USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нещеплених дітей у Луцьку не допускають до навчання

22 Січня 2019 09:02
Із початку року в Луцьку на кір захворіли 53 дитини.

Про це йшлося 22 січня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Заступниця керівника управління освіти Луцької міської ради Тетяна Силка повідомила, що з 21 січня закінчилися продовжені канікули й діти вийшли на навчання.

Вона також повідомила, що зараз у деяких навчальних закладах тимчасово відсторонено нещеплених проти кору дітей до періоду проходження ними вакцинації.

Так, поки від навчання відсторони 1098 дітей, зокрема зі шкіл № 2, 5, 18, 25.

«Дійсно, ми підтримуємо позицію щодо того, що потрібно приймати конкретні заходи, аби не допустити спалаху кору», – сказала Тетяна Силка.

Так, стало відомо, що на сьогоднішній день Луцьк забезпечений повністю вакцинами проти кору.

Окрім того, відповідно до даних, які встигли зібрати за 21 січня, 1440 дітей (5,4% усіх учнів) не ходять до навчальних закладів через захворювання, зокрема ГРВІ та грип.

Тетяна Силка закликала з зрозумінням поставитися до вжитих заходів, які покликані убезпечити імунітет у колективах і класах.

Також повідомили, що на цих вихідних у поліклініках працюватимуть кабінети, де можна буде зробити щеплення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Мешканець Показати IP 22 Січня 2019 09:15
З моральної точки зору так,але з юридичної-це порушення прав дитини.Потрібні розяснення і обгрунтування відповідно до законодавства.
123 до Мешканець Показати IP 22 Січня 2019 10:41
А водити нещеплених дітей у колективи і наражати на небезпеку тих хто щеплений це не порушення? Весь світ живе за такими правилами, - щеплюються усі! Ефективність цього доведено вже давно і не тільки нашими спеціалістами. Ми живемо у 21 столітті, а не у первісно-общинному ладі. Люди пора вже вмикати мізки!
321 до 123 Показати IP 22 Січня 2019 12:05
так якщо щеплення гарантує уникнення зараження, тоді чого боятись щепленим? ааааа, не гарантує, то якого біса тоді колоти в дитину типу "щеплення", дія якого на організм дитини може бути пагубніша за саму пережиту хворобу. як на мене кір не чим не гірше і не краще вітрянки, проте дітей, які не перехворіли вітрянкою до навчання допускають. з початку року від грипу померло більше чим від кору, але щеплення то святе....
Лучанин до Мешканець Показати IP 22 Січня 2019 12:44
Пардон, шановний... але какав я з високої гори на "порушення прав дитини", якщо ця дитина наражає на небезпеку інших дітей. В них теж права є, і нічим не гірші!!
Акт злуки Показати IP 22 Січня 2019 10:42
А педагоги будуть проходити вакцинацію від кору? Нещеплені педагоги можуть заразити учнів. Чи не так?
Вася Показати IP 22 Січня 2019 11:20
Давайте відмовимося від вакцинації, повернемося в кам'яний вік і відкинемо всі надбання цивілізації? Тим людям які проти треба показати як жила Європа в 17-18 столітті до того, як винайшли вакцину від віспи.
Правдивий Показати IP 22 Січня 2019 11:20
Винні у ситуації з вакцинацією ті чиновники МОЗу, які заробляли відкати, закуповуючи неякісні вакцини для дітей. Скільки дітей померло від тих вакцин!!!!!! У батьків цілком природна реакція — відмова. Колись з цим питанням проблем не було.
Анонім до Правдивий Показати IP 22 Січня 2019 12:08
і скільки померло в Україні дітей через вакцинацію? бажано з посиланням на джерело інформації
шок Показати IP 22 Січня 2019 11:38
Виходить, що не вакциновані від кору діти несуть більшу загрозу, ніж ВІЛ-інфіковані?
Вася до шок Показати IP 22 Січня 2019 12:31
Так, бо ВІЛ передається статевим шляхом, зараженними шприцами, а кір повітряно-крапельним шляхом. Яка вірогідність заразитися ВІЛ у школі?)
мати Показати IP 22 Січня 2019 13:13
добре відсторонили,..далі,який механізм забезпечення дитини освітою. це на дому? чи будуть надані відповідні документи про відсторонення дитини від навчального процесу відповідними посадовими особами.чому про це не описано в статті?
