USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині спіймали поліцейського на хабарі у 10 тисяч гривень

16 Травня 2018 14:46
Прокурорами прокуратури Волинської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки в області в ході досудового розслідування кримінального провадження задокументовано факт вимагання та одержання оперативним працівником одного з відділів поліції області неправомірної вигоди в розмірі 10 тис. грн.

Про це повідомили у прокуратурі Волинської області.

"Подяку" поліцейський вимагав та одержав від громадянина за не створення, шляхом зловживання службовими повноваженнями, штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності.

Наразі тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, по закінченню яких буде вирішуватися питання щодо повідомлення правоохоронцю про підозру та обрання йому запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
7777 Показати IP 16 Травня 2018 16:01
Чого не пишите шо це Влад Приходько з Камень Каширська той шо закривав так справи, коли люди писали заяви то він в очі казав шо ця заява буде списана тому шо його кориша всі там тіпа фраїра.
Асел до 7777 Показати IP 16 Травня 2018 19:22
Пашя єто ти?
Камінь Показати IP 16 Травня 2018 19:04
Такі працівники поліції є її позором!!! А цей хамовитий та зверхній індивідуум дуже ласий до грошей. Крім цього кришує продавців наркотиків. Так що рано чи пізно його б всеодно зловили на цьому.
Аріна Показати IP 16 Травня 2018 22:49
Слухай ти! Якщо ти такий розумний то скажи йому це прямо, якщо ти сліпий то його підставили благодаря "Ромі". Рома ти де, друг мой???? Потірялса(((Бідося...
Аріна Показати IP 16 Травня 2018 22:57
Слухай ти! Якщо ти сліпий то його підставили, розкрийте очі! А чому ні хто не пише хто його підставив? А вам сказати"рома"напишу з маленької букви огидне твоє ім'я, як і ти сам!
Юрист Показати IP 16 Травня 2018 23:26
Цікаво, чому гроші в дверцятах авто? Хіба якась людина тисячі гривень покладе просто у дверцята? Ще й з боку пасажирського крісла? Явно служби підкинули і попрацювали для статистики. Побачимо, що повідомить прокурор, коли відбитків пальців не буде на цих грошах того опера й справа прийде до шахрайства з боку СБУ.
Аріна Показати IP 17 Травня 2018 03:08
Про якого Рому йде мова?
Народ Показати IP 17 Травня 2018 12:31
Тільки чого коли у вас щось стається, ви теж біжите і даєте хабара хоть кому аби допомогли... Но ви ж про це тут не пишете, за те пишете що опер не прав, але б і ви пішли до його просити, коли у вас були проблеми.
правда* Показати IP 17 Травня 2018 12:56
За то Паша виконав свою роботу для галочки, давай я тобі нагадаю скільти ти береш із людей грошей, хоча робиш в СБУ!!! Скільки ти просив, щоб я тобі допоміг , нагадати? А тут щей підставив.....