нападу поліцейських на автомобіль. САМЕ ТАК. Проблескові маячки в патрульній машині були вимкнені, а поліцаї стригли капусту з власника авто. На моє запитання, яке право мають вони бесчинствувати на дорозі, поліцейські переклюxились на мене і заявили, що я порушив закон, бо палив цигарку "в громадському місці"!. Це була пів на одинадцяту вечора і і це була вулиця В'чеслава Хурсенка, колишня Московська. Ні зупинок громадського транспорту, ні магазинів на ній нема. Чи мають право поліцейські пред'являти такі звинувачення в подібній ситуації? Чи правомірні їх дії, враховуючи, що проблискові маячки на їх автомобілі як в момент затримання так і під час стоянки вимкнені? Хтось може дати аргументовану відповідь?