USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ціна на електроенергію в Україні може зрости на 350%

17 Лютого 2018 20:11
В Україні всі обленерго з часом перейдуть на RAB-тарифи, згідно з якими для окремих споживачів електроенергія подорожчає на 350%.

Про це пише Realist.

Низка обленерго вже подала до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, документи з проханням перевести їх на ці тарифи. Для окремих категорій споживачів ціни на електроенергію можуть підвищитися у 3,5 рази.

"Таку методику застосовують у багатьох європейських країнах, тепер на неї перейшла й Україна. Перша партія обленерго зможе підвищити свої тарифи вже з квітня цього року. У НКРЕКП із проханням підвищити тарифи вже звернулися "Чернігівобленерго", "Одесаобленерго", "Київобленерго", "Прикарпаттяобленерго". Фактично, щоб додатково заробляти мільярди гривень, необхідно всього лише не мати заборгованість перед ДП "Енергоринок" та подати заяву", - сказано в публікації.

Додатково зароблені гроші обленерго планують витратити на модернізацію інфраструктури, бо, за прогнозами української влади, через 13 років електромережі прийдуть у повну непридатність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2018 20:42
Нам треба вчитися економити на всьому, браття
123 до Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2018 20:58
А ви що думаєте, фірташу дешево суди в Європі обходяться ?! А він друг Петра, так що тре оплачувати!!!
Че до Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2018 21:33
А може раз і назавжди викоренити всю цю піда...тію, яка планує витратити кошти на модернізацію інфраструктури, а по факту по наглому спиз..ть. Не задумувались?
Луцьк Показати IP 17 Лютого 2018 20:47
Це вже край..... і так просто це не закінчиться
Не те слово Показати IP 17 Лютого 2018 21:24
Націоналізувати
121 Показати IP 17 Лютого 2018 23:28
Треба керівникам тим всіх обленерго провід в дупу всунути і дати напругу. Думаю зразу скажуть що ціну можна не те що залишити тою самою а і знизити. А потім піти в облгази - подати ним в дупу газу і тд.і тд. І комуналочка зразу вміс стане доступною і субсидії людям не треба будуть.
Ігор Показати IP 17 Лютого 2018 23:31
Скільки б*ть ще тих покращень буде?
патріот до Ігор Показати IP 17 