USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Поблизу історичного факультету в Луцьку облаштують сучасний сквер, МАФів не буде

2 Квітня 2020 11:15
Поблизу історичного факультету СНУ у Луцьку облаштують сучасний сквер.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Проект скверу розроблятиме Роман Литвин.

Нагадаємо, раніше був проведений конкурс на розміщення п’яти тимчасових споруд на вулиці Огієнка. Як розповів Ігор Поліщук, з переможцем конкурсу провели переговори та переконали його відмовитись від встановлення МАФів. Адже вони будуть дисонувати із сучасним, детально продуманим сквером з освітленням, гарними вуличними меблями й озелененням.


Головне фото – ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дідо Показати IP 2 Квітня 2020 11:19
МАФи та базари мають бути заборонені на території міста. Фермерські ринки повинні працювати тільки тимчасово у певні дні.
Олег до дідо Показати IP 2 Квітня 2020 11:35
це точно! І продукти мають роздавати безкоштовно, бо земля це власність народу!
Лучанин до дідо Показати IP 2 Квітня 2020 11:50
В тебе загострення. Не запускай хворобу, треба лікуватись. Хоча маразм це назавжди.
Семен до дідо Показати IP 2 Квітня 2020 12:24
Нема у нас на ринках ніяких фермерів і селян. Їх туди і близько не допустять. Це вотчина перекупників-спекулянтів. А селяни, хіба десь на землі при дорозі.
Жим-Жим Показати IP 2 Квітня 2020 11:56
Очікувано вдарили по тапках ! До народного гніву рукою було подати !
Ніхарашо ! Показати IP 2 Квітня 2020 12:11
Спочатку запустили механізм надання дозволу, хтось поніс фінансові витрати, іміджеві втрати понесла влада, урбаніст тоже не за дякую щось архітектурив, чинуші і депутати за той час встигли знайти застосування отриманій вигоді, а тепер вже не один раз один одного встигли послати - і тут такий облом ! Ніхарашо !
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2020 12:17
А для чого було рішення приймати, щоби потім його відміняти ? То свідчить про відсутність професійності управлінців і сталого бачення ними розвитку міста . Навіть від скасування такого рішення буде отриманий негатив !
енон Показати IP 2 Квітня 2020 12:18
Ну, Слава Богу!!!
не вмер Данило так б Показати IP 2 Квітня 2020 15:27
Звиваються мов вуж - сучасний сквер - скільки дерев буде знищено після реалізації "плану відступа"? Почухайте трохи чухалку і можливо вам найде ясновидення. Біля Історичного Факультету СНУ знаходиться сама справжня РЕКРЕАЦІЙНА ЗОНА! Відповідно і відношення має бути як до ділянки лісу в центрі міста з витікаючими природоохороними заходами!