USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На проблемному перехресті в Луцьку просять встановити дорожні знаки і нанести розмітку

1 Жовтня 2020 18:27
На перехресті вулиць Потебні і Гнідавської в місті Луцьку відсутні дорожні знаки та розмітка.

Про проблему на платформі «Відкрите місто» 1 жовтня повідомив Сергій Антонюк.

Як зазначив чоловік на перехресті вулиць Потебні-Гнідавської відсутні знаки 5.16 «Напрямки руху по смугах», а також дорожня розмітка, яка б їх дублювала.

«На вулиці Гнідавській зі сторони 14-ї гімназії знак був зламаний у результаті ДТП більше року тому. До цього часу він не встановлений. На вулиці Потебні знаки були дуже старі, їх зняли 5-7 років тому», – вказав лучанин.

Він додав, що згадане перехрестя є проблемним у місті, адже тут часто трапляються аварії.

«Перехрестя є непростим, тут часто стаються аварійні і конфліктні ситуації через те, що перед світлофорами є по дві смуги руху, і оскільки не вказано, з якої смуги рухатися прямо, то нерідко водії одночасно їдуть і з лівої, і з правої смуги, а за перехрестям мусять втиснутися в один ряд», – зауважив Сергій Антонюк.
Відзначимо, що ввечері 27 вересня, на цьому перехресті сталася ДТП, у результаті якої загинула 47-річна жінка.

Читайте також: 120 км/год і відмова здавати кров на алкоголь: повідомили деталі смертельної ДТП у Луцьку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Знаю Показати IP 1 Жовтня 2020 18:41
Все, як завжди((( Чекають жертв, тоді тільки роблять!!
Жах Показати IP 1 Жовтня 2020 19:06
Це повід щоб вигородити пьяничку який вбив людину?
місцевий Показати IP 1 Жовтня 2020 19:15
Та бажано вибрати нормальний режим роботи світлофора. А то в 8 ранку ще не включений, після восьми вечора вже виключений.
Анонім до місцевий Показати IP 2 Жовтня 2020 22:09
Хай би той світлофор постійно працював... щотижня там аварії
скептик Показати IP 1 Жовтня 2020 19:27
знаки винуваті, що проскакують на червоне світло зі швидкістю 120 км/год
Оля Показати IP 1 Жовтня 2020 19:44
Забороніть поворот на Грибоєдова з пр.Перемоги, при русі з мосту. Раніше там був знак лише для спецтранспорту. Тепер всі стоять в пробці, бо самі розумні водії лінуються проїхати до кільця
Просто Показати IP 1 Жовтня 2020 20:26
Брехня. Знак рядності висів майже завжди. Десь півроку назад його поміняли, що від школи можна прямо їхати з двох смуг. Це мені не подобається, але знак є. Тим напрямком їду 5 разів на тиждень. Мені цікаво чи мій комент розмістять, тому що даний сайт дуже продажний.
B-2 Показати IP 1 Жовтня 2020 23:48
А ще не зайвим було б встановити на цьому перехресті камери спостереження, щоб не було проблем у встановленні винуватців дтп.
sa Показати IP 2 Жовтня 2020 02:15
З мосту від Перемоги до Там-Таму по центру встановили бордюр, чим суттєво звузили дорогу... Чекайте залетчиків на бордюр... Все для безпеки.