USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.97

Стала відома програма візиту Порошенка до Луцька

4 Січня 2019 12:55
Приїзд Петра Порошенка у Луцьк, який запланований на 11 січня, передбачає зустріч з жителями області та візити в храми міста. Ймовірно, лейтмотивом візиту в обласний центр Волині напередодні президентських виборів стане отримання Томосу.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Попередньо планується, що Президент прибуде до Луцька літаком. Першим об’єктом, який він відвідає, стане Кафедральний собор Святої Трійці у Луцьку. Ймовірно, планується і зустріч з лучанами на Театральному майдані.

Опісля розпочнеться зустріч з обраними депутатами, політиками, учасниками АТО і активом області в приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру. Представників у визначеній кількості обиратимуть від кожного з районів Волині, проте їх список наразі тільки формують.

Планується, що останнім пунктом програми стане візит в замок Любарта і відвідини Церкви Іоанна Богослова.

Зважаючи на те, що візит відбудеться в період різдвяних свят, а в програмі поїздки заплановані візити у два храми, слід очікувати, що основний акцент в своїх промовах Президент ставитиме на отримання Україною Томосу.

Віра, поруч з армією та мовою – одна з трьох ключових тез в передвиборчій програмі Петра Порошенка. Тому візит на Волинь напередодні президентських виборів, які відбудуться 31 березня, можна вважати неформальним початком активної фази агітаційної роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анатоль_ Показати IP 4 Січня 2019 12:58
Все буде в шоколадi?
!"№ до Анатоль_ Показати IP 4 Січня 2019 20:21
Василісо, ти ж зустрінеш президента, скажеш йому в очі все наболіле ?
хохо Показати IP 4 Січня 2019 13:01
віра і армія не сумісні речі. не вбивай є така заповідь
Анонім до хохо Показати IP 4 Січня 2019 14:00
Напевне того гундяєвці і освячують балістичні ракети?
Ага ага ага до Анонім Показати IP 4 Січня 2019 20:13
І саме для того проливають кров православних заради своїх гнилих скрєп.
Анонім до хохо Показати IP 4 Січня 2019 16:28
Немає більшою любові хто душу свою за друзів своїх покладе! І ми з вірою в Бога захищаємо територіальну цілісність України! Бо не ми напали, а на нас напали!
Лопатою по ваті до Анонім Показати IP 4 Січня 2019 20:28
Ну як ви так можете казати, "мишібратья", а тому українці повинні скласти зброю і пристати на всі умови ботоксної молі! Ви що не знали цього, то ви напевно в РПЦ не ходите ?!!
Олег Показати IP 4 Січня 2019 13:10
Навiщо людям портити свята та настрiй i так не зовсiм новорiчний
Анонім до Олег Показати IP 4 Січня 2019 14:01
зубажілий?
Ахаха до Анонім Показати IP 4 Січня 2019 14:19
Мікола Яновіч не ховайтесь за анонімом!
Читач Показати IP 4 Січня 2019 13:34
Не поспортить, ще багато людей як це не жахливо буде з ним селфі робити, як недавно здивував і журналіст з волиньпоста
Анонім до Читач Показати IP 4 Січня 2019 14:02
пацан молодець,що сфотографувався
Teto Показати IP 4 Січня 2019 13:34
З бурштином вже все вирішив ?
Yuo Показати IP 4 Січня 2019 13:41
Опять дороги перекривають
лучанин Показати IP 4 Січня 2019 13:56
Він хоче по повній програмі почути,що про нього думають лучани і не тільки.Вдумайтесь.Складають списки,кого впустити на зустріч.Боїться почути правду.То потрібний нам такий такий президент?Ганьба! І скатертиною дорога.
К.лучанин Показати IP 4 Січня 2019 14:01
"Віра, поруч з армією та мовою "- НЕ буду коментувати ці ніби ключові тези із передвиборної програми Рошена та його шоколадного фронту. Це є такі невеличкі плюси на фоні тотального ЗУБОЖІННЯ народу. За 5 років президнтства Порошенка життя людей погіршилось. Це не мої фантазії ,це реалії життя в Україні. А тепер я назву основні та ключові НЕГАТИВНІ тези діяльності Полрошека : 1. Падіння курсу гривні більш ніж у 3рази по відношенню до долара. Зроблено це штучно разом із мадам Гонтаревою. Хто на цьому здорово нажився? ОЛІГАРХИ із Рошеном! 2. Різке підняття тарифів на ГАЗ і компослуги в цілому. Більшість людей стали неплатоспроможними, особливо пенсіонери. Субсидії обмежили навіть тим, хто раніше їх мав. 3. Пенсійна реформа виявилась явно недолугою. Гройсман всім українцям заявляв: " УКРАЇНЦІ! Ви будете мати гідну пенсію для гідного життя!" Коефіцієнт трудового стажу 1.35 взагалі прибрали для тих хто вже мав пенсію. В результаті добавки до пенсій в кого які, 30грн, 60грн. ,170грн. Заяви Гройсмана добавки 600грн. виявились БРЕХЛИВИМИ. Хто мав і так великі пенсії отримав ще більшу. Зауважу, що в нас діяла СОЛІДАРНА пенсійна система. То яка ж це СОЛІДАРНІСТЬ по відношенню до інших пенсіонерівю? ЛОХОТРОН! Недержавні накопичувальні та страхові фонди не створені. 