USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Переговорів з Росією не буде, а референдум потрібний, щоб знати думку людей, – Зеленський

23 Травня 2019 16:36
Президент України Володимир Зеленський заявив, що переговорів з Росією не буде, а винесення питання про укладення мирних домовленостей із Росією на референдум не має законодавчої ініціативи. Про це повідомляє його офіційне інтернет-представництво.

У гаранта наголосили, що референдум – спосіб з’ясувати думку суспільства.

«Ми повинні чути кожну людину. Це не законодавчий референдум, а інформаційний: громадяни, що ви думаєте. Це нормальна розмова з людьми», – сказав Зеленський під час зустрічі з активістами у своїй адміністрації.

Окрім цього, Зеленський відзначив, що прагне відкритості в обговоренні важливих для країни питань і не хоче ухвалювати рішення за зачиненими дверима, як це робилося раніше.

На зустрічі учасники погодилися, що такий процес варто називати не референдумом, а опитуванням і діалогом з суспільством.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Просто Показати IP 23 Травня 2019 16:45
зара порохос%ки обіср%ть адекватну ініціативу.
! до Просто Показати IP 23 Травня 2019 17:26
За такий референдум можуть і із Банкової винести. І пан Зє не встигне провести всі грандіозні пакращання для народу.
Носатий дядько до Просто Показати IP 23 Травня 2019 17:37
У чому полягає "адекватність" цієї ініціативи? - Провести за народні десятки, чи сотні мільйнів гривень опитування, яке ні до чого нікого не зобов'зує?
Тяжко до Просто Показати IP 23 Травня 2019 17:46
Смішно, коли неадекват розсусолює про адекватність
Просто до Тяжко Показати IP 23 Травня 2019 18:05
смішно, що тобі лабуху навішали лапши, а ти в неї віриш. Пєтька мільярди повивозив і у всьому винить інших, а не себе... народу скількі с%ка загубив, а ціна цьому особисте збагачення. а ті хто захищає цього уб%%дка, це контужені на всю голову шизоф%%ники, сліпі глухі і дур%і! Вам в очі сц%, то дощ буде йти! Експерти політтехнолиги диванні
! Показати IP 23 Травня 2019 17:03
Не буде а ні переговорів, а ні референдуму. При любих розкладах не буде.
!! Показати IP 23 Травня 2019 17:14
Вічно будемо воювати? Всі війни колись закінчуються.....
скептик до !! Показати IP 23 Травня 2019 18:12
жодна війна не закінчилась консенсусом. або перемога, або поразка
! до !! Показати IP 23 Травня 2019 18:43
Не ми цю війну почали, але нам боронити свою землю! А не капітулювати !!!
123 Показати IP 23 Травня 2019 17:16
Всі відомі і поважні політики різко негативно оцінили навіть саму ідею такого референдуму. Тай народ, атовці, авганці, - всі проти.
321 до 123 Показати IP 23 Травня 2019 18:07
Тому що кормляться вони на цій війні, ось і вся причина. Що робити тим хто зара воює як вернеться? де робота? де щасливе майбутнє? Люди живуть просто тою війною. а Я не хочу, щоб вона продовжувалась! тому що я хочу адекватний рівень життя, успішну економіку, а не грошове дно, куди скільки не вкинь буде мало!
Лучанин до 123 Показати IP 23 Травня 2019 18:13
А цікаво чому негативно? Чому в Британії не бояться в людей спитати про відношення до перебування в Євросоюзі, а в нас бояться спитати про способи припинення війни? Хіба це поважні і відомі політики посилають своїх дітей на ту війну? І в чому виявляється ота відомість і поважність? Тільки в тому, що 5-10-15-20 років крутиться у владних структурах, а якість життя в народу аж ніяк не кращає? для чого така поважність, коли від неї немає ніякої віддачі.
777 до 123 Показати IP 23 Травня 2019 18:19
я не знаю как там аВганцы,но войну надо заканчивать,а для этого нужны переговоры с россией.
Х1 до 777 Показати IP 23 Травня 2019 18:45
Вже референдуму не буде, през сказав. Розходьтесь боти.
123 до 777 Показати IP 23 Травня 2019 18:52
А что Зеленский хочет, не пойму. Он хоть в курсе что это Россия напала на Украину?
Лучанин до 777 Показати IP 23 Травня 2019 18:56
У Украины два варианта. Либо "ползучее" наступление (предварительно заручившись поддержкой на это со стороны США и ЕС). Либо оставлять всё как есть, ожидая момента, когда Россия кинет донбасян. т.е.скорее всего когда их дед кони двинет. А до этого терпеть (2...5...7 лет). А переговоры это туфта. Много добились за 5 лет? А Молдова за 30 лет?
скептик Показати IP 23 Травня 2019 18:15
думку людей можна взнати шляхом соціологічних опитувань.
Анонім Показати IP 23 Травня 2019 18:57
Закінчувати цю війну потрібно,але як,для цього хочуть зробити референдум,що в цьому поганого,але це лише моя думка,можливо я помиляюсь,читаючи коментаторів розумію скільки в нас"досвідчених",а ще перепис населення зробили б,а то не відомо скільки реально нас.
Лучанин до Анонім Показати IP 23 Травня 2019 19:40
У Украины два варианта. Либо "ползучее" наступление (предварительно заручившись поддержкой на это со стороны США и ЕС). Либо оставлять всё как есть, ожидая момента, когда Россия кинет донбасян. т.е.скорее всего когда их дед кони двинет. А до этого терпеть (2...5...7 лет). А переговоры это туфта. Много добились за 5 лет? А Молдова за 30 лет?
