USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині виявили коронавірус у 17 осіб, – РНБО

3 Квітня 2020 23:28
Станом на 3 квітня на території Волинської області кількість осіб з виявленим вірусом становить 17 осіб.

Такі дані опубліковані станом на 22:20 на електронній карті РНБО щодо поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у світі та в Україні

Крім того, як зазначається на карті, кількість хворих з підозрою, також збільшується – 199 осіб.

Загалом, згідно карти, кількість осіб з виявленою інфекцією коронавірусу в Україні становить 1072 особи. З них – 27 загинуло, 23 – одужало та 1022 хворіють.

Зазначимо, що на карті щодня оновлюються статистичні дані щодо лабораторно підтверджених випадків захворювання; кількості хворих; кількості тих, хто одужав; кількості померлих; кількості підозр стосовно ймовірного інфікування в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Оооляля Показати IP 4 Квітня 2020 01:41
Хто ці нові хворі, може хто знає щось
Йой до Оооляля Показати IP 4 Квітня 2020 09:33
На Волині мільйон жителів, гадаєш знаєш усіх?
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 4 Квітня 2020 09:50
ДЕ?
Спец Показати IP 4 Квітня 2020 10:06
Це ті шо лазяли і шашлики жарили в період карантину.
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2020 10:10
Я не можу зрозуміти, чому в офіційній статистиці не зазначено жодного померлого в Волинській області, а тут уже двоє?
lucka spravedlyvist до Лучанин Показати IP 4 Квітня 2020 12:25
моя знайома медсестра.з інфекційної.вчора мені повідала.що хворіла зап.легенів..і не роблять тести.Каже.що і просила..і проколола пеніцилін..вже краще.А в відділенні багато з пневмонією..Тести не роблять.Але в порівнянні з минулими роками-така сама захворюванність.То де тести??
Олександр Показати IP 4 Квітня 2020 10:28
В Луцьку скільки? Чому нема детальної статистики по області?