USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Справу волинського митника, в машині якого знайшли понад 700 тисяч доларів, закрили

20 Березня 2023 11:55
Національне антикорупційне бюро України закрило кримінальне провадження щодо колишнього начальника відділу митного оформлення №2 митного поста «Ягодин» Михайла Бурдейного.

Про це йдеться в ухвалах Вищого антикорупційного суду, передає Вісник К.

У червні 2021 року його затримали дорогою до Києва. У багажнику автівки знайшли понад 700 тисяч доларів США (майже 20 мільйонів у перерахунку на гривні у той час). Вилучені в нього кошти були травневим місячним «кешем» для групи державних установ, причетних до низки корупційних схем, включаючи схему ввезення автомобілів. Також детективи Державного бюро розслідувань вилучили записник із «дуже відомими прізвищами», яким Бурдейний нібито передавав гроші. Згодом стало відомо, що суд наклав арешт не на всю суму, а лише на 690,3 тисячі доларів.

Читати ще: Елітне житло та автівки: родина волинського митника, якого спіймали на хабарі, скупила майна на 600 тисяч доларів

Однак попри підозру у махінаціях Михайло Бурдейний продовжив працювати у митних органах, а справа розвалювалася.

Права на гроші раптом заявив бізнесмен з Камʼянця-Подільського Хусейн Дукаєв. Зрештою НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура справу закрили.

Доля арештованих коштів до кінця так і не відома.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 20 Березня 2023 12:15
)))) бабло завжди перемагає зло
скептик до Анонім Показати IP 20 Березня 2023 14:18
слідчий і судді почитали прізвища у записнику і почали думати як їм викрутитись з цієї справи
Народ Показати IP 20 Березня 2023 12:24
Так ніхто в тому і не сумнівався ! На виборах Слуги народу до народу навіть не підходьте !
скептик до Народ Показати IP 20 Березня 2023 18:35
уважно прочитайте списки теперішніх шл"х народу і ПОЖИТТЄВО не підпускайте їх до влади на гарматний вистріл
Анонім Показати IP 20 Березня 2023 12:44
От і вся реформа прокуратури, митниці, взагальному правоохоронних органів і вся бурхлива законотворчість депутатів. Каста суддів 'вирішує' все, а за це ним ще платять надвеликі зарплати і пенсії. Було б набагато дешевше і ефективніше проводити самосуд ніж утримувати всю судову систему.
Сарк до Анонім Показати IP 20 Березня 2023 13:09
Слава Корупції !!!
так таки так до Сарк Показати IP 20 Березня 2023 17:01
та слугам народу усіх рівнів!
Тур Показати IP 20 Березня 2023 13:04
от вам й уся та справедливість до останньої копійки та останього яйця за 17 гривень. Смачного!
Макс Показати IP 20 Березня 2023 13:08
Слава Корупції !!! Нових вам реформ рідненькі , ви заслужили
rrrr Показати IP 20 Березня 2023 13:25
Ну що ,ось і казочці кінець а хто думав що переможе ПРАВДА той лох!!!!
Бульба Показати IP 20 Березня 2023 14:05
Я розумію як це звучить!!! Але…Слава Україні!!з цигаркою і впевненим поглядом…читайте між рядками!!!
Самсон Показати IP 20 Березня 2023 14:20
Так було і так буде. Якби це доларів 200, 300 комусь везли, так це був би колосальний успіх.боротьби з корупцією? А 700000- даруйте. Не смішіть. Це головна стаття доходу прокурорських, сбутівських і набутівців.
Анонім до Самсон Показати IP 21 Березня 2023 09:32
полетів з роботи певно той хто зупинив його)))
Простий українець Показати IP 20 Березня 2023 14:29
Коли відбулася Велика французька буржуазна революція було просто вбито 1399 отаких і подібних нашим суддям державних управлінців ! Сьогодні маємо дійсно демократичну економічно могутню європейську державу ! Засвоїмо уроки історії !
Виборці Показати IP 20 Березня 2023 14:39
А чи хоч знайшовся один з народних депутатів, котрий би озвучив відповідний депутатський запит ? Ні ! Вибори у четверту неділю жовтня - виборці пригадають !
ПШ Показати IP 20 Березня 2023 21:50
Що його відпустять було ясно з самого початку. Відпустили законно згідно законів написаних "народними "депутатами виключно для злодіів, проти народу.
Анонім Показати IP 21 Березня 2023 09:35
ніхто не сумнівався . От вам і слуги народу. думаю якби порох був би президентом було б геть те саме. в нас вибори як шкарпетки на нозі поміняти різниці ніякої.від кандидатів а як кричав на пороха як грозився. і в фіналі нуль боротьби з корупцією