USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Майже 700 випускникам луцького «політеху» вручили дипломи. Фоторепортаж

27 Лютого 2021 16:37
657 випускникам-магістрам Луцького національного технічного університету вручили довгоочікувані дипломи.

Церемонія вручення дипломів випускникам відбулася 27 лютого у Волинському облмуздрамтеатрі.

Нарешті настав день, якого очікували усі випускники одного з найбільших університетів Волині. На початку дійства до зали запросили керівництво «політеху». Випускників-магістрів вітали керівництво університету, представники міської та обласної влади та духовенство.
Ректор університету Ірина Вахович у вітальному слові для випускників відзначила, що сьогодні вони змінюють свій статус: «Це історичний для вас день. Я щиро вас вітаю з цим. Бажаю нашим випускникам розвитку та процвітання. Кожна людина є інвестором. Вона інвестує свої ресурси, свій час, свій потенціал для створення певного блага. Протягом навчання наш колектив інвестував у вас, далі ви стаєте на шлях самостійного життя. Я хочу, щоб ви усвідомили, що знання можна охопити, навчаючись протягом усього життя. Закликаю вас щодня витрачати годину на саморозвиток, щоб ви стали професійними».
Митрополит Луцький та Волинський Михаїл наголосив, що наступний крок для випускників – доросле життя, тому, окрім РАГСу, він запросив на вінчання у собор та пожартував, що для першого випускника, в якого буде дитина, хрещення буде безкоштовне. Владика закликав на усіх Боже благословення та побажав щасливої долі
Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад також відзначив, що навчатися потрібно потягом усього життя, тому не потрібно боятися знову повертатися до університету та навчатися чомусь новому.
Заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк сказала, що сьогодні свято не лише для випускників, а й для викладачів, бо вони можуть оцінити той шлях, який пройшли їхні студенти. Вона побажала випускникам, щоб їм відкривалися нові висоти.
Після усіх привітань, декани нарешті почали вручати дипломи магістрів студентам, більшість з яких йшли до них понад п‘ять років.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 27 Лютого 2021 16:57
Люди, ви хворі? Де маски?
Анонім до 123 Показати IP 27 Лютого 2021 18:34
граються, бісові діти... безсмертні, мабуть
буба Показати IP 27 Лютого 2021 17:33
Випускники! Ваш диплом і ваші знання з вимогами сьогодення не мають нічого спільного. Така наша освіта. пс: маю диплом нашого вузу. Хай щастить!
Допитливий Показати IP 27 Лютого 2021 18:33
Одну президію штрафани - відразу мезей неуки можна обладнати.
безробітний Показати IP 27 Лютого 2021 18:34
Я теж маю диплом "комбайнера". Теж з цього вузу. Ставлю на ньому сковорідку, щоб не пошкодити меблі.
Анонім до безробітний Показати IP 1 Березня 2021 10:15
Та й у Польщі на заробітках той диплом непотрібний. Такі наші реалії.
Василь Показати IP 27 Лютого 2021 19:05
Це можна поміняти всіх чиновників на спеціалістів даного університету!!!!Нові знання,нові обличчя!!!Оце буде стрибок прогресу!!!Особливо при платному навчанні-заплатив бабло і отримав пластик!Не те,як ми вчилися.що деяких і виганяли.Нові часи,нові віяння!! Політех став універом-ну майже Сорбонна чи Кембридж!
Анонім до Василь Показати IP 27 Лютого 2021 20:26
Масачусетський Технологічний Університет від заздрості тиждень буде в траурі :)))
??? Показати IP 27 Лютого 2021 19:12
А до 150-літнього ювілею неперевершеної гордості Волині Лесі Українки такої зали не зібрали...
Всевидящий глаз Показати IP 27 Лютого 2021 22:05
Банкет під час мору !
Кот Показати IP 27 Лютого 2021 23:37
У меня магистратура Политеха и магистратура Варшавского университета. С уверенностью могу сказать, что Политех - полный отстой.
насторожена Показати IP 27 Лютого 2021 23:45
І це з цими ми поряд живемо? Це повне нехлюйство і попрання моралі у цей складний час! Ви який приклад подаєте? А потім ми дивуємось від кількості хворих і чому та зараза не зникає?!
Лучанка Показати IP 27 Лютого 2021 23:51
А про карантин і соціальну дистанцію не чули?
К Показати IP 28 Лютого 2021 14:00
Вчився теж в політесі, вчили сіялки , віялки пережитки "ссср", це просто жесть. Професій вже таких нема як вони учать.
До випускників Показати IP 1 Березня 2021 07:22
Прийміть найщиріші вітання випускники. Хай у вашому житті все вдається і все що забажаєте збудеться. Щасливої дороги по життю.