• USD 39.75 40.05
  • PLN 9.72 9.94

«Старий Луцьк» вдруге поступився кам’янському «Прометею»

24 Березня 2019 16:24
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк - Університет» поступився кам’янському «Прометею» у другому матчі спарки на виїзді – 100:41.

Матч Вищої ліги чемпіонату України відбувся 24 березня в Кам’янському.

У першому матчі спарки «Старий Луцьк» розгромно поступився кам’янському «Прометею» з рахунком 101:53, тож сьогодні лучани повинні були зібратися та продемонструвати більш гідну гру.

Матч розпочався з «трьохи» від господарів – закинув Олександр Місяць. Кам’янці почали відриватися у рахунку, натомість лучани намагалися кидати з дальньої дистанції, однак поки цей елемент у них не дуже виходив. Коли рахунок став 12:3 на користь господарів, Володимир Журжій змушений був взяти тайм-аут, однак після цього луцькі баскетболісти зробили дві втрати. За дві хвилини до закінчення чверті рахунок для лучан був просто катастрофічний: кам’янці накидали 26 очок, натомість лучани відповіли лише трьома. Перша десятихвилинка закінчилася з рахунком 31:7.

Відзначимо хорошу комбінацію від лучан на початку другої чверті, після якої Коцько у проході закинув два, а в наступній атаці заробив ендван, реалізувавши штрафний кидок. Також ендваном відзначився й Хомич, однак ці очки не дуже допомогли його команді. Незважаючи на рівний початок чверті, лучани поступилися тринадцятьма очками, а загальний рахунок після двох десятихвилинок становив 55:18.

Лучани активніше розпочали після перерви, зокрема закинули Коцько та Швагринський, однак гості відповіли «трьохою». Перед фінальною чвертю господарі майданчика мали перевагу в 51 очко – 81:30.

У четвертій чверті луцькі баскетболісти нарешті влучили з дальньої дистанції – «трьоху» закинув Коцько, щоправда ці очки вже нічого не вирішували. У підсумку «Старий Луцьк» поступився з рахунком 100:41.

Найрезультативнішим гравцем матчу в лучан став Володимир Коцько, в активі якого 18 очок.