USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Погрожував вбивством: у Луцьку чоловік напав на осіб ромської національності

15 Січня 2022 12:10
На представників ромської національності в Луцьку напав чоловік. Він погрожував їм фізичною розправою, поводився агресивно та зухвало. Інцидент трапився вчора, 14 січня, близько 21:00 на вулиці Павла Пащевського.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у пресслужбі патрульної поліції Волинської області.

«Учора, 14 січня, близько 21:00 поліцейським надійшло повідомлення про бійку на вулиці Павла Пащевського. Прибувши на місце події, патрульні встановили, що один громадянин вчиняв конфлікт і шарпанину з особами ромської національності. Свідки повідомили, що, можливо, цей чоловік мав при собі предмет, схожий на пістолет, яким погрожував. При цьому він виражався нецензурною лайкою і погрожував фізичною розправою.

Чоловік відмовився називатися та повідомляти свої дані, зокрема про місце проживання. Він поводився агресивно та зухвало. Тому патрульні застосували до нього превентивний захід – поверхневу перевірку. Під час цієї поверхневої перевірки речей, обмежених в обігу, вони не виявили», – розповіла речниця патрульної поліції Волинської області Валентина Мельник.
На порушника склали адміністративні матеріали, за статтями 173, 185 та за частиною першою статті 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство, злісна непокора законному розпорядженню поліцейського, розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).

Ольга ШЕРШЕНЬ

Фото та відео 12 каналу

Увага! На відео присутня ненормативна лексика
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
О... Показати IP 15 Січня 2022 12:55
Яке хороше освітлення в місті Луцьку!
121 до О... Показати IP 15 Січня 2022 14:08
То роми лампочки викрутили
Всезнайко Показати IP 15 Січня 2022 13:53
А ще скажіть, хто то Павло Пащевський?
Лучан до Всезнайко Показати IP 17 Січня 2022 13:27
православний священик, капелан Першого українського запасного полку Армії УНР, згодом — Сердюцького полку імені Петра Дорошенка, протоієрей УАПЦ
лучанин Показати IP 15 Січня 2022 14:02
тобто на циган
Ангст Показати IP 15 Січня 2022 14:28
А як цигани нападають на нормальних людей, то норм?
Правда Показати IP 15 Січня 2022 15:40
На відео чути лише погрози від ромів.
Анонім Показати IP 15 Січня 2022 15:53
Він напав не тому що вони цигани, а тому, що наробили шкоду.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2022 18:29
Цигани і шкодаце синоніми.
Іван Показати IP 15 Січня 2022 16:36
Цю смердючу, сифилісну націю давно пора гнати від цивілізованих людей. Паскудство!!! Навіть в центрі міста, тільки де сядеш за чашкою кави, підходять і просять, вимагають гроші. Вони вважають, що люди їм повинні давати. Непотріб смердюча!. Не хочуть працювати.
Олег до Іван Показати IP 15 Січня 2022 17:39
Підтримую 100%. Шкода, що Гітлер у свій час їх не винищив
Зіг унд Кріг до Олег Показати IP 15 Січня 2022 19:18
Гітлер нікого не винищував, Адольф писав файні картини та слухав Вагнера
Бакс Показати IP 15 Січня 2022 16:46
А що, хіба у циганюр є національність!?
Андерсон Показати IP 15 Січня 2022 19:16
То нащадки індійських брахманів, жоден не хоче працювати
Безробітній Показати IP 16 Січня 2022 03:28
В коментарях зібрались одні ксенофоби і трішки фашистів))
Марія до Безробітній Показати IP 16 Січня 2022 10:55
Згідна з вами на 100%)))
Дідо до Марія Показати IP 16 Січня 2022 14:52
Поселіть циган у себе, і безробітний, і Марій, думаю очі відкриються дуже швидко.
Анонім до Безробітній Показати IP 16 Січня 2022 20:17
Влаштуйся на роботу чавела!