USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Російський корабель вистрілив по британському есмінцю в Чорному морі, – ЗМІ

23 Червня 2021 14:36
Росія заявила про порушення російського кордону британським есмінцем Defender біля мису Фіолент (Крим). Із боку РФ була відкрита попереджувальна стрілянина.

Про це повідомляє видання РИА Новости, пише РБК-Україна.

Російський бомбардувальник виконав попереджувальне бомбометання.

Корабель «Дефендер» покинув територіальне море РФ після цього.

Перед цим есмінець попередили про застосування зброї в разі порушення державного кордону РФ.

«На попередження не відреагував», – уточнили в Міноборони РФ.

Зазначимо, мис Фіолент знаходиться на Гераклейському півострові в південно-західній частині окупованого Росією Криму, в Балаклавському районі Севастополя.

У Міноборони РФ заявили, що бомбардувальники використали чотири осколково-фугасні авіабомби для припинення дій британського корабля.

Військовий аташе Великої Британії терміново викликаний в Міноборони РФ у зв’язку з інцидентом з есмінцем в Чорному морі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Дзвоніть на 102 Показати IP 23 Червня 2021 15:43
Британські кораблі, намагались у морі перевірити пильність несення служби російських збройних сил і зрозуміли, що могли бути потопленими. Куди ви англосакси лізете???
? до Дзвоніть на 102 Показати IP 23 Червня 2021 19:45
Кількість прорашистської трольні зменшилась. Як правило під такими статтями в два рази більше різного ватного лай*а в свої коменти залишало.
Анонім до ? Показати IP 24 Червня 2021 07:24
Каструля не тисне?
Анонім Показати IP 23 Червня 2021 16:46
А вот Министерство обороны Британии заявляет, что никакого инцидента с предупредительным обстрелом их корабля россиянами в районе Крыма… не было: «Предупредительных выстрелов по HMS Defender не производилось. Корабль ВМС Великобритании совершает мирный проход через территориальные воды Украины в соответствии с международным правом. Мы полагаем, что русские проводили учения по артиллерийской стрельбе в Черном море, и они заранее предупредили морское сообщество о своей деятельности. В HMS Defender не стреляли, и мы не признаем утверждения о том, что на его пути сбрасывались бомбы» Товарищи англосаксы, имейте совесть. У нас уже глава МИД Кулеба высказался и советник главы Офиса президента. Вы нам всё ломаете.
Англосаксам Показати IP 23 Червня 2021 17:14
Самі вчинили провокацію, а потім обурюються.
Лучанин до Англосаксам Показати IP 23 Червня 2021 19:33
Дурник, яку провокацію? Крим є окупованим і росія там на таких самих правах як і Британія ходить. Як вони можуть запитувати дозволу в окупантів? Трохи головою думай, благаю!
777 Показати IP 23 Червня 2021 17:17
Попереджувальна стрилянина? Что забыли бравые англицкие мореманы за 1000 миль от берегов Англии?