USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смертельну ДТП в Луцьку спричинив п’яний чоловік речниці волинської поліції. Відео

29 Вересня 2020 09:28
За кермом автомобіля Infiniti, який спричинив смертельну аварію у Луцьку, був п’яний чоловік речниці поліції Волині Роман Бузулук.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Автопригода трапилась 27 вересня після 22 години вечора. На перехресті вулиць Потебні-Гнідавська в обласному центрі зіткнулися Volkswagen Passat та Infiniti.

47-річна пасажирка Volkswagen Passat померла в кареті швидкої допомоги, інша пасажирка легковика, лучанка 1981 року народження, з діагнозом закритий перелом кісток тазу госпіталізована в травматологічне відділення лікарні. Поліція підтвердила, що один з водіїв був п’яним. Як кажуть очевидці, саме водій білого Infiniti – винуватець ДТП.

Чоловік загиблої каже, що на перехресті зупинився, аби надати перевагу в русі, переконався, що автомобілів немає і почав поворот. У той час на великій швидкості вилетів Infiniti, який врізався в його автомобіль.

Від удару пасажирку Volkswagen та собаку викинуло з авто, жінка померла в кареті швидкої.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження). Слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 09:41
а чому кримінальне провадження ведуть слідчі УМВС, це повинні робити слідчі ДБР, оскільки Бузулук є працівником поліції і на момент аварії була в автомобілі, може впливати на слідство, крім того Бузулук втікла з місця ДТП і т.д.
12345 до лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 09:58
Це вже починають використовувати брехню. Не ведись.
Знаю до лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 10:23
Вона сама була п’яна та за кермом!!!
* Показати IP 29 Вересня 2020 09:42
наша поліція нас береже
Анатоль_ Бідзюра до * Показати IP 29 Вересня 2020 10:07
Це справа для ДБР.
Поліція Показати IP 29 Вересня 2020 09:48
А чому Оля втікала? Не могла поліцію викликати ? Що не знала як? Чи можливо забула? А чому швидка так довго їхала? Хай краще розкаже як Інфініті замутила. Про обшуки дома де шукали наркотики, про виклики в СБУ. Ця сім’я займається збутом наркотиків
ГАНЬБА!!! Показати IP 29 Вересня 2020 09:51
БУЗУЛУК втікла з місці ДТП!!! Так в неї спецпідготовка - а швидка довго їхала могла б в цей час надати допомогу!!!
Я Показати IP 29 Вересня 2020 09:56
За*бали мусура і їхні родствєнікі
Лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 09:58
П'яне б*дло.
Отакої Показати IP 29 Вересня 2020 09:58
Яка трагедія,досить молода жінка.А пяне муд...сідає за кермо,а поряд "речниця"недореформованої поліції і бреше на чому світ стоїть.Хто буде контролювати це слідство?Риторичне запитання,на жаль.Ось так і живемо,вірніше існуємо...
Чув до Отакої Показати IP 29 Вересня 2020 16:39
Вона була за кермом, пересіли !
Остап Вакарчук Показати IP 29 Вересня 2020 10:03
Я нічому не здивуюся. Хто охороняє наш з вами спокій в середені держави від бандитів, злодіїв та хуліганів, сам стає грубим порушником, якщо не сказати про більше. Співробітниця поліції, керівниця сектору комунікацій, яка сама виходить в ефір та нам з вами розповідає про те які принципові та законослухняні працівники Волинської поліції, як вони кожного дня протидіють злочинному елементу, хуліганам, п'яницям, сама стає співучасницею ДТП зі смертельними наслідками, сидячи поряд і ще являється дружиною п'яного водія, який перебуваючи за кермом автомобіля вбиває одну людину та спричиняє тілесні ушкодження іншій. Це якраз нагадує мені 95-й квартал або фільм для курсантів ОВС, як не треба керувати автомобілем. Позор та ганьба таким поліціянтам!!!
Активіст Показати IP 29 Вересня 2020 10:04
Ск*ти
12345 Показати IP 29 Вересня 2020 10:09
Рома дуже адекватна людина. Треба розбиратись. Співчуття родині загиблої.
777 до 12345 Показати IP 29 Вересня 2020 11:23
Розбиратись? В чем? Кто ему водку в мордяку заливал?
Свідок до 12345 Показати IP 29 Вересня 2020 13:33
Це неадекватна людина... часто був помічений на підпитку
Знайомий до Свідок Показати IP 29 Вересня 2020 18:44
Не тільки п’яним але і обдовбаним. А як визнавав що є в людей гроші, обманом видурював. Або робив ситуації по вибиванню.
Україна-руїна Показати IP 29 Вересня 2020 10:15
Жах робиться в країні. 29 років стільки правоохоронних органів і такі зарплати захмарні отримують,а в країні ПЕКЛО! ЧИ МОЖЕ НАМ БЕЗ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ БУДЕ КРАЩЕ- без КОРУПЦІЙНИХ СУДДІВ які по 40- 100 тис.грн. зарплати в місяць отримують! В GOOGL задавайте НАЗК- декларації-прізвище-рік і дивіться скільки хто отримує зарплатні і майно яке має, щоб знати як і за що працюють.
