USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Першим убитим під час Революції гідності був Юрій Вербицький, а не Сергій Нігоян, – ДБР

22 Січня 2022 11:50
Державне бюро розслідування встановило особу першого вбитого активіста Майдану 2014 року. За даними експертизи, це львівʼянин Юрій Вербицький.

Про це на пресконференції повідомив заступник голови управління ДБР у справах Майдану Артем Яблонський, пише Бабель.

«Проблемним питанням є розкриття перших трьох убивств. Тут є спірне питання з урахуванням судово-медичних експертиз – хто є першим убитим за часом? Юрій Вербицький чи Сергій Нігоян? За останніми даними, це Вербицький», – зазначив Яблонський.

Тривалий час Сергія Нігояна, який загинув 22 січня 2014 року, вважали першим убитим активістом Майдану. Він помер від пострілу свинцевою картеччю в районі стадіону «Динамо».

Справа про викрадення Вербицького та Луценка

У січні 2014 року Ігоря Луценка та Юрія Вербицького викрали з території Олександрівської лікарні в Києві та вивезли за місто. Після тортур їх залишили в лісі під Києвом. Вербицький від отриманих травм помер.

Заарештованого у цій справі Олександра Волкова слідство вважає організатором викрадення, а також людиною, яка повʼязана з імовірним замовником викрадення – Олексієм Чеботарьовим.

Усі злочини, скоєні під час Революції гідності, умовно обʼєднані в одну велику «Справу Майдану». У ній розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників і 13 силовиків).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Волиняка на йолці Показати IP 22 Січня 2022 12:38
Тактика самі своїх і досі активно застосовується на сході.
жлл до Волиняка на йолці Показати IP 22 Січня 2022 13:13
що ти мелеш?
Манергейм Показати IP 22 Січня 2022 13:13
І це всі здобутки в розслідувані ?
777 до Манергейм Показати IP 22 Січня 2022 14:12
Ну и хватит,всего то 7 лет прошло
1 Показати IP 22 Січня 2022 14:42
Нігояна свої ж і вбили як сакральну жертву, щоб народ до радикальних дій спонукати..спочатку Нігояна пропіарили з віршиком то телеканалах, а потім вбили і про це знову пропіарили , невже люди не бачать таких очевидних моментів
Голівуд-й сценарист до 1 Показати IP 22 Січня 2022 15:30
Має вмерти, для реалізму кіна, позитивний герой, кольоровий. У нас підійшов смуглявий. А волиняка на йолці від бєлочки ховався чи тож свої.
Хамло до 1 Показати IP 22 Січня 2022 18:51
Чудний ти. Ще скажи що то все рептилоїди винні.
1 до Хамло Показати IP 23 Січня 2022 10:21
От на таких і розраховані революції тими ,кому це вигідно,які сліпо вірять в те, що їм впарюють, а думати і аналізувати не хочуть і не вміюють
Народна прокуратура Показати IP 22 Січня 2022 17:55
"Тут є спірне питання з урахуванням судово-медичних експертиз – хто є першим убитим за часом?" Може я щось не розумію у тактиці і методиці розслідувань, але як, вибачте, нах...р, впливає на встановлення причин і обставин смерті людей те, хто раніше загинув - Нігоян на Майдані чи Вербицький у лісі під Києвом? Напевне,ці "недослідчі" з неймовірно дорогого для українського бюджету і абсолютно безглуздого ДБР, володіють якимись сакральними і тільки їм відомими методиками слідства.
Я Показати IP 23 Січня 2022 05:12
яка різниця кого першого із свідомих завалили?? організатори рулять і який рік гроші товчуть