USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На відео в YouTube глянете, – патрульна на вимогу показати докази «порушення» ПДР

21 Квітня 2018 01:41
Волинські патрульні відмовились показати водієві ТРК «Аверс» повну версію відеозапису з нагрудних камер, на яких мало б бути зафіксоване порушення правил дорожнього руху, яке йому інкримінували. Натомість патрульні запевняють, що мали підстави затримувати водія телеканалу, адже той не пред'явив документів.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили журналісти телеканалу, які стали очевидцями події.

Нагадаємо, водія ТРК «Аверс» затримали волинські патрульні буцімто через непокору поліції та відмову надавати документи. Натомість очевидці переконують, що водій не порушував правил дорожнього руху та заявляють, що патрульна, яка наполягала на затриманні водія, можливо перебувала у стані алкогольного сп'яніння.

Водія забрали в міськвідділ поліції, де він пройшов тест на вміст алкоголю – пристрій показав, що водій був абсолютно тверезим. Натомість патрульна, яка, на думку свідків, була на підпитку, відмовилась проходити аналогічний тест. Згодом у прес-службі патрульної поліції повідомили, що лікарі підтвердили той факт, що патрульна була повністю тверезою.

«Понятими виступили невідомі особи в камуфляжній формі та з раціями, які працювали на поліцейській частоті. Патрульна написала звичайний рапорт про свої дії, хоча сама брала участь в затриманні», - розповідають очевидці подій.

З її слів, водію не дали ознайомитись з доказами. У відповідь на прохання показати відео з боді-камер, патрульна заявила «на відео в YouTube глянете».
Сама ж патрульна відмовилась пройти тест на вміст алкоголю в крові», - каже журналістка та зазначає, що коли патрульній заявили, що згодом під’їдуть юрист на директор телеканалу, та в грубій формі заявила – «мені ваш директор до п…».
У прес-службі патрульних спростовують інформацію про те, що патрульна поліцейська вживала нецензурний вислів при спілкуванні, поводилась агресивно та, можливо, була в стані сп’яніння. У поліції зазначають, що на відео з нагрудної камери чутно, що таких слів інспекторка не вживала.

«Крім того, лікар наркологічного диспансера надав висновок, в якому зазначено, що вона була твереза. Зауважимо, що всі інспектори перед заступанням на зміну проходять обов’язковий медичний огляд у лікаря. Тому слова «працівників телеканалу», нібито патрульна поводилась агресивно, вживала нецензурну лайку і «швидше за все, п’яна», абсолютно не відповідають дійсності, - йдеться у коментарі патрульних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 21 Квітня 2018 07:35
коментар було видалено
11 до Анонім Показати IP 21 Квітня 2018 10:58
журналісти це особлива каста яка може порушувати ПДР ?
Лучани Показати IP 21 Квітня 2018 08:19
Не поліція а б*длополіція!!! і вони ще хочуть до себе поваги..
Госпаді прасті до Лучани Показати IP 22 Квітня 2018 10:25
Не коментатор, а дов****б
Гурман Показати IP 21 Квітня 2018 08:29
Перечорноічервоноперчили !
Григорій Іванович Показати IP 21 Квітня 2018 08:35
М*сора....Рапорт..Начхальник вирішить..
Вова Українець Показати IP 21 Квітня 2018 08:56
Переглянувши відео зрозумів:які некомпетентні люди працюють в ТРК "Аверс". Що вони хотіли показати цим відео,що вони порушили ПДР,а потім доказувати свою правоту?Чому їм поліцейські повинні були показувати відео з нагрудних камер,які включені(це що ролик на каналі"Аверс",не сподобався- перезнімем."Поліцейська,яка на думку свідків була на підпитку" не схотіла проходити тест на вміст алкоголю.По вашій логіці то всі поліцейські,які затримали порушника (на думку порушника та його свідків, будуть в стані алкогольного сп'яніння).Коротше:не порушуйте ПДР і не потрібно буде розказувати рябої кобили сон.
пдр Показати IP 21 Квітня 2018 10:44
Журналісти, юрист, директор... А мама водія приїхала, щоб соплі підтерти і забрати сина?
скептик Показати IP 21 Квітня 2018 10:52
особа, на яку склали адмінматеріали, має право оскаржити постанову в суді.
Олександр Показати IP 21 Квітня 2018 11:16
Ви йолупи чи що? Чи поліція має з кожним невдоволеним тест на алкоголь проходити?
автовласник Показати IP 21 Квітня 2018 19:41
Поліцая,який виносить неправомірно постанову і "бере на себе відповідальність"потрібно вигнати пасти гусей, щоб не псував нерви громадянам. Доказів нуль-суд відфутболить цю постанову 100%!!! Біда лише в тому,що цей осел лишиться на службі.Зняли порушення на власний мобільний-порушник заплатив 50% штрафу в іх кишеню,відео можна видалити,не поділився з "ментами" - отримай постанову!!!Озброіли до зубів поліцаів,і новими автомобілями,і нагрудними камерами,і відеореестраторами,а порушення знімають на власні мобільники і пудрять мізки водіям.ЧОМУ???ДАІ відпочивае
Госпаді прасті до автовласник Показати IP 22 Квітня 2018 10:24
Тебе в дитинстві по голові не били випадково? Що ти лєпіш? Хто відеореєстраторами забезпечив? Перед тим як щось сказати то подумай трохи. Їх ознайомили з відеореєстратора відео з якого було скинуто на телефон. Типовий глядач аверса
до Госпаді прасті Показати IP 22 Квітня 2018 11:49
Кожен патрульний автомобіль забезпечений відеореестратором,так що "лепіш" ти мусорок і як би за кожну скасовану суддями постанову про адмінправопорушення з місячного грошового забезпечення поліцая відрахували ті штрафи в держбютжет,які він неправомірно наклав ,він би думав головою, а не іншим місцем, тому що лишився б без зарплати.Я раніше думала,що у нас продажні суди, а виявляеться,що просто тупі поліцаі
Теж водій Показати IP 22 Квітня 2018 19:28
1. Ст. 251 - доказами є будь-які фактичні дані! 2. Водій не заперечував про фару та документи. 3. Порушив пдр- відповідай! 4. Не подобається оформлення- вперед до суду чи вищестоячоі посадовоі особи.