USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Проїзд у громадському транспорті здорожчав на 25%: у яких містах найбільше

16 Вересня 2021 08:14
Ціни на проїзд в громадському транспорті за останні 8 місяців зросли у середньому на 24,7%. Вартість квитка подорожчала з 5,5 гривні до 6,9 гривні.

Вартість проїзду у громадському транспорті подорожчала на різну суму. Все залежить від конкретного міста, пише 24 канал.

Найвища вартість проїзду у громадському транспорті

- в Івано-Франківській області: квиток подорожчав на 66,7% – з 6 до 10 гривень;

- у Львівській області: квиток подорожчав на 42,9% – з 7 до 10 гривень.

- у Донецькій області: подорожчання на 39,5% – до 9,5 гривень;

- у Вінницькій області: подорожчання на 85,6% – до 8,0 гривень.

До слова, у Києві вартість залишилася на рівні 8 гривень.

Найнижча вартість проїзду у Волинській, Сумській областях – 4 гривні; Херсонській області – 3,1 гривні.

В Одесі вже 15 вересня підвищать вартість проїзду в маршрутках. Тепер одна поїздка там коштуватиме 10 гривень. Однак перевізники все одно незадоволені. Мовляв, щоб покрити витрати, вартість має бути більшою. Вони заявляють, що оптимальним був би тариф у 14 – 15 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 16 Вересня 2021 08:28
Шо, опять!!!???
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2021 08:30
Ось так ненав'язливо від міської влади нас готують до подорожчання проїзду в нашому місті.
Анонім Показати IP 16 Вересня 2021 08:37
Невже? Я плачу - 6 грн. Будьте чесними. Оголосіть вартість роїзду у Рівному, Житомирі, Чернівцях, Терноолі. Чернігові, Чорномоську, Миколаєві, Херсоні, Маріуполі і т.д.. Коли підвищували ціну на проїзд до 6 грн. бензин був дорожчий, ніж сьогодні. Як таке може статися бензин дешевший, запчастини в Німеччині і Польщі в тій самій ціні, долар і євро в Україні в тій же ціні, а перевезення нерентабельні і нерентабельні. Може варто покрутити тих перевізників, як у них ціна коліс виходить дорожча ніж в ЄС, при тому, що вони ті колеса міняють значно рідше як в ЄС.
Док до Анонім Показати IP 16 Вересня 2021 16:41
це молдаванам з сіті треба більше грошей от і все... це було ясно з самого початку... шкода що всім все сходить з рук...
Віктор Показати IP 16 Вересня 2021 08:48
почалась моральна підготовка до підвищення вартості проїзду.
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2021 09:22
І навіщо було робити "тіпа опитування", якщо вже давно все було зрозуміло
Рауль Показати IP 16 Вересня 2021 09:46
почему-то я не удивлен этому
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2021 10:05
В розрахунок входять пасажиромісткість та витрати, основним чинником з яких є пальне. На маршрутах тепер великі автобуси на газу, тобто пасажиромісткість збільшилася (треба ділити на більше число), а паливо тепер не дизпаливо, а газ, вартість якого набагато менша. Якщо провести реальні розрахунки то вартість проїзду повинна зменшуватися, як мінімум, до 5 грн. Так в нас буде колись прозорий розрахунок?
Анонім Показати IP 16 Вересня 2021 10:21
Як ту братію послухати, то вони бідні такі заради нас збитковою справою займаютсья, величезну послугу надають... Ага, так я і повірив. Не було б рентабельно, просто позакривались би і зайнялись чимось іншим. Інакше кажучи: Не треба нам ці казки розказувати не спрацює.