4. Штучно націоналізували ПРИВАТБАНК, без вагомих підстав, щоб прибрати конкурента. анулювали. 5. БЕЗВІЗ - на фоні тотального безробіття в УКРАЇНІ. Робочих місць не створено. Молодь у безвиході поперла за кордон. Пенсійного стажу 35років там не заробить. Це факт. 6 Дуже низькі зарплати в УКРАЇНІ. 7. Украна залишається найбіднішою країною Європи і бувшого СНД. В Росії та Білорусі зарплати та пенсії перевищують українські. Це такі наші завоювання і ворог тут не при чому! 8." Гарант" так і не відмовився від свого шоколадного бізнесу, як обіцяв українцям. 9. Україна загрузла в позичках МВФ. Порошенко ходить по світу з протягнутою рукою та весь час просить грошей , прикриваючись ВІЙНОЮ. Втягує в борги українців і їх наступні покоління до жебрацтва. Оце ЖИТТЯ по НОВОМУ? 10 КОРУПЦІЯ не зменшилась, а навпаки зросла! То чи варто обирати його на повторний термін, коли життя українців навпаки погіршилось за його каденції? Нехай люди роблять висновки. В США такого президента повторно НЕ ОБИРАЮТЬ.
до ідіота К.Лучанин Показати IP 4 Січня 2019 15:22
Перш ніж писати свій вис*р, спочатку розібрався би від чого залежить курс грн, тарифи на газ та інше. А тотально зубожілий народ три дні підряд перед новим роком змітав з полиць шампанське, ковбаси, фрукти і т.д. А Гонтарєва вичистила авгієві конюшні під назвою "банківська система" решту тупого тексту навіть коментувати не варто.
К.лучанин до до ідіота К.Лучанин Показати IP 4 Січня 2019 16:28
Опустись на грішну землю та не мели дурниць та не вали з хворої голови на здорову! Як не маєш нормальної обєктивної інформації , то спочатку сам(а) розберись перш ніж когось дураком робити.. Я знаю від залежать тарифи на газ та інше і повчати не треба! Це у тебе "вис..р" від шоколадного фронту! А " народ зубожілий " за твоїм висловом, це люди часто -густо які приїхали із заробітків і не порівнюй з тими людьми, які живуть на мінімалку і з пенсіонерами яких понад 10млн. в Україні. Розберись сам(а) для початку, якщо маєш клепку в голові і слухай , читай обєтивну не загангажовану порошенківську пропаганду яку бридку слухати . Які авгієві конюшні ГОНТАРЄВА очистила, що ти мелеш? Почуй нормальних банкірів про це! А рекапіталізацію та підтримкуи РОСІЙСЬКИХ БАНКІВ в Україні , хто робив? Не знаєш "вумніку" ! І ти ще хочеш когось повчати ! Гонтарева зараз живе в Лондоні, ця "бідолага" . Вона більш ніж півроку займала свою посаду після зняття і бабки за це отримала. Хто цьому сприяв , можеш догадатись чи тобі треба розжовувати ? Все ,крапка, більш не хочу з тобою вести дискусію , з твоїм "інтелектом" бо пуста розмова.
123ЙО до К.лучанин Показати IP 4 Січня 2019 20:24
Ти просто тупий мєнтос у відставці. В тебе мозгів немає да і не було, тільки "шостим номером" працювати можеш.
Анонім до К.лучанин Показати IP 5 Січня 2019 07:50
"Вана" прийде ,зразу безплатний газ буде і долар по 5 ,і що там ще кому бракує..І ніхто не говорить ,що нинішня влада ангели.Та все ж позитивні зміни є.Забули як жили до того.Зрештою ,на другий день на новообраного президента ,виллється відро помиїв.Такий ми народ,українці.
Анонім до до ідіота К.Лучанин Показати IP 4 Січня 2019 19:26
"агнієві конюшні" ....то кишені українців?
Анонім до до ідіота К.Лучанин Показати IP 5 Січня 2019 07:46
Підтримую!
Куц Показати IP 4 Січня 2019 16:34
Ти придурок змітали олігархи,а бідні дома сидять.давайте на майдан того рошена,,хай слухає як його люди люблять
!"№ до Куц Показати IP 4 Січня 2019 20:25
ЙУУУУУЛЯ перелогінся!?!
Сергій Показати IP 4 Січня 2019 20:18
Нікого шоколадна команда непустить задавати питання,тільки будуть свої проплачені
? до Сергій Показати IP 4 Січня 2019 20:46
Анатоль, но ти ж прорвешся ?!! Ти зможеш ?
Волинянин! Показати IP 4 Січня 2019 22:41
О-о, в якому полі будете знов бруківку класти, щоб президент пройшовся? і асфальт бігом класти(навіть по снігу), щоб недай бог не вскочив в ямку. Хоч пане Президент їдь по іншому маршруту, ніж минулого разу, то щось твої підлеглі заворушається, і займуться очковтиранням, щоб ти побачив як все в нас добре. А людям хоч щось залишиться. Всі адмінісрації будуть “жим-жим”, і гроші найдуться. Ви хоч би раз проіхались і подивились реальну картину, а то ці показухи вже поперек горла...
Тиць до Волинянин! Показати IP 5 Січня 2019 09:46
Ванюшька, водки больше нет, уходи!