USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.62 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Завтра Митрополит Епіфаній приїде на Волинь

8 Травня 2019 14:36
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) з архипастирським офіційним візитом відвідає Володимир-Волинську єпархію.

Як повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії ПЦУ, він прибуде на Волинь 9-10 травня 2019 року.

Програма візиту:

9-те травня

19.00 – зустріч Предстоятеля на кордоні м. Володимир-Волинського керуючим єпархією єпископом Матфеєм та представниками влади.

19.15. - зустріч Предстоятеля духовенством та мирянами на площі перед кафедральним собором Різдва Христового.

10-те травня

9.00 - З нагоди дня пам'яті преподобного Стефана єпископа Володимир-Волинського Його Блаженство у співслужінні запрошенного єпископату та духовенства очолить святкову Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового.

По завершенні Літургії, на території собору відбудеться прес-конференція, опісля відбудеться хресний хід до стели загиблим воїнам АТО (центральна площа міста).

12.00 – Блаженнійший Митрополит Епіфаній відвідає військову частину у м. Володимир-Волинському.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Волинянин Показати IP 23 Квітня 2019 23:28
Як приїде, так і поїде. Тут в ньому необхідності немає.
ігор луцький до Волинянин Показати IP 2 Травня 2019 08:19
В московських підданих дозволу на приїзд питати не буде.
Активіст Показати IP 24 Квітня 2019 07:36
А до Михаіла слабо приїхати?
Лучанин до Активіст Показати IP 24 Квітня 2019 09:14
А чого до того "обіженого" їздити - то йому єпархію поділили, то "міні-патріархом" не дали побути...
Лучанка Показати IP 24 Квітня 2019 10:06
До дочки з жінкою?
Порада Показати IP 24 Квітня 2019 10:21
Приїде сіяти "зерно розбрату"? Може хватить?!
до лучанка Показати IP 24 Квітня 2019 10:28
до небе нещасної
Лучанка до до лучанка Показати IP 24 Квітня 2019 17:08
Я нікого не ображала на відміну від Вас. Шкода, що правди не знаєте.
Бог розсудить Показати IP 24 Квітня 2019 13:15
Дідуся прихопив би з собою , реформатор
Апологет Показати IP 1 Травня 2019 21:24
А Пєтя Томос теж приїде?
Луцький Показати IP 1 Травня 2019 21:33
Петруха свою масовку позичить? БЕЗПЛАТНО? НЄ. Без підтримки ОДА і РДА противників розколу буде по-любе більше. Навіть яйцями не буде потреби вітати. Досить 1 "ганьби "!
Єдінахій Показати IP 1 Травня 2019 21:38
Петриків замполіт!
Термос покаже Показати IP 1 Травня 2019 21:40
?
Апологет Показати IP 1 Травня 2019 21:51
І дід теж приїде?
Ігор. Показати IP 1 Травня 2019 22:57
Ласкаво просимо нашого шановного миторполита ПЦУ на Волинь.
Ігорю Показати IP 1 Травня 2019 23:45
Може літрополита?
Кузя Показати IP 2 Травня 2019 08:55
Епіфане, це твій останній приїзд на Волинь. Бо далі Пєтю поміняють, і тебе теж поміняють. Тебе не хотіли вибирати, а Семена або Мішу. Подякую діду, який тебе виховав, а не паплюж його.
Добрий чоловік Показати IP 2 Травня 2019 11:18
Чоловіче, ви вже наробили *добра* для людей, ніхто ще так не розєднував народ України, як ви з порохом.
Maха Показати IP 8 Травня 2019 15:09
які убогі коментарі . стидоба. Шановні Українці тільки в єдності сила !
Олександр до Maха Показати IP 8 Травня 2019 16:39
Українців серед цих ботів мало, тим більше волинян.
Навуходоносор Показати IP 8 Травня 2019 16:00
Прав Маха, прав! Не дело власти лобзаться с представителями церкви, любой, кстати, церкви! Не дело православных противопоставлять одних людей другим, не дело нас, временщиков на этой земле, критиковать промысел божий. Слишком много церкви в политике и политики в церкви. Слишком много фарисеев, не умеющих и лоб перекрестить правильно. Они то и сеют вражду и ненависть между людьми. Усвоить надо одно-единственное правило - для общения с Богом не нужны посредники, общайтесь с ним напрямую - помыслами и делами. Наступит время и как во все века было уже не раз Творец все расставит на свои места, весы и гири его судебника выверены и справедливы. Каждому воздастся по делам его.