USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Можна ноги поламати»: лучани скаржаться на дошки замість тротуару. Фото

24 Січня 2020 08:15
Тротуар, що на проспекті Відродження в Луцьку, просять привести в належний стан.

Відповідне повідомлення на платформі «Відкрите місто» 22 січня залишила Надія Хмара.

Вона зазначила, що біля школи №22 уже тривалий час відсутній тротуар, а покриття просто виклали дошками, котрими небезпечно пересуватися.

«Біля школи знаходиться автостоянка, яка вже давно огороджена дерев’яним парканом, тротуар так само викладений дерев’яними дошками, стан яких незадовільний, адже вони прогинаються, поламані й по них небезпечно ходити, бо можна так поламати ноги», – зауважила жінка.
Та додала, що дерев’яний паркан теж має неестетичний вигляд, адже вздовж нього – насипи землі.

Лучанка висловила прохання відреагувати на зауваження, привести тротуар і паркан у належний стан і прибрати насипи землі.
Потрібно «зробити нормальний та безпечний тротуар і встановити огорожу, яка не буде лякати своїм виглядом», – акцентувала Надія Хмара.

Її звернення передали на опрацювання до департаменту ЦНАП, департаменту житлово-комунального господарства та департаменту муніципальної варти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
олег Показати IP 24 Січня 2020 08:43
Підтримую. Паркан потрібно замінити, давно око ріже. І зробити нормальні тротуари. Багато діток ходить. І зі стоянкою розібратись.
Луцьк до олег Показати IP 24 Січня 2020 09:48
Там буде новобудова. За рік розпочнуть будівнициво
Хельг Показати IP 24 Січня 2020 09:36
Правда! Сам чуть ногу не зламав! Це як у 19 столітті ! Соромно за весь цей безлад у Луцьку.
Олексій Показати IP 24 Січня 2020 09:57
Також підтримую, кожен день ходжу по цих дерев'яхах, деякі з них вже давно провалюються.
Alex Показати IP 24 Січня 2020 10:47
Той тротуар з дощок, це міна сповільненої дії. У вечірній час там запроста можна зламати ногу.
123 до Alex Показати IP 24 Січня 2020 11:52
Це не тротуар, а тимчасовий настіл. Не ходи там поночі. Іди з протилежої сторони там де є справжній тротуар.
345 до 123 Показати IP 24 Січня 2020 13:32
думай головою, коли пишеш! якщо це сарказм то має бути "крутіше" написано, а так ти подібний на запроданця! вчи Конституцію - права ЛЮДИНИ
123 до 345 Показати IP 24 Січня 2020 18:08
Ти ду-к чи що ? При чому тут Конституція врешті - решт? З розуму зовсім зійшли . Якщо десь сміття валятиметься чи хтось папірець кинув знову Конституцію згадуватимеш? Ти значення слова "запроданець " знаєш яким оперуєш. Ти просто осучаснений пустомеля із гаджетом! Якщо в нас у Луцьку маршруток на окремих маршрутах нема і людям немає чим їхати, то це дійсно кричуще порушення прав громадян !
юстас Показати IP 24 Січня 2020 12:15
Ваш паркан - це не проблема на фоні відвідування туристами замку біля старго ринку. Головне, щоб іноземці були цілі, не було міжнародних скандалів!!!!