USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порошенко з передвиборчим візитом – на Волині. Трансляція

14 Березня 2019 20:05
Менше, ніж півтора місяці минуло з часу останнього візиту Петра Порошенка на Волинь, проте гарант вирішив відвідати область знову.

Днем раніше в Луцьку з'явився величезний банер зі словами «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає» та білборди з фразою «Зустрінь весну без пороху! Дай шанс своїй країні!».

Подробиці візиту президента, який вирішив приїхати на Волинь «інкогніто», не афішуючи цього, – в онлайн-трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
Макар Показати IP 14 Березня 2019 10:24
Люди ау... гарант сьогодні на сході має бути луцьк це певно обманий маневр....
777 до Макар Показати IP 14 Березня 2019 11:48
Президент - президентом. Почнімо з малого, що у поліції ввели в статут нові зміни щодо стійки "руки в кишенях", - гидко дивитися, не вистачає ще цигарки в устах та насіння соняшника, не правоохоронці а якась "гопота".
Добродій до 777 Показати IP 14 Березня 2019 21:18
Так з гопоти й набрали, з народу
11 до Макар Показати IP 14 Березня 2019 18:51
Гарант вже на Волині, а для масовки (в робочий час) працівників сільської ради Забороль та інших Луцького району... до Ковеля на підтримку повезли... Оце Дожилась Україна ((( ні при одному президенту такого не було ((((
Валентина до Макар Показати IP 14 Березня 2019 22:31
Як дбайливий президент спочатку на фронт, а потім до Луцька. Багато нарікать, що спізнився, хоча всі знали з новин-Порошенко на фронті! Ну і який кандидат іще так часто на передовій буває????
Студент Показати IP 14 Березня 2019 10:27
Цікаво чи хтось запитає у нього про Шарія? Або взагалі що-небудь таке, що йому не сподобається)
Анонім до Студент Показати IP 14 Березня 2019 11:43
А шо таке Шарій? Ти б поцікавився хто він.Мені особисто головне, щоб не подобалося Путіну, щоб Путін скреготав зубами.А для тебе основне, щоб укусити Порошенка.
1 до Анонім Показати IP 14 Березня 2019 11:50
І шо таке Шарій? Чим тобі він не подобається? Аргументовано пліз
Анонім до 1 Показати IP 14 Березня 2019 12:44
Це Піховшек сьогодення. Людина яка ненавидить Україну і сцить за хуй**.
1 до Анонім Показати IP 14 Березня 2019 13:25
Звідки ти взяв, що він ненавидить Україну? Можеш дати хоча б одне відео, де він про це говорить? Те, що він парафінить владу, не означає, що він не любить Україну.
1 до 1 Показати IP 14 Березня 2019 16:24
Пройшло уже 3 години, а пруфів так і не знайшли)
Анонім до Анонім Показати IP 14 Березня 2019 12:06
Шарій зараз в порівнянні з мародером порошенком похресники і куми якого торгують з виродком путіним це таке невинне, він язиком меле а порошенко справами робить все щоб Україна не вирвалася з того га..на....
Лучанин до Анонім Показати IP 14 Березня 2019 16:56
"...головне, щоб не подобалося Путіну..". Українцю-патріоту - головне, щоб в своїй державі було добре
Віктор до Студент Показати IP 14 Березня 2019 12:58
шарій - це сєпар нічого розумнішого в голову не прийшло спитати?
2 до Віктор Показати IP 14 Березня 2019 13:30
В якому його відео, розкривається тема його сепаратизму? Якби був би хоч натяк на сепаратизм, його би давно кошмарило сбу з відповідними кримінальними провадженнями. Вони є? Ні. Значить його сепаратизм тільки в твоїй голові. Який туди скоріше за все попав з чужої думки, можливо з телебачення, де на даний момент голих висловлювань вистачає, не закріплених доказами. В наш час шо не всрались то путін, шо проти влади то кремлівський слід. Нац корпус вже до агентів кремля привязують. То піпец маразм. ЗИ: ти його відео дивився? Подивись.
Дивився 1сек до 2 Показати IP 14 Березня 2019 21:58
Ватоголовий, подивись Андрія Полтаву.
Андрій до Студент Показати IP 14 Березня 2019 16:01
Шарій це агент кремля і хто від нього також.
1 до Андрій Показати IP 14 Березня 2019 16:26
Твоя голова це агент Буркіна-Фасо
ще не зовсім свідоми до Андрій Показати IP 14 Березня 2019 20:24
Відкрию вам страшну військову таємницю. Шарій не просто "агент кремля", він ще і ліва нога москви та її восьма колона.
