USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Шкільний автобус у Ковелі привіз гостей на весілля

21 Травня 2018 16:16
У неділю, 20 травня, біля парку імені Тараса Шевченка, що у Ковелі на березі річки Турії, припаркувався шкільний автобус, який разом із приватними легковими автомобілями привіз гостей на весілля. Саме ж святкування відбувалося через дорогу – у кафе. Про це повідомляє Район.Ковель.

Далекоглядне керівництво освітньої установи, якій належить шкільний автобус із номерним знаком «АС 3114 ВТ», придбаний за бюджетні кошти, вирішило поповнити, очевидно, бюджет освіти за рахунок надання у позаробочий час послуги із перевезення пасажирів. У даному випадку – обслуговування весілля. Скільки коштує такий вид сервісу – наразі невідомо.

Втім, шкільні автобуси можна використовувати лише для перевезення учнів до навчальних закладів та назад у межах району. Возити на них пасажирів незаконно. Це передбачає штраф у розмірі ста неоподаткованих мінімумів – 1700 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
123 Показати IP 21 Травня 2018 16:27
Полная х*ень
Волинянин Показати IP 21 Травня 2018 16:47
Ну без цієї супер новини,незнаю як би волиняни прожили
Власна думка Показати IP 21 Травня 2018 17:27
Більш ніж впевнений що влада мало забезпечує ці автобуси, тому немає нічого постидного в тому що заробляються кошти на підтримку самого ж автобуса.
321 Показати IP 21 Травня 2018 17:35
Тільки ЗА....аби ті кошти пішли на школу....
Мусічка Показати IP 21 Травня 2018 18:07
А скільки чиновників різних рангів використовують службовий транспорт у власних цілях?? Практично всі!! Подивіться інфу про весілля сина луценка, привозили на службовому транспорті і візажиста і подарунки відвозили і що??
Анонім до Мусічка Показати IP 21 Травня 2018 21:59
Так це прості смертні на автобусі приїхали,з них можна і штраф взяти.А статтю написав студент якийсь,бо про весілля олігархів він не здужає)))
Ася Показати IP 21 Травня 2018 18:28
А можливо він привіз школярів на екскурсію в парк і до весілля навпроти стоянки він не має ніякого відношення? А те "Возити на них пасажирів незаконно" приймали ідіоти, які ніколи не їздили і не їздять громадським транспортом. Діти що - вантаж чи ручная кладь?
Хм Показати IP 22 Травня 2018 07:26
А де тут видно що це весілля? Чому автобус не прикрашений?