USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Росія та Угорщина домовилися про газ в обхід України

21 Березня 2019 20:25
Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявляє, що Російська Федерація й Угорщина домовилися про постачання природного газу після 2019 року в разі відсутності контракту на транзит газу через територію України.

Про це Сійярто заявив після переговорів з головою правління компанії «Газпром» Олексієм Міллером, повідомляється на сайті угорського уряду, повідомляє УНІАН.

«Питання енергетичної безпеки також набуло геополітичної тональності у зв’язку з тим, що угода про транзит між Росією та Україною втратить чинність наприкінці цього року, і новий контракт поки що не підписаний. Це означає, що може виникнути ситуація, за якої Росія більше не постачатиме газ на європейський континент через Україну. Ми повинні підготуватися до цього сценарію, оскільки завжди маємо зважати на найгірший сценарій, коли плануємо безпекові заходи у питанні постачання енергоносіїв», – наголосив Сійярто.

«Сьогодні генеральний директор «Газпрому» і я уклали угоду щодо того, що «Газпром» забезпечить постачання природного газу в Угорщину, незалежно від того, чи буде підписана угода про транзит газу між Росією і Україною», – заявив Сійярто.

Він пояснив, що Угорщина матиме змогу купувати певні обсяги природного газу, необхідні для громадян та промислових споживачів через Австрію, як було цього року, і, крім того, угорські резервуари для збереження газу також мають використовуватися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Степан (Крымчанин) Показати IP 21 Березня 2019 20:49
Додам-Лондонський суд скасував рішення Гаагського, який був на користь "Нафтогазу".
К.лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 21 Березня 2019 22:19
Лондонський , це одна справа! Правосуддя нехай займається цими справами, на те воно й правосуддя. Але є ще "суд здорового глузду" на рішення нашої української влади нинішньої, бо такої ганебної влади ще у нас не було за 27років. Газопровід в обхід України "ПІВНІЧНИЙ ПОТІК 2" буде , щоб там не говорив Порох і тоді Україна залишиться з "носом" і будуть українці палити дровами і ця ситуація назріває і це дуже серйозно і США тут нічого не зроблять і потоку не завадять, бо це вигідно Німечччині і ряду інших країн Європи. Газовий КОНСОРЦІУМ влада України прогавила, захищаючи власну ГТС , яка тривалий час не модернізувалась. Видобуток власного газу Україна не нарощує , бо газові родовища у приватних руках і вдарити по цих руках немає кому . Був такий час коли Україна добувала газ із власних родовищ ( ДАШАВА) більше ніж Росія та ще постачала у Росію . Це було! Але яка ганьба, до чого ми дожились українці , при такій владі ми стали зубожілим народом із пенсіями 1500грн, яка менше прожиткового рівня. Та на пенсію навіть 3000грн прожити НЕМОЖЛИВО! УКраїну знову відкидають на задворки . І хто ? Це робить нинішня влада, якій дуже добре живеться , яка обкрадає своїх громадян і яка багато обіцяє і нічого не робить.
Я до К.лучанин Показати IP 22 Березня 2019 06:46
коментар було видалено
хехъ Показати IP 22 Березня 2019 07:23
Не вопи как прокаженный. Нужна воля не к деньгам а к жизни. Жизни - УКРАИНСКОГО народа. Иначе уже подошло время, когда живые позавидуют мертвым. Аминь.
е-хе-хе до хехъ Показати IP 22 Березня 2019 19:38
Ну то проживи без грошей з однією волею. Гроші виконують багато функцій, а ти хочеш жити як в первісно-общинному ладі. А свій компютер чи смартфон однією волею придбав без волі до заробітку грошей ?
хехъ до е-хе-хе Показати IP 22 Березня 2019 21:13
откуда тебе знать кто и как хочет жить. У нас и есть первобытно общинный строй, если нет - докажи что не так. Может тебе сказали что это эпоха развитого капитализма? Или социализма?
Анонім до хехъ Показати IP 23 Березня 2019 10:21
Тобі просто треба вчитись і починати з нуля ! В тебе каша в голові. Починаєш теревені , що " нужна воля не к деньгам , а к жизни"...Я тобі заперечив. Знаєш цитату : " жити в суспільстві і бути вільним від суспільства неможливо!". Це філософія життя. А ще , читай БІБЛІЮ , а не основоположників комуністичної теорії! Все , розмову з тобою завершив, і в переписку не вступаю.Крапка.
хехъ до Анонім Показати IP 23 Березня 2019 16:09
Хохма - почему? У тебя в голове все перевернуто)) первое. Если назвался кем то, то уже не называй себя далее - "анонимо"м) Второе, не у меня каша - а у тебя. Ты спрашиваешь о знании цитаты, но сам - цитируешь Владимира Ильича Ленина, по своей природе чуждого моим убеждениям. То есть ты - марксист, иначе - коммунист. Мне же ты противопоставляешь нечто, что тебе самому не осмыслить. Марксизм - уже однажды отравил головы людей, мыслящих до сих пор понятиями СОВКА Хотя многие и сейчас утверждают, что марксисты многое "перетащили" из Библии. И завершаешь ты животрепещущим ... читай Библию)) Умора и набор слов)
хехъ до Анонім Показати IP 23 Березня 2019 16:12
и второе. Просто совет. Не называй все что тебе кажется непонятным - коммунистическим. Так проходил коммуняцкий переворот в 17ом, всех называли контрреволюционерами. До сих пор хлебаем.