цікавить Показати IP 29 Вересня 2020 10:18
Типу "активісткою" була, а після "революції", на тій хвили в поліцію і потрапила! Пристосувалась добре і вже почала працювати як у "системі". Нічого дивного - реалії України :( Як дозволила чоловіку сідати п'яним за кермо?! Чи залишать таку на посаді?! Ганьба!!!
Я Показати IP 29 Вересня 2020 10:22
Через отаких дебілів, які вважають себе місцевими царьками, ми усі і наші діти у небезпеці. Бо ти можеш за все життя жодного разу не порушити правила водіння, а отаке п'яне б*дло вріжеться у тебе.. А його дружки відразу ж почнуть ч*о відмазувати. Надіюсь, що ще не всі втратили совість і цей в.родок, який убив жінку, отримає по заслузі.
1202 Показати IP 29 Вересня 2020 10:29
Д Е М Б Е Л Ь!!
лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 10:34
чому Бузулук втікла, тому що пяна була, чому ще працює, справу в ДБР
Ау Показати IP 29 Вересня 2020 10:37
СКІЛЬКИ І ЯК ТРЕБА ПОАЦЮВАТИ, ЩОБ ЗАРОБИТИ НА ІНФІНІТІ? Люди, поділіться досвідом!
ВІРУС Показати IP 29 Вересня 2020 10:48
КОБИ НА НИХ НЕМАЄ.
Бузулук Показати IP 29 Вересня 2020 11:03
Бузулук Роман займається вимаганням неіснуючих боргів, Інфініті саме так і появилася у них. Чоловік зробив подарунок Олі за успішну роботу. Це перший аферист на Луцьк! А ще є джета біла де взялася? Теж напевно на зп речниці купила
Лучанка Показати IP 29 Вересня 2020 11:13
А з собакою що??? чому немає інформації?
Дзвоніть на 102 Показати IP 29 Вересня 2020 11:54
Ромі з Ольгою необхідно найняти адвоката М.О. Єфремова, пана Ельмана Пашаєва, щоб Ромчика засудили так само на 8 років позбавлення волі, як і Єфремова.
Адвокат Фейкин до Дзвоніть на 102 Показати IP 29 Вересня 2020 20:53
Выбери меня!
піший Показати IP 29 Вересня 2020 12:06
Керівництво поліції повинно піти у відставку.
122 Показати IP 29 Вересня 2020 12:17
чого обурюєтесь? ви самі 7 років тому напригали собі цей треш.
ар до 122 Показати IP 29 Вересня 2020 15:09
100%%
123 до 122 Показати IP 29 Вересня 2020 15:11
Ви хвора? Чи не встигли ліків прийняти ? Зараз при владі найчесніші, вибрані 73%... А сім років назад взагалі було гестапо, наркодилери, корупціонери і шапкокради. І аварій подібних цій було багато ... все заминалось.
124 до 123 до 123 Показати IP 1 Жовтня 2020 00:49
Дурні гірші від шапокрадів, наркодилерів, корупціонерів,шапокрадів і навіть кацапів
Бульба Показати IP 29 Вересня 2020 12:19
Так це ж Україна!!!!
Я Показати IP 29 Вересня 2020 12:20
Буде в чувака умовне, та й по всьому. Хтось сумнівається? Шкода родину загиблої. Хай земля буде пухом
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 29 Вересня 2020 12:43
Я особисто не радів і не скакав та не кричав, як скажений: "хто не скаче, той москаль" ні у 2004 році під час Помаранчевої революції, ні у 2014 році. Ніколи не мої батьки ні я не підтримували бандерівські гасла і не буду до сметрті їх я підтримувати. А тим більше ніколи не голосував за бандерівських президентів: Ющенка, Порошенка, тощо. Гадаю, що адекватних людей, таких як я в Україні більшість.
Лучанин до Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 29 Вересня 2020 15:14
Таких як ви переважна меншість. Переважна, ну хіба що в лугандонії такі як ви. У вас навіть не хватає розуму відійти від совкової, а тепер московсько-фсбшної пропаганди. То напевно батьки у вас такі ж, нквд-ники. І да, мій дід воював, і криївку свою мав.
Лучанин до Лучанин Показати IP 30 Вересня 2020 15:59
"лугандонії" - єдіная страна чи як?
Олександр до Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 29 Вересня 2020 23:41
І мальчіка распятого ти теж видів, коли корова плакала , а ми в той час всі пили кров русскоговорящих немовлят.
Дп Показати IP 29 Вересня 2020 12:44
А там точно ольга была !??? Может с какой то соской ехал , повисел побухал да и покататься решил
12345 Показати IP 29 Вересня 2020 12:55
Про що й свідчить укр суспільсвто. Коли пишеш що людина, Бузулук Р., нормальний чоловік а одні мінуса, оскільки надивились інтернет відео . Забудьтесь і гортайте новини далі. Наїжайте на зеленського і думайте про опалення. А не почують слово поліція, так сразу с%%ними критикамі всі стаєте, а як получите пі&&& то перші летите на Грибоєдова.
