USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Скільки працівників вакциновані у закладах освіти Луцької громади

17 Вересня 2021 12:42
В школах Луцької міської територіальної громади вакцинувалися від коронавірусу близько половини працівників. А в садочках – чверть.

Відповідно до офіційних даних, на Волині погіршується епідситуація. Чергове засідання комісії ТЕБ і НС має відбутися 20 вересня. Тоді буде вирішуватися питання зони, в якій перебуватиме область і впровадження карантинних обмежень. Нагадаємо, заклади освіти будуть працювати у звичному режимі навіть у «червоній зоні» епіднебезпеки за тієї умови, якщо 80% працівників будуть вакциновані.

Як повідомив начальник управління освіти Луцької міської територіальної громади Віталій Бондар у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, в школах вакцинувалась половина працівників.

«Станом на 16.00 вчорашнього дня в школах вакциновано 53% працівників. В закладах дошкільної освіти – 26%», – повідомив він, однак, зазначає, цифри змінюються щодня.

Поріг у 80% вакцинованих освітян подолали 14 та 17 школи.

Щодо того, як працюватимуть з 20 вересня заклади освіти, додає Віталій Бондар, інформації чіткої поки немає.

«Інформація про вихід із зеленої зони поки що не підверджена жодною постановою, будемо мати на руках постанову – будемо від цього відштовхуватися», – каже він.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Miss Показати IP 17 Вересня 2021 12:51
Гімназія #14 - найкраща!!!
Учень до Miss Показати IP 17 Вересня 2021 13:22
Може,по рівню знань будем оцінювати школи,чи во рівню вакцинації??????!!!!!
лучанка до Учень Показати IP 17 Вересня 2021 14:52
давно закуплено щитки для вчителів, але вони не одягають і заражають дітей. пенсіонери повиходили, певно хочуть ще по планшету... Як у нас є педагогічний вуз і немає викладачів?
Лія до лучанка Показати IP 17 Вересня 2021 20:17
Пенсіонери повиходили, бо вже доволі відчутний брак кадрів, беруть кого завгодно і звідки завгодно, а педагогічний вуз давно вже "кує" працівників для Польщі. А найвеселіше у Вашому коменті те, як вчителі без щитків заражають дітей.... Бідні діти, айяяй, сидять по домівках - вчаться, ходять лише до школи і зразу додому, а вчителі - вічні гуляки по торгових та розважальних центрах, постійні відвідувачі Макдональдів та піцерій, є головними рознощиками Ковіду....Ату всіх вчителів!!!! Вчитель - то ходяча зараза! Ви так бачите цю ситуацію? Ви, Лучанка, спробуйте трохи мозок задіяти у своїх коментах, не тільки пальці
Миротворець до Лія Показати IP 18 Вересня 2021 10:12
А мозок у лучанки є?
Анонім Показати IP 17 Вересня 2021 15:35
Ну якщо вже виходити з вашого підходу , то 14 і 17 нацкращі.
Тю Показати IP 17 Вересня 2021 22:46
Вчитель у класі один, а дітей 30...то хто кому більшу загрозу несе?
Тю Показати IP 17 Вересня 2021 22:47
Вчитель у класі один, а дітей 30...то хто кому більшу загрозу несе?