USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко хвалився Байдену, що підняв тарифи навіть більше, ніж просив МВФ: запис розмови

19 Травня 2020 15:02
Президент Петро Порошенко 13 травня 2016 року похвалився перед віцепрезидентом США Джо Байденом, що задер комунальні тарифи на 100% – навіть вище, ніж вимагав МВФ.

Про це йдеться в опублікованих сьогодні аудіозаписах розмов Байдена і Порошенка. Їх показав на пресконференції в Києві нардеп Олександр Деркач.

«В останні три тижні ми продемонстрували значний прогрес у сфері реформ. Ми проголосували за 100% тарифи, незважаючи на те, що МВФ очікував тільки на 75%», – говорить президент на аудіо.

Також Порошенко каже, що «ми запустили реформу цін на ліки, знявши всі перешкоди».

«Я згоден», – відповідає йому Байден.

Запис цієї розмови опублікував 112 канал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 19 Травня 2020 15:26
Не знаю хто, а я ніколи не сумнівався в зраді пана Порошенка. Це ж треба так не поважати свою Україну та українців, а просто напросто любити свій товстий гаманець і все його наповнювати і наповнювати валютою. Одним словом пани прийшли: Порошенко розпочав зубожіння народу, Зеленський завершить. Щей коронавірус доб"є пенсіонерів до ручки.
Ото Показати IP 19 Травня 2020 15:33
Маємо таку техніку, що Байден і українською заговорить. Порошенка ніхто не посадить. Натомість з історичного досвіду знаю, що незабаром будуть переслідувати тих, хто переслідує його та його людей сьогодні
лучани Показати IP 19 Травня 2020 15:43
Якісними послуги дешевими не бувають. Тарифи мають бути ринковими ,а не пільговими. Хто не хоче працювати,той не повинен отримувати послугу.
123 до лучани Показати IP 19 Травня 2020 20:24
лучани, ви хворі???
Порохоботам Показати IP 19 Травня 2020 15:54
Але ви не вірте! Як майору Мельниченкові плівки штати покоцали?
Порохоботам Показати IP 19 Травня 2020 16:00
Але ви не вірте! Як майору Мельниченкові плівки штати покоцали?
Иван Показати IP 19 Травня 2020 16:10
К чему вся эта новость?!! при смене власти коммунальные тарифы не стали дешевле.....коммунал.тарифы стали хитрее
де-факто Показати IP 19 Травня 2020 16:14
Найближчі вибори президента в США, а не в Україні. Яку цінність мають ці плівки?
Лучанин Показати IP 19 Травня 2020 16:18
Вже більше року, як не при владі, а комусь ще досі Порошенко в штани гадить
так до Лучанин Показати IP 19 Травня 2020 17:04
бо це порошенко попіднімав тарифи і взагалі по 12грн хотів газ зробити. і це його яйценюк по тв розказував гарно , що нічого страшного ,всі матимуть субсидію. І ШО? МАЮТЬ?
Песіонеру Прокопчуку Показати IP 19 Травня 2020 16:47
А я ніколи не сумнівався в брехливості медведчуківського 112 каналу
777 до Песіонеру Прокопчуку Показати IP 19 Травня 2020 16:58
Бажаю 100% зору і прозріти))) вже пора....
ано Показати IP 19 Травня 2020 17:01
зніміть рожеві окуляри. нами давно керують із-за кордону.і президентами теж. не керували хіба при Кравчуку бо тоді Україна не мала ніяких боргів перед мвф .
до ано Показати IP 19 Травня 2020 17:24
Допоки Україна лишатиметься найбіднішою країною в Європі, нею хтось зовні буде керувати. До 2014 року керувала Росія, точніше Путін. Щоб вийти з під її керівництва погодились на США. І це надовго, бо назад вороття немає, бо навіть сучасна Німеччина мусить щоразу вглядатись на США та їх президента. Слухаючи медведчуків-рабіновичів, вмикай мізки.
Семен до до ано Показати IP 20 Травня 2020 09:13
Хотілось би щоб США і Україною докерувалось до рівня сучасної Німеччини ...
дідо Показати IP 19 Травня 2020 17:44
Порошенко зробив більше реформ,ніж за всі 25 років.
МВ до дідо Показати IP 19 Травня 2020 20:25
Твій Порошенко..перетворив країну у руїну...довів все що можна,розсварив людей..і все це прикрив..гарними словами..євроінтеграція, боротьба з агресором...і т.д і т.п
До дідо Показати IP 19 Травня 2020 18:26
У нормальних країнах не може президент багатіти, а народ бідніти!
дідо до До дідо Показати IP 19 Травня 2020 18:54
менше слухай московській пропаганді