USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Ремонт проспекту Волі, дворів та встановлення світлофору: у Луцьку тривають дорожні роботи

25 Червня 2021 15:47
Сьогодні міський голова Ігор Поліщук, секретар міської ради Юрій Безпятко та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк ознайомились із процесом ремонтних робіт на дорогах нашого міста.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Розпочали інспекцію із ділянки проспекту Волі від вулиці Шопена до Київського майдану.

«Це найбільш складний з технічної точки зору проєкт на сьогодні, але темпами робіт ми задоволені. Не дивлячись на те, що постійно виникають нові обставини, як-то посилення основи чи демонтаж старої каналізації, роботи йдуть згідно з наміченим графіком», - розповів міський голова.
Також посадовці оглянули завершення ремонту прибудинкових територій на проспекті Відродження, 9, 11, вулиці Щусєва, 18. Двори тут вимощено бруківкою, облаштовано нові паркомісця, встановлено сучасне LED-освітлення, триває підготовка до встановлення дитячих майданчиків.
Ще один складний, проте важливий для міста об’єкт, — світлофор на перехресті вулиць Львівська та Потебні, будівництво якого триває.

«Тут постійно виникають ДТП, пішоходам важко перейти дорогу. Ми пообіцяли зробити цей проєкт ще восени, а вже за два тижні роботи тут буде завершено», - зазначив Ігор Поліщук.
Окрім світлофору, для зручності пішоходів, тут також буде облаштовано необхідні острівці безпеки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 25 Червня 2021 17:05
Молодець Ігор!!! Стань Справжнім хазяїном нашого міста! Ремонт у всі двори!!! Які його небачили ще з часу як їх побудували!
Водовоз до Лучанин Показати IP 25 Червня 2021 17:36
А потом героически, вскрываем старые коммуникации, и опять кладем плитку- ГЕНИАЛЬНО!!!
Чесний Показати IP 25 Червня 2021 18:54
Юра з Кольом знають як бабоси зароблять на ремонтах, лише б не вдавались.
Шарій до Чесний Показати IP 25 Червня 2021 20:27
Ну, і як? Чого брешеш?
Лучани Показати IP 25 Червня 2021 19:09
Так, виявляється, що проспект не розширюється, як то зровив Кривицький ! То якась імітація реконструкції !
Чесний Показати IP 25 Червня 2021 19:11
Що страшна правда про відкати?
Людина Показати IP 25 Червня 2021 19:46
Повирізали все в дворах дихати нічим, острівців небезпеки на кожному кроці понароблювали, що за дика стратегія!!!
Містяни Показати IP 25 Червня 2021 21:38
Підкилимно зроблений проект людьми далекими від архітектури ! Проігноровано вимоги генплану Луцька ! Ні на містобудівну раду, ні на Спілку архітекторів, ні на громадське обговорення боязливий замовник і переляканий проектант документацію не представили ! Майте на увазі, шо не тільки пузаті чиновники хід робіт інспектують, але і громада на олівець все бере !
Дік Показати IP 26 Червня 2021 10:42
Культура виробництва на рівні Совка. Будматеріали розкидані. Будівельне сміття де попало. 21 століття на дворі а отвір під гофротрубу в колодязі довбали ломом?
Анонім Показати IP 26 Червня 2021 18:42
Зробіть ремонит у дворах, які не бачили з кінця 60 х років, а саме на вул. Потебні,46,48,50
Лучанка Показати IP 30 Червня 2021 12:29
Скільки у людей злості і бруду у душі! Дивуюсь, що ще живемо на цій грішній землі.