123 Показати IP 22 Січня 2019 13:30
чи оголошена в Україні офіційно епідемія кору? -не оголошена .такщо думайте батьки
123 Показати IP 22 Січня 2019 14:21
Тимчасово відсторонено нещеплених проти кору дітей ?! Наскільки це ТИМЧАСОВО? Чим керується міська рада, Що це за рішення ,що за документ № , дата. Чи це три баби зібралося на кафєйній гущі гадало. Конкретно нічого не написано. Що за уми там сидять.
мати Показати IP 22 Січня 2019 17:23
Біолог Тамара Веберова стверджує, що імунітет який формується після щеплень, не гарантує захисту від зараження та діє досить короткий період часу, а не все життя, як це декларується. Керованість вакцинами- поняття помилкове,тому що на зміну епідеміям приходять хвороби, які вбивають людину рак, синдром хронічної втоми, їхній розвиток вчені пов"язують із щепленнями від різноманітних хвороб,сказала вона. Лікар педіатр Наталія Коломієць заявила,що Україну хочуть зробити заслоном для кору краснухи та туберкульозу в Європі, Зобов"язкова вакцинація не принесе очікуваних результатів. Адже фахівцями доведено, що найбільш надійний імунітет виникає коли людина перехворіє на цю хворобу..))) А МОЗ та МО підписали спільний лист який має рекомендаційний характер. Та зрозу3міло,що на місцевому рівні МО чинить тиск на директорів шкіл. Адже саме ніби директори шкіл одноособово приймають рішення щодо від сторонення дітей від навчання....Прикро,що наші діти є якісь піддопетні кролики. Чому так, питання до чиновників...Ніхто ніколи не відмовиться від вакцинації, якщо МОЗ буде нести письмову відповідальність перед батьками за наданні вакцини і за їхні наслідки. А буде нести МОЗ лише тоді, коли вакцини будуть куплені 100 % якісні.
мати Показати IP 22 Січня 2019 17:30
Біолог Тамара Веберова стверджує, що імунітет який формується після щеплень, не гарантує захисту від зараження та діє досить короткий період часу, а не все життя, як це декларується. Керованість вакцинами- поняття помилкове,тому що на зміну епідеміям приходять хвороби, які вбивають людину рак, синдром хронічної втоми, їхній розвиток вчені пов"язують із щепленнями від різноманітних хвороб,сказала вона. Лікар педіатр Наталія Коломієць заявила,що Україну хочуть зробити заслоном для кору краснухи та туберкульозу в Європі, Зобов"язкова вакцинація не принесе очікуваних результатів. Адже фахівцями доведено, що найбільш надійний імунітет виникає коли людина перехворіє на цю хворобу..))) А МОЗ та МО підписали спільний лист який має рекомендаційний характер. Та зрозуміло,що на місцевому рівні МО чинить тиск на директорів шкіл. Адже саме ніби директори шкіл одноособово приймають рішення щодо від сторонення дітей від навчання....Прикро,що наші діти є якісь піддопетні кролики. Чому так, питання до чиновників...Ніхто ніколи не відмовиться від вакцинації, якщо МОЗ буде нести письмову відповідальність перед батьками за наданні вакцини і за їхні наслідки. А буде нести МОЗ лише тоді, коли вакцини будуть куплені 100 % якісні.
Олександр юрист Показати IP 22 Січня 2019 21:43
Питання ??? Як невакцинована дитина може зашкодити вакцинованим дітям ??? Оце питання !!! І для чого масово давати дітям вакцини без проведення належної перевірки кожної дитини на сприйняття вакцин чи вони дітям не зашкодять ??? Для НЕЩЕПЛЕНИХ виходить необхідно відкривати окремі школи ? А що ж із ними робити якщо вони для ЩЕПЛЕНИХ ("захищених") є загрозою ?
Мама Показати IP 23 Січня 2019 14:50
А чого боїтеся "захищенні" ?
юрист Показати IP 23 Січня 2019 19:09
Лише консультативна комісія може прийняти рішення щодо заборони відвідування дитиною без профілактичних щеплень навчального закладу, наприклад - у разі ускладнення епідемічної ситуації. У таких випадках питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішують місцеві органи освіти.