777 до 12345 Показати IP 29 Вересня 2020 13:17
Нормальный он может и был. до того как нажрался шмурдяка и человека убил.а другого сделал инвалидом.
Валерій до 12345 Показати IP 30 Вересня 2020 17:08
Який він нормальний??? Я однокурсник Олі Бузулук. Її чоловік на мене напав колись паро років тому на саме Різдво. І я не єдиний на кого він кидався. Повний неадекват з бикуватими манерами.
Зайчик Показати IP 29 Вересня 2020 12:58
Чому вона ще коментує щось?Тим паче дану ситуацію. Абсурд. Повинна бути звільнена. До речі яким чином свого часу призначена теж питання.
ВАСЯ до Зайчик Показати IP 29 Вересня 2020 13:24
ви у Ніколайчука, Рижкова, Климчука, Кушнера запитайте
Тася до ВАСЯ Показати IP 30 Вересня 2020 08:09
А це дружбани-братанчики, вони проти неї ні слова не пікнуть! :)
12 Показати IP 29 Вересня 2020 13:10
Я в шоці. А чому про таку жахливу ДТП та ще й з летальним наслідком ні словом не обмовилися на сторінках та сайтах поліції Волині? Це як так? Правоохоронці, ви що людей взагалі ні за що не маєте?
Волинянин до 12 Показати IP 29 Вересня 2020 16:48
Порішали, Котигорошко з Ольгою !
Юрій Показати IP 29 Вересня 2020 14:03
Всього сто гривень, які пошкодував цей жлоб на таксі, могли б унеможливити таку жахливу трагедію та величезний гріх. СТО ГРИВЕНЬ.....
лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 14:13
залишення місце злочину працівником поліції справу має взяти до свого провадження ДБР і наче справу замнуть, зроблять винним іншого водія, чому мовчить керівництво поліції
ио до лучанин Показати IP 29 Вересня 2020 15:15
вона не працівник поліції.
Ацтек Показати IP 29 Вересня 2020 15:03
в США така б св*лоч вже б гріла нари років на 25 мінімум а той довічно! + компенсація була б на мільйони але це ж не США чи Польща,це відстала країна.сумно і шкода.
Дзвоніть на 102 Показати IP 29 Вересня 2020 15:12
Чого Ольга втекла з місця ДТП, бо вони в автомобілі обоє з чоловіком Романом були п'яні. Після пригоди Ольга отямилась і зрозуміла, що вони обоє накоїли, подумала це ж пі....ць треба тікати, бо завтра хоч на роботу не виходь. Ось одна та правдива версія і причина її зникнення з місця ДТП.
007 Показати IP 29 Вересня 2020 18:47
Він сам таксує на бузулучкі машині яка вказана в декларації , без ніяких ліцензій та нате документів , і не сплачуючи не копійки в бюджет . Донецьке Ха.ло і би.ло хто їздив з ним той знає
123 Показати IP 30 Вересня 2020 00:17
Ольга Бузулук ,як працівник поліції мала перешкодити чоловікові сісти за кермо,якщо він був п'яний.Якщо він її не послухав,мала визвати наряд патрульної поліції,щоб його зупинили і притягнули до відповідальності за керування в стані алкогольного сп'яніння.Ви згідні зімною ,ОЛЬГА БУЗУЛУК РЕЧНИЦЯ ПОЛІЦІІ ВОЛИНІ?За вашої бездіяльності сиалося непоправиме,загинула людина.А зараз Ваші співчуття засуньте собі в одне місце.Якщо у Вас є хоч краплина гідності,звільніться за власним бажанням.Не позорте ні себе ні орган в якому працюєте.
Правдоруб Показати IP 30 Вересня 2020 00:56
А ще на деяких новинних ресурсах написали, що "підприємець". Він такий підприємець, як я космонавт.
питання Показати IP 30 Вересня 2020 08:07
А де "активісти", "патріоти" з пікетами і плакатами про негайне звільнення таких "працівниць"?! Тут не платять, немає що вимагати?! :) От воно суспільство...
Мрм Показати IP 30 Вересня 2020 18:06
В Китаї за таке смертна кара
Ініціатива Показати IP 30 Вересня 2020 18:46
Шановні читачі. Так давайте зареєструємо петицію з підписами, щоб хоч один із тих горе служителів правопорядку відповіли за свої вчинки. Бо це не поліція недоформована, це корумповане непотрібство в більшості. Знову замнеться, як усі справи. Але якщо петиція набере голосів, то хоч присядуть трохи і будуть слухати свої голови перед взяттям хабарів і того всього беззаконня, яке вони здійснюють. Життя жінці не повернемо, на жаль, хай спочиває з миром, але ж зможемо зробити спробу врятувати життя в майбутньому. Бо та нещасна країна з того болота ніколи не вилізе з тими право охоронниками.
Проти зла Показати IP 30 Вересня 2020 19:16
Знаю особисто парочку винуватців. Роман - агрессивний невротик. От і наробили біди людям. Надіюсь, що отримають по заслугам.