Навуходоносор Показати IP 23 Травня 2019 19:40
Більшого популізму як референдуми просто в світі не існує! Уявіть собі, що в часи астронома Коперніка проводився би референдум з одним - єдиним питанням: "Як Ви вважаєте, Земля обертається навколо Сонця чи навпаки - Сонце навколо Землі?", то 100% землян триста років тому назад відповіли би так:"Звісно, Сонце обертається навколо Землі!" І тільки одна людина в світі - польський астроном Копернік засумнівався в теорії Птоломея, яка вважала, що Сонце обертається навкруги Землі. І каменя на камені не залишив від цієї теорії, довів людству, що таки Земля обертається навколо Сонця. Я до чого? Референдуми можуть бути ефективними тільки в одному випадку - коли освіченність суспільства є дуже високою. У нас про це не скажеш, країна дозріє до референдумів років через сто. Партія "Слуга народу" заявила, що головним для неї стане лібертаріанство. Проведіть маленький експеримент, запитайте в містах і селах Волині мешканців, що таке лібертаріанство? Якою буде відповідь більшості - писати не треба. Швейцарія, яка просто помішана на всякого роду референдумах, планує відійти від практики. Ми чомусь звикли жити чужим розумом. Жаль...
Кучма Показати IP 23 Травня 2019 20:41
Ну провів референдум. І що? Ми ще не доросли до цього. Як ви уявляєте агітацію за автономію чи рос мову? Як били Шуфрича І Волгу?
124 Показати IP 23 Травня 2019 20:45
Если это война, так почему сыновья власть имущих не воюют? Воюют и погибают молодые парни из народа.
! до 124 Показати IP 23 Травня 2019 22:29
В росії руки у крові, від війн проти православних ... Кров православних молдаван (війна в Придністровї) , кров православних грузинів (Війни в Абхазії, Осетії), кров православних українців (війна на Донбасі), - все на росії і росіянах, все !!! Діти ваші, внуки і правнуки будуть за цю кров розплачуватись своєю кровю.
Українець Показати IP 23 Травня 2019 22:03
Давно слідкую за дописами НАВУХОДОНОСАРА. Цікава, освічена особистість. Дуже хотів би познайомитись особисто для спілкування на суспільно-політичні теми. Але ж напевно нереально....Шкода.
Лучанин до Українець Показати IP 23 Травня 2019 22:59
З тебе українець, як з гівна куля, якщо ти віриш цьому проплаченому боту
Навуходоносор до Лучанин Показати IP 24 Травня 2019 11:13
Хамство - доля убогих, воно не лікується, це моральний СНІД.
! до Навуходоносор Показати IP 24 Травня 2019 13:58
Чоловіче, тебе вже всі зрозуміли,зрозуміли хто ти і шо ти. Заробляй потихенгьку іудині срібляники, і не кидайся на людей.
Навуходоносор до ! Показати IP 24 Травня 2019 19:10
Примітивізм "!" вражає, він навіть не допускає варіанту, що "Навуходоносором" може бути і жінка, пише слово "чоловіче". Так що логіка в нього навіть не "ночувала"! В одному короткому вислові з двадцяти слів опонент допустив аж шість (!) помилок - три граматичних і три стилістичних. Гарантована "двійка" за диктант! Моя вчителька української літератури в луцькій школі про таких говорила, що за все життя вони прочитали єдину книгу - "Хоробре каченя". Про хамство годі і писати - воно, очевидно, від поганого виховання - домашнього, шкільного. Напевно і фактор "спадковості" присутній. Одним словом - починаєш вірити в теорію Дарвіна!
! до Навуходоносор Показати IP 24 Травня 2019 20:17
Олександре, пишу з телефона, та й не диктант, тому можливі помики. Але якщо чоловіче ти вже відчуваєш себе жінкою ... Ну тоді тобі до лікаря, а не фонтанувати фекаліями на волинському сайті.
! до Навуходоносор Показати IP 24 Травня 2019 20:22
Да, і на рахунок примітивізму, то Олександре скоріше про тебе. Твої потуги в епістолярному жанрі дещо убогі, як колись казали "для средних умов" максимум. Олександре, мені здається, що ти зупинився в розвитку, і можливо ти ображений на навколишній світ. Просто сходи до лікаря, або спробуй сам розібратись в своїх психологічних проблемах. Надіюсь тобі стане легше.
Навуходоносор до ! Показати IP 24 Травня 2019 22:29
Полное отсутствие человеческой мысли, логики, интеллекта. Деградация образования и падение морали делают свое черное дело. Булгаковский Полиграф Полиграфыч на фоне всего этого - интеллектуал!
! до Навуходоносор Показати IP 24 Травня 2019 23:17
Крім загальних шаблонних фраз, до того ж нічим не обгрунтованих Олександре, у твоїх словах більш немає нічого. Нічого, від слова зовсім, пусто, нуль ... Нібито і вкусити хочеш, а якось беззубо. Але мене радує, що лише від заочного спілкування зі мною ти перестав себе вважати жінкою, дійсно радує. Ну а наразі, всього найкращого, не нервуй сильно.
Навуходоносор до ! Показати IP 25 Травня 2019 13:30
Что же тут обосновывать, болезнь слишком запущена. Пациенту прямая дорога в моральный хоспис.
! до Навуходоносор Показати IP 25 Травня 2019 14:43
Вот ты и расписался в собственной несостоятельности. Не вижу смысла дальше продолжать диалог с человеком который не может обосновать или подтвердить хоть что то из своих же высказываний. Так что до свидания и всего хорошего, и читай больше книг а не газет.
Навуходоносор до ! Показати IP 25 Травня 2019 20:36
Пациент в коме...