USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький ЖК «Егоїст» продовжать будувати цього року

22 Червня 2017 13:19
Багатоповерхівку на проспекті Соборності, 20 в Луцьку, яку інвестори «кинули» ще рік тому, таки добудують і візьмуться за роботу вже цього року.

Нагадаємо, що будівництво житлового комплексу ведеться на Соборності з 2015-го року. Власником земельної ділянки є депутат луцької міської ради Сергій Була, підрядником є львівська компанія «Global Development», яка має будови в різних містах України.

Із цією будівлею було чимало проблем, адже через нефахове виконання робіт будинок поряд почав руйнуватися. Відтак, будівельники останній бетон залити торік в грудні, й відтоді будмайданчик затих.

Така ситуація вкрай стурбувала лучан, які почали хвилюватися, чи, бува, не стали жертвами шахраїв, адже третину квартир вже продали, а це приблизно 40 помешкань.(у соцмережах почали поширюватися чутки, начебто інвестор згаданого будівництва забрав свої гроші та гроші інших інвесторів і втік).

Утім, зустрівшись ввечері 21-го червня із депутатом Сергієм Булою, люди отримали надію, що будинок таки здадуть в експлуатацію.

Як пояснив Сергій Була, зараз він веде перемовини з львів’янами, й роботи мають розпочати найближчим часом, або ж, як не вдасться дійти порозуміння, то восени.

«Ситуація склалася така, що будівельники не все розрахували під час будівництва, через що почав руйнуватися сусідній будинок. Тому вони витратили чимало коштів на його укріплення. Аби компенсувати збитки – підрядник вирішив розширити будівельні площі, що породило чергову конфлікти із сусідніми мешканцями. Наголошу, що я сам зацікавлений у завершені будівництва, адже вклав кошти на будівництво першого та другого поверхів, в мене вже є договори про оренду цих приміщень на осінь, відповідно, я дуже багато втрачаю. Тому зараз веду перемовини з ними, щоб вони мені продали цей об’єкт, перемовини тривають. Я пропоную їм плату - те, що ви дали за свої квартири й мої гроші за два поверхи. Втім, вони хочуть ще заробити», - розповідає Була.
Якщо ж порозуміння не вдасться дійти, то, зі слів депутата, договір на користування його землею завершується восени, й будівля безоплатно перейде у його власність. Сергій Була запевнив, що він має необхідні кошти для завершення об’єкту та пообіцяв мешканцям, що їм не потрібно сплачувати додаткові кошти, аби отримати свої квартири.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанка Показати IP 22 Червня 2017 13:51
БРЕХУН!!!
Патріот до Лучанка Показати IP 22 Червня 2017 21:44
Якими наївними людьми потрібно бути щоб заплатити за квартири яких ще не збудували!Потрібно купувати не те житло яке намальоване на папері,а те яке можеш бачити в РЕАЛЬНОСТІ!Виходить,що люди вклали гроші у віртуальні квартири!
Лучанин Показати IP 22 Червня 2017 13:52
Купуйте в перевірених!!!! А то хочуть і дешево та щей в строки щоб здали... Років за 5- 7 заселяться, коли добудують своїми силами.(
мда) Показати IP 22 Червня 2017 13:59
Ох вже ж ці чесні очі!..))) Як же їм можна не повірити)))
Петро до мда) Показати IP 22 Червня 2017 14:41
Такі самі як і самого правдивого "прізідєнта міру", слово - як криця, сказав- зав'язав! Екс-ригіанали ожили, тому й гроші з'явитися на добудову. А може хай інший добудовує!? Закону про продаж землі немає, а в Були є буцімто "бувша" власність... Нікого не дивує? Зі зміною влади потрібно передивився ВСІ довільні документи, та конфісковувати нещадно.
Лучанин Показати IP 22 Червня 2017 14:07
Щось та будівля не схожа на житловий будинок.
Ляшко Показати IP 22 Червня 2017 14:24
Так-так, незабаром він знову продовжить займатися будівництвом. Кар'єру політика він вже, схоже, завершив))
ОСББ "Собоність" Показати IP 22 Червня 2017 14:49
Краще підіть і подивіться, як вони "укріпили" будинок, нам жаль тих хто купив квартири, але за свій будинок ми теж будемо боротися. На даний час справа розглядається прокуратурою та поліцією. А пан Була вміє тільки обіцяти та погрожувати...
Мда... Показати IP 22 Червня 2017 14:56
Це ж яким лохом треба бути щоб давати гроші наперед за квартиру якої ще не існує...
небайдужа Показати IP 22 Червня 2017 15:42
коментар було видалено
Гость Показати IP 22 Червня 2017 19:41
Когда-то, потратил пол-вечера в интернете, чтобы узнать что это за "забудовник". Смутило, что все документы и упоминания о них датировались двумя-тремя последними месяцами. Земля тоже футболилась в спешке от одного застройшика к другому. Плюс эта новоиспеченная львовская фирма набирала вакансии только "менеджера по продажам". И это, типа, строительная фирма: ни сварщиков, ни штукатуров, ни крановщиков - а менеджеров по продажам. В общем, эта ситуация плохо пахла изначально. Решил тогда обойти "Эгоиста" стороной, от греха подальше.
Лучанин Показати IP 22 Червня 2017 20:34
Була, а ти не хочеш купити квартиру у якій перед вікнами твоя новобудова. Вийдеш на балкон і прямо мор...ю в стіну.???
Я Показати IP 23 Червня 2017 00:54
Як архітектор, скажу що дизайн - один з найкращих в Луцьку. Аби вкінці вийшло те, що на картинці.
Мешканець Показати IP 23 Червня 2017 08:54
Попали пайовики.З ким Ви ведете розмову.Депутати-"бізьмісміни"ще ті хлопаки.А де Козюра друг?