USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пояснили, чому в автобусах Луцька не працюють навігатори

4 Грудня 2019 11:30
GPS-навігатори в луцьких автобусах не працюють із вини перевізників.

Про це йшлося 4 грудня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

На одному з попередніх виконкомів директора управління транспорту Володимира Степанова попросили підготувати інформацію про те, чому в автобусах міста Луцька не працюють GPS-навігатори.

Як розповів Володимир Степанов, у більшості проблемних випадків у автобусах взагалі відсутні навігатори, у ще 35% випадків обладнання не працює, тому що GPS-навігатори вимикають самі водії.

«Тому вина за те, що GPS-навігатори не працюють у автобусах, лежить на перевізниках», – резюмував Володимир Степанов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
777 Показати IP 4 Грудня 2019 11:46
Ага а еще в троллейбусах .чтоб не туда не заехали.
свг Показати IP 4 Грудня 2019 13:24
А навіщо така влада яка не контролює виконання своїх розпоряджень,
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2019 13:50
Так а в чому проблема? Не ввімкнув навігатора - не вийшов на маршрут, знаходиться на маршруті без навігатора - несправний + незаконний заробіток. Відповідно вирішуйте питання про заміну перевізника. В договорах це прописано? Якщо перевізники з такими пунктами не хочуть підписувати договори, то і не треба з ними зв'язуватися, а треба шукати інших порядних. І коли буде додаток в смартфон для можливості оплати? З 11 числа пішки ходити чи продовжите темін?
Step до Лучанин Показати IP 4 Грудня 2019 14:28
От, велика біда, немає додатку. Ну невже так тяжко прикласти катрку до валідатора. А поповнити її можна через інтернет, на сайті сітікард.
Вася до Step Показати IP 4 Грудня 2019 14:42
Слухай, далі свого носа не бачиш? Якщо мені нафіг не треба та картка, бо користуюсь маршруткою раз в 3 місяці, то я хочу оплатити зі смартфона через paypass як у всіх нормальних країнах бо немає (не буде) можливості заплатити готівкою скоро.
11 до Step Показати IP 4 Грудня 2019 14:43
А сітікард з тебе бац і подвійну оплату, а потім ще і ще, і каже що все так як треба, ось вам виписка.
економний до Step Показати IP 4 Грудня 2019 14:59
а для чого 35 грн викидати за пластик? збережи екологію будб сучасним, будь мобільним!!!!
Лучанин до Step Показати IP 4 Грудня 2019 17:26
І прикласти не проблема і поповнити... Подаруйте будь ласка всім лучанам картки. Чи велика біда? Власне я допускаю чисто символічно заплатити за картку 1 гривню, не більше. Альтернатива додаток, можливість оплати NFC.
Правда Показати IP 4 Грудня 2019 19:46
Вас знову "розвели",а ви і далі дискутуєте,Бог в поміч.Вже всім зрозуміло,що це не працює.Запитання-ХТО ВІДПОВІСТЬ ???
Хамло до 11 Показати IP 7 Грудня 2019 22:23
Не ліпи горбатого, якщо контора, яка це все встановлює, має "досвід", то повір, там все відпрацьовано з оплатою через пейпасс. Просто собівартість картки 6 грн, а тобі її тулять за 35 грн. Якщо 50 тисяч лучан куплять картки по 35 грн, то хтось заробить майже 1,5 лями, ну і звісно, поділиться із усіма дотичними до затримки запуску пейпаса.