USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Розшукали волинянку, яка зникла з дворічним сином

5 Грудня 2019 09:50
Правоохоронці розшукали мешканку села Люб'язь Любешівського району, яка зникла 2 грудня разом з 2-річним сином.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волині, пише ВолиньPost .

Нагадаємо, у понеділок 33-річна жінка разом з малолітнім сином близько 17 години поїхала з дому в невідомому напрямку.

Після повідомлень про розшук до поліції зверталися свідки, які бачили жінку в обласному центрі Волині разом із дитиною. За інформацією поліції, жінку з дитиною знайшли у Луцьку учора, 4 грудня.

Запевняють, що злочинів проти зниклих не скоювали. Їхньому життю та здоров'ю нічого не загрожує. Жінка свідомо поїхала до знайомих разом з дитиною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
лучанин Показати IP 5 Грудня 2019 10:37
Нехай перевірять її відповідні служби і приймуть висновки, а кошти затрачені правоохоронцями на відшкодування
valdis peish до лучанин Показати IP 5 Грудня 2019 11:39
падруга 100 процентів неадекватна на фейсбуці писала шо єйо вєлічєство обіжали
мдя до лучанин Показати IP 5 Грудня 2019 11:42
Які кошти? Шановний, чи доведено, що вона, не платить податки як і все населення цієї країни? Ото ляпають аби ляпнути...
valdis peish до мдя Показати IP 5 Грудня 2019 12:09
обіжають визивай поліцію а не в біга з дитиною
мдя до valdis peish Показати IP 5 Грудня 2019 19:01
Ви взагалі читаючи коменти їх розумієте? Мене обурила пропозиція оплачувати послуги поліції які і так оплачуються податками громадян України, а не дії чи бездіяльність дамочки, хероїні статті .
дуду Показати IP 5 Грудня 2019 13:28
Вона , не бігала і не зникала. А взяла свою дитину і поїхала . ( певно ж не возом . а маршруткою в Луцьк). А те ,що не поставила до відома свого "чоловіка", то вже питання їх відносин?
valdis peish до дуду Показати IP 5 Грудня 2019 13:49
ти сам дав відповідь на всі питання - тількі перевірка на адекватність такоі дами
valdis peish Показати IP 5 Грудня 2019 13:51
бо потім може бути трагедія - дитину жалко
мдя до valdis peish Показати IP 5 Грудня 2019 19:06
Бред:. "може бути", " подейкують" і "старші люди говорять" - це все домисли. І що може бути чи не може, спрогнозувати майже не можливо
? до мдя Показати IP 7 Грудня 2019 22:00
Все буде прекрасно, особливо коли мати хватає дворічну дитину і кудись з нею летить. То класно, і тільки до кращого. Вона адекватна!!!