USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині мисливці повісили вбиту лисицю на дереві. Фото 18+

21 Січня 2021 23:01
У селі Полиці Камінь-Каширського району мисливці повісили вбиту лисицю на дереві.

Про це пише волинянка Оксана Пасічко у фейсбуці, інформує Вісник.

Дівчина наголосила на негуманності такого вчинку.

«Розумію що відкрили сезон полювання. Але вибачте, можна гуманно поводитись? Полювати щоб просто розвішувати трупи на деревах? Таке ваше задоволення? Буває що популяція лисиць збільшується і вони аж під домівки ходять у пошуках наживи. Тоді відстріл необхідний. А ви просто заходите на їх територію і вбиваєте. Я живу біля лісу і за все своє життя я бачила лише пару лисиць, це при тому, що я майже щодня відвідую ліс. Треба якось раціонально використовувати природні ресурси. Я вже не знаю як достукатись до цих людей», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Правдоруб Показати IP 21 Січня 2021 23:47
Згідний оплатити "Робін Гуду" за повішеного браконьєра 100 000 .
Щиро.... Показати IP 22 Січня 2021 08:53
....бажаю аби тих виродків життя так само порозвішувало ....
Andrij Показати IP 22 Січня 2021 09:27
Пъяное быдло на охоте - это нормально, да и вообще мы все возвратимся в каменный век только с телефонами.....
кєборг убійца Показати IP 22 Січня 2021 09:42
Всі мисливці це туп*риле садистське б*дло з повним набором комплексу неповноцінності. Психічно хворі вир*дки.
Анонім до кєборг убійца Показати IP 22 Січня 2021 10:46
Судячи з вашого тексту, "туп*р*ле б**ло" тут лише ви. Те ж саме, про "психічно хворих".
Стрілець Показати IP 22 Січня 2021 10:19
Ей, захисники хрін---ві, на себе подивіться, писаки засра...і, тільки б сиділи на диванах і писали фігню різну, а те що лисиці нищать маленьких звіряток, сказ розносять, по селах крадуть живність, то нічого ? А мисливці молодці, ми теж на полюванні так робимо
Антистрілець до Стрілець Показати IP 22 Січня 2021 12:29
Для чого трупи розвішувати на деревах? Закопати не пробував? Вкотре переконуюсь, що мисливці це садисти з порушеннями психіки. Лікуватись треба.
Робін гуд до Стрілець Показати IP 22 Січня 2021 17:38
До психолога сходи, пролікуйся, рагуль!
Старий мисливець Показати IP 22 Січня 2021 12:16
Мисливці були за СРСР. Про них Остап Вишня писав. І полювали, і звіра берегли, і 30 кілометрів по снігу ходили, і по 50 грамів перехиляли, і байок мисливських знали. Теперішні з джипами, псами, оптикою - просто вічно голодне бидло,заготівельники, які жеруть і бобра, і лебедя, і журавля, розкопують нори звірині без совісті і жалю. Нелюди, типу попереднього стрільця. Отак.
666 до Старий мисливець Показати IP 22 Січня 2021 14:24
тільки не треба говорити, що селяни не промишляють також як і мажори. Один в один. І по лісі на зайця ходять, і поза сезоном полюють. Навіть на тракторах по полях за кабаном сновигають. І яка різниця - на джипі або тракторі?
666 Показати IP 22 Січня 2021 14:21
років двадцять тому на спортмайданчику школи 25, взимку, хтось повісив білу кішку, на воротах. Зараз він підріс?
Анонім Показати IP 22 Січня 2021 21:33
Якби шкурка вартувала гроші, їх лупили б! Шкуру немає смислу лупити, от і на галяку
Анна Показати IP 23 Січня 2021 02:50
Карма ще повернеться тому мисливцю.