Андрій для не зовсім до ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Березня 2019 21:04
Анато́лій Анато́лійович Шарі́й (нар. 20 серпня 1978, Київ) — відеоблогер, колишній журналіст, має українофобські погляди й займається проросійською пропагандою з дискредитацією України.Вікіпедія
Козак Показати IP 14 Березня 2019 10:30
Казали буде у Ковелі. Сцену поставили. Але на ній виступати не буде. Буде виступати у палаці культури перед бюджетниками. Ходять чутки, що президент таким чином уникає неприємних запитань. Так пояснили місцевим держслужбовцям.
Анонім Показати IP 14 Березня 2019 10:35
Має бути,весь центр перекритий правоохоронцями, бандюків лісних позганяли, все як перед кінцем янукоовоща, грошей шкода, це наші гроші, а цей цирк дуже дорогий, прийде час і всі морди які були задіяні (морди вони на фото ховають) в таких шабашах мають сидіти!!!!!!
Тьотя Рая Показати IP 14 Березня 2019 10:59
Про нас , про народ згадали !!!! Нові обіцянки і залякування типу , якщо не Я , кінець світу настане . Але ми це проходили і знаємо що гірше вже не буде і не буває, а обіцянки залиш собі .
вояк Показати IP 14 Березня 2019 11:06
Це не президент,а щур,яки боїться людей.
Анонім до вояк Показати IP 14 Березня 2019 11:44
Клавішний вояк.
правознавець Показати IP 14 Березня 2019 11:22
Перебуваючи не у відпустці, в робочий час, держслужбовець N1 їздить по країні і агітує? Це пряме порушення закону їм і всіма, хто обслуговує ці поїздки - держслужбовці всіх рангів ОДА, РДА... За це до суду треба!!! Чи для них закони не писані???
Ура Показати IP 14 Березня 2019 11:31
Вітаємо на Волині
Шлях Показати IP 14 Березня 2019 11:40
Я так розумію, що гАРАНТ повинен долати окопи на дорозі між Луцьком та Ковелем? Мабуть буде їхати на БТРі ала є ще гвинтокрил (тільки чи не ремонтували його Свинарчуки?)
Естебан Показати IP 14 Березня 2019 11:46
У країні , де йде війна, це абсолютно адекватні заходи безпеки для Гаранта Тупі запитання вже проходили(про шарія і т.п) Якщо пропонують постояти за гроші - звертайся до поліції, зараз за таке аж до криміналу (підкуп виборців)
Іван до Естебан Показати IP 14 Березня 2019 12:21
А куди звертатися бюджетникам яких зганяють як стадо????
Вася до Естебан Показати IP 14 Березня 2019 12:41
А у країні де йде війна так же президенти шастають і розказують для людям про покращення їхнього життя, і так же прикривають свинарчуків??????
анонім Показати IP 14 Березня 2019 11:46
Взагалі то на Цензорі і інших новинних сайтах написано, що Порошенко зараз в зоні ОСС.
Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 12:06
Я не розумію! Для кого цей сирбор? Якщо це з'їзд лісовиків, то чому люди не можуть підійти до тих палаток і подивитись на їхню продукцію?! А якщо це заради президента - то це чиста показуха часів "застою" !!!! Смішно буде, якщо президент не приїде!!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 14:26
Та тому, що Луцьк - це вотчина швейцарських комуністів, які не можуть пробачити Порошенку націоналізацію Приватбанку. і нагнітають як можуть
Степан (Крымчанин) Показати IP 14 Березня 2019 12:10
Виборів, як демократичний процес, не буде. Кого призначить держдеп той і буде далі кермувати розвалом України. Ця "держава" яка створена указами Леніна, Сталіна, Хрущёва приречена,як і СРСРівська імперія на розвал. Що і погчалось в 2014 році.
Анонім Показати IP 14 Березня 2019 12:48
Ну й слава Богу. З США і Канадою ми не пропадем. Аби не розвернулися і не пішли знову за Кремлем.
Аноніму Показати IP 14 Березня 2019 13:09
США створили Ліберію. Своїх негрв завезли в Африку і дали їм демократію. Прочитай як там зараз
Анонім до Аноніму Показати IP 14 Березня 2019 13:32
Блін , жили при совку, знаєм. Краще з маленька Ліберія, як великий Магадан
Аноніму Показати IP 14 Березня 2019 13:13
Чому ж тоді наші друзі безвіз не дають??!
Валентина до Аноніму Показати IP 14 Березня 2019 13:27
Путіноїдів в Україні забагато, а їх у світі ніде не люблять.
Павло Показати IP 14 Березня 2019 13:46
Оце так головний лісник України володя бондар хотів прогнутися перед царем, але лише зганьбив Волинь
Sapiens Показати IP 14 Березня 2019 14:11
Добре, що й не потикався на Театральний сьогодні. Аверс увечері все покаже)
Анімус Показати IP 14 Березня 2019 14:12
Два вертольоти прилетіли на аеродром на Ківерцівській.
d до Анімус Показати IP 14 Березня 2019 14:16
В один не вліз?
