USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Перейменування вулиці у центрі Луцька: пропозиції лучан

14 Липня 2019 22:10
Громадське обговорення щодо перейменування вулиці Ярощука у Луцьку тривало протягом місяця на електронній платформі E-dem.

Нагадаємо, під час засідання комісії з питань впорядкування назв вулиць міста наприкінці травня пропонували перейменувати у рамках декомунізації вулицю Ярощука на честь українського архітектора Сергія Тимошенка, який проектував цю вулицю. Отже, питання винесли на громадське обговорення.

Під час обговорення критичні зауваження щодо ініціативи перейменування вулиці висловили двоє лучан.

«Не погоджуюсь з перейменуванням. Юхим Ярощук був корінним волинянином, громадським діячем і, хоча й перебував в КПРС, жодних свідчень про те, що його дії були спрямовані на утиск прав і свобод громадян, або інших діянь проти України чи громадян немає. Перейменування безпідставне», – пише Віктор Смолярчук.

«Взагалі проти назв вулиць чиїмись іменами. Чітко пам’ятаю, як на початку 90-х перейменовували вулицю Ворошилова. Серед претендентів теж було багато прізвищ, однак здоровий глузд взяв гору і наразі ми маємо чудову назву – проспект Молоді. Чому б не взяти на озброєння подібну практику? На мою думку, звучатиме дуже гарно – вулиця Шовкова (теперішня Карбишева, адже на ній розміщений колишній шовковий комбінат). Назви інших вулиць теж не відставатимуть – наприклад, Медична, Будівельна, Комп’ютерна, Торгова, Інженерна і т.д. Буду радий, якщо міська влада дослухається до моєї думки», – зазначає у рамках обговорення Володимир Тарасюк.

Нагадаємо, на громадське обговорення виносили також питання щодо перейменування вулиць Карбишева та Потапова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Олександр Показати IP 14 Липня 2019 22:35
Вулиця Комп'ютерна - це просто аут. Невже вистачить ума? Тоді голосую за Мікрохвильову!
Вася до Олександр Показати IP 15 Липня 2019 00:15
А я хочу вулицю Диванно-телевізорну!
Перза Показати IP 14 Липня 2019 23:56
Декомунізація- це ліквідація комун. Правильно -декомпартизація.
Анатоль_ Показати IP 15 Липня 2019 00:41
Як вулицю назвали то так вона повинна називатись. Може то неправда що совєти набудували вулиць, мікрорайонів, дітсадків, заводів та фабрик? От хай нова влада набудує нових вулиць, роздасть там квартири з людям за безплатно як совєти робили, і тоді хай називає нові вулиці як собі хоче. Але нова влада тільки на свою кишеню працює, як Петро Порошенко по офшорах
або Показати IP 15 Липня 2019 03:44
або вулиця бастилії в сізо впирається ж
Ая Показати IP 15 Липня 2019 04:51
хочу вул: Лесі Українкі.
Григорій Показати IP 15 Липня 2019 05:10
Інкубаторна нація без історії......
Спина в глині Показати IP 15 Липня 2019 06:56
Якшо нема порозуміння - тоді імені Рабіндраната Тагора ! Хоча він до Луцька відношення не мав, але звучить, як .....мать !
Анонім Показати IP 15 Липня 2019 07:05
Крім перейменування вулиць більше нічого не вмієте? Що взагалі корисного робиться для міста?
Микола Показати IP 15 Липня 2019 08:41
А про попередню назву "Яна Матейка" вже забули?
Лучанин Показати IP 15 Липня 2019 09:13
А чим вже Ярощук не догодив? Була людина в партії, але дбала про своє місто. Що не так? Багато сьогоднішніх політиків також були в партії, тільки з їхньої діяльності толку як з козла молока.
Шолом до Лучанин Показати IP 15 Липня 2019 10:29
Ярощук превратил Луцк в ГОРОД!
До В тарасюк Показати IP 15 Липня 2019 10:32
Комбінат колисьбув! Залишилась пам,ять! Руінна -назва -не дуже?
Просто Показати IP 16 Липня 2019 11:55
Вул. Депутата Марнотратника