USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Перекинуті лавки і смітники, вирвані квіти: вандали понищили центральну алею у парку

14 Липня 2018 09:59
У парку культури та відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку цієї ночі розгулювали молодики. На центральній алеї та алеї ліхтарів вони перекинули усі лави та смітники. Окрім того, виривали квіти з квітників, інформують луцькі муніципали.

Це виявив інспектор департаменту муніципальної варти Луцька, який заступив на чергування о 6 год. Він взявся все відновлювати. На допомогу йому поспішають колеги. Невдовзі вони поставлять все на місця.

Варто зауважити, що муніципали патрулюють в парку щоденно з 6-ї до 24-ї години. І в цей проміжок часу в парку все було на місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Волинянин Показати IP 14 Липня 2018 10:08
Я знаю хто це зробив.ДИБІЛИ!!!!
Житель до Волинянин Показати IP 14 Липня 2018 10:31
Ось тут ви помиляєтесь. Шукайте кому вигідно, хто в місті вес час нагнітає обставини що укроп нездатен керувати, що укроп винен у смороді, а тоді згадайте чи відбувалось таке при попередньому мерові і все зрозумієте самі. Можна багато говорити про конспірологію але занадто часто почали такі речі відбуватись і саме там де той самий укроп навів порядок.
111 до Житель Показати IP 14 Липня 2018 12:14
Просто раніше не писали про те що треба і не треба у фейсбуці. Прибирали тихенько і все. Тепер треба про все запостити, добре що ще лікарі не пишуть що операцію зробили з фотками і вчителі що урок провели.
123 до Житель Показати IP 14 Липня 2018 12:27
До чого тут укроп? Якісь дибіли понакурювались і дуріли. Не захищай свій укроп, а краще скажи, що це за муніципальна поліція, яка боїться патрулювати з 24 до 6 год.? Вони тільки пенсіонерів вміють ганяти.
Лучанин2 до Волинянин Показати IP 14 Липня 2018 11:05
То напиши прізвища... Нехай всі знають...
Читач Показати IP 14 Липня 2018 10:14
Хворих багато, тільки проблема в тому що вони разом не ходять...
Надія Показати IP 14 Липня 2018 10:21
Таке самовираження в дурнів. Мабуть сидять читають статтю та пишаються зробленим. А насправді їх шкода, бо нічого іншого як напакостити вони невміють, повиростають виродками.
месний Показати IP 14 Липня 2018 10:26
як в детстві.романтика
хрен собачий до месний Показати IP 14 Липня 2018 14:37
В тебе така романтика мабуть вдома?. Повний срач, павуки на стінах і мухи на грязних тарілках ї...ться?. Ти з неблагополучної сім’ї?..
льоня Показати IP 14 Липня 2018 10:34
А взагалі то ніхто не подумав, що патруль потрібен в проміжку мідж 00 -6 ранку. Га ???
valdis peish до льоня Показати IP 14 Липня 2018 12:49
в цей час муніципали викривають точькі які торгують оковитою
Ау Показати IP 14 Липня 2018 10:46
30 діб виправних робіт. А де винуватці?..
Василь Показати IP 14 Липня 2018 10:49
А коли встановлювали, то запевняли що лавки антивандальні...
АНАТОЛЬ Показати IP 14 Липня 2018 10:58
Пiсля майдану шось з людями поробилося недобре
007 до АНАТОЛЬ Показати IP 14 Липня 2018 11:37
А тільки бачу АНАТОЛЬ все відразу відраза. Від цього персонажа один негатив сільський пре. А на рахунок те що сталося, то це дійсно ідіоди і таких в місці сила силенна
АНАТОЛЬ_ БІДЗЮРА до АНАТОЛЬ Показати IP 14 Липня 2018 12:39
Ви, подвійний аноніме, що пише під моїм ніком, таки закомплексовані. Іще жодного разу не було, щоб ви не об***срали Майдан чи Український народ. Ви не із Донецька пишете? Я розберусь.
Учасник Майдану до АНАТОЛЬ_ БІДЗЮРА Показати IP 14 Липня 2018 15:58
Будь чемним, сину! Поважай старших!
Анатоль_ до АНАТОЛЬ_ БІДЗЮРА Показати IP 14 Липня 2018 16:00
Догола розберешся?
123! до АНАТОЛЬ Показати IP 14 Липня 2018 17:42
Люди будьте милостисі, анатоль не зовсім звичайним, а над ним ще й позбиткувались ... Ось він і гадить всім, задньоприводний ...
лучанка Показати IP 14 Липня 2018 11:00
Руки й ноги цим варварам повикручувало б та повиламувало!
321 до лучанка Показати IP 14 Липня 2018 23:11
Нізззя!!! Під суд підете!
Борцуха Показати IP 14 Липня 2018 11:18
Один раз таких трьох дибілів ушатав, потім мєнти таскали за легкі тілесні
12345 до Борцуха Показати IP 14 Липня 2018 23:08
Дємакратія,права людини...
123 Показати IP 14 Липня 2018 11:44
Просто треба поставити відеокамери в публічних місцях. Порядку стане більше.
Богдан Сташинський Показати IP 14 Липня 2018 11:47
Cкоти !!!
777 до Богдан Сташинський Показати IP 14 Липня 2018 23:07
Не ображайте велику рогату худобу та малу.Вони тут не винуваті.Від них є користь, а від цих крім лайна нічого і взяти...
Житель Показати IP 14 Липня 2018 11:51
Та зловіть раз і опозорити на всю область. Падлів в центрі на сцену і фото порозвішувати на всіх стовпах.
11 Показати IP 14 Липня 2018 11:52
А що кажуть детективи муніципали? Найшли хто це зробив? Чи доних примчали карлосони ^муніципали^ і на цьому все закінчилось?
Житель Показати IP 14 Липня 2018 11:53
Трошки патрульної з пріусів познімайте і в піший.
Олег Показати IP 14 Липня 2018 12:17
Муніципали тільки знають що бабусь з петрушкою ганяти ! Хто признається що проспами на чергуванні! Чергування повинне бути цілодобове! А вночі страшнувато ходити !!
777 Показати IP 14 Липня 2018 23:02
Не потрібно в парк ходити.У мене під вікнами (ЛПЗ,поблизу магазина АТБ) молодики на дитячому майданчику розпивають спиртні напої,с...руть навкруги (вибачте, засмічують територію майданчика), волають таким голосом,що собаки навіть під Луцьком лякаються. Що робити? Такий час настав,у молоді (та й не тільки) перевернувся розум,поволі втрачають і розум і людську подобу... А що поліція?...Викликали,то поки вони приїхали (40 хв.) прийшлося самим мешканцям будинку приводити п*яних молодиків до тями (гнати геть подалі),оскільки ті влаштували бійку при дітях на майданчику... Якось так...
Правда Показати IP 15 Липня 2018 07:35
Озирніться по своїх дворах.Пянство і наркоманія серед підлітків "зашкалює".А агресивна поведінка бє всі рекорди.На місці тої лавки могла бути проста людина.Злидні,бідність,відсутність контролю з боку батьків(заробітки,інше...)і провоохоронців веде до деградації суспільства.Країна в депресії і це тільки початок.Що робити?Якщо чесно мало хто знає відповідь,на жаль.Але щось потрібно вже робити і бити в усі дзвони.
Юрій Показати IP 15 Липня 2018 11:13
Люди ми в 21 столітті, необхідність встановлення камер в людних місцях, це вже норма життя. Патрулі це добре, але в кожен закуток не заглянуть. Приклад - сусідня Польща.
Теж Показати IP 15 Липня 2018 13:04
ще дивину знайшли.Центр міста,білий день,позавчора в скверику на пр.Волі на лавці старший мужик інтелігентно-алконавтичного вигляду жлуктить пиво в цей час його собацюра без намордника ганяє по всьому скверу і врешті сере на газоні, з крамнички виходять два молодики з пивом і тут же на ходу його хляють, потім один з них іде під магазин (раніше був Ельдорадо) і сцить під стіною. Бикотичний апокаліпсис в Луцьку.
Тверезий і злий Показати IP 15 Липня 2018 21:21
До зброї!