Анімус до d Показати IP 14 Березня 2019 14:25
Хз, два близько так летіли, навіть встиг відео зняти)
Всезнайко до d Показати IP 14 Березня 2019 14:34
В другому відрубані руки...
Хунту геть до d Показати IP 14 Березня 2019 16:07
Велика шоколадно-офшорна дупа в один вже не поміщається.
Микола Показати IP 14 Березня 2019 15:25
Важливо що дальше буде з країною, а що ця влада дала народу уже видно. Дороге світло, газ, життя ітд. Не переживайте згинемо-відспівають у УПЦ чи МПЦ хоч тут є вибір, але вже не наш. Дітей шкода які загинули і які скалічені а живуть свинарчуки і їм подібні завдяки пороху.
Ковельчанка Показати IP 14 Березня 2019 15:33
У Ковелі буде. Тут стільки поліції як сьогодні зроду не було. Ковель вотчина Івахіва. Його команда пообіцяла Петру, що сюрпризів не буде.
Андрій Показати IP 14 Березня 2019 16:04
Коментарі проти президента, схожі з методички кремля.Чому?
До дуріка Андрія до Андрій Показати IP 14 Березня 2019 16:13
Ха-ха-ха. Партія тебе не забуде. Ленін вічномолодий))
Боб Показати IP 14 Березня 2019 16:38
Ну коли вже... Всі чекають не можуть дочекатись.
Андрій Показати IP 14 Березня 2019 17:06
Накрутили людей фейками проти президента, вони як барани ведуться.Чим невгодив,які претензії?Ви думаете що приїде на ровері ,чи на візку новий і все буде зашибісь?
я Показати IP 14 Березня 2019 17:22
А чому мовчать захисники тварин? Чи свині, яких водять на повідку у даному випадку не страждають?
Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 18:06
Чого чекають, він вже в Ковелі.
макар Показати IP 14 Березня 2019 18:28
Гарант ночі чекає?
Ощасливлена Волинь Показати IP 14 Березня 2019 20:06
Появився КонЧенИй!
Виборець Показати IP 14 Березня 2019 20:17
І скільки вже тим людям треба? Їм стільки вже всього наобіцяли, а їм все мало ...
Сергій Показати IP 14 Березня 2019 20:52
Щось здається мені що значна частина Волинян, це далеко не Україна, ще один потенційно сепарській регіон. Там сплять та бачать себе у Європі у складі Польщі. Історія ні чому не вчить рагулів...
Ковель Показати IP 14 Березня 2019 21:01
Брехун, брехун, ще раз брехун. Людей звозили для ціїєї зустрічі таких, яких треба. Чув інструктаж правоохоронцям - "наші люди в перших рядах", " не чіпайте тих, хто виводить провокаторів з плакатами - то наші люди", "Петро Олексійович болісно реагує на провокацції", " хто скаже кодове слово "атлант" - не чіпати - наші люди" і т.д. Брехун і ще раз брехун. Плакати дійсно виривали тітушки з рук людей.
Ковель Показати IP 14 Березня 2019 21:37
Для чого він на сцені перед виборами хайби під час свого правління поїздив по місту наприклад ковель2 і подивився як люди на дорогах плавають в калюжах а таке правління людям непотрібне хай в себе дома керує создає від що він з людьми перед виборами люди свої висновкі давно зробили смисил тратити державні кошти і ускладнювати рух по місту
Яша Показати IP 14 Березня 2019 22:05
так шо ?гроші за мітінг проти пороха не дадуть?
Андрій Показати IP 14 Березня 2019 22:17
Обіцяли за мітінг проти Порошенка 600гр.,не дали гади.
Олександр Показати IP 14 Березня 2019 22:19
Без Пороха живуть там десь на сході, в розбомблених містах, з розкраденими рускім міром заводами, банками, затопленими шахтами... без роботи, без перспективи, без майбутнього... Ми тут в Україні якось з Порохом....
куме Показати IP 14 Березня 2019 23:23
Дно ...
Юра Показати IP 15 Березня 2019 08:40
Волинь пост продажна кантора !!!!!!
Читач Показати IP 15 Березня 2019 09:00
Ганьба лісівникам! Дітей і педагогів протримали на холоді до вечора, навіть погрітися дали всього два чи три рази і все. Виставку взагалі організували самі для себе, бо ж людей не підпускали і ніхто її так і не побачив. Так вам і треба, от тільки діток шкода, мерзли за дорослих, добре одягнутих дядьків, щоб вони могли похизуватися перед Президентом. Похизувалися? Як вам не соромно, совісті хоча б капелька є?