USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко з половиною фракції прийшов у ДБР на допит щодо держзради

24 Січня 2020 11:27
Сьогодні, 24 січня, Петро Порошенко прибув на допит у ДБР у справі про держзраду. Про це повідомляє Страна.

Нагадаємо, що сьогодні під будівлею Державного бюро розслідувань зібралися народні депутати від політсили Петра Порошенка «Європейська Солідарність», щоб висловити свій протест проти призначення на пост заступника глави ДБР Олександра Бабікова, який раніше був адвокатом експрезидента України Віктора Януковича.

На їхню думку призначення Бабікова на ключову посаду ДБР суперечить всьому, що відбувалося в країні в останні 6 років.
Новина оновлюється

10:45. Як передає з місця кореспондент, перед приїздом Порошенка у будівлі ДБР сталася бійка. Сюди прийшов чоловік з унітазом, який повинен уособлювати корупцію Порошенка. Унітаз розбили активісти, які підтримують Порошенка.
11:00. Порошенко прибув на допит.
11:35. Перед входом до ДБР зібралося 12 нардепів від «Європейської солідарності»: Ірина Геращенко, Артур Герасимов, Микола Княжицький, Володимир Ар’єв, Ніна Южаніна та інші, а також група прихильників експрезидента. Їх не пропустили всередину будівлі ДБР попри їхній депутатський статус.
Своєю чергою, нардепи викликали поліцію, щоб зафіксувати порушення закону працівниками ДБР.
12:01. Слідчо-оперативна група з'ясовує, чи було порушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ага Показати IP 24 Січня 2020 11:40
Ще може не всі забули в кого були золоті унітаз та батон
Анонім Показати IP 24 Січня 2020 12:02
Скільки порохоботів під дверима! Прикормлені видно.
нім до Анонім Показати IP 24 Січня 2020 13:34
А Дениска П'ятиголрець теж там? :)
Лучанин до Анонім Показати IP 24 Січня 2020 15:33
А ти з шаурмою все більше по Оманам гульдебасиш?
Так до Лучанин Показати IP 24 Січня 2020 18:39
І з диваном на старому базарі
Народ Показати IP 24 Січня 2020 12:06
І не випускати!
Анонім Показати IP 24 Січня 2020 12:11
Поддерживающееся Порошенко воровское кубло вышло под здание ГБР с лозунгами, что одним из руководителей ГБР назначен адвокат, ранее представлявший бывших чиновников Януковича. Главным распространителем тезиса является Тарас Черновол - бывший глава штаба Януковича на президентских выборах 2004. Учитывая, что организатором перформанса является Порошенко, сам трудившийся у Януковича министром экономики, предлагаю считать происходящее под зданием ГБР внутренними разборками в окружении Януковича.
Ирина до Анонім Показати IP 25 Січня 2020 13:13
А мама Саши Плеханова тоже воровское кубло, поддерживающее Порошенко??? А другие родственники погибших на Майдане ??? Да им плевать и на Порошенко и на Клоуна, они вышли под ДБР только против назначения туда бывшего адвоката Овоща.
Правдоруб Показати IP 24 Січня 2020 13:23
Злодій привів за собою інших злодіїв.
правдива Показати IP 24 Січня 2020 13:33
Сам боїться? О-то так і буде постійно "концерти" влаштовувати і жалітись, що его "політично" пресують :) І хто клоун? :)
Нато Показати IP 24 Січня 2020 14:30
Тримайтеся, Петро Олексійович! Розділяй і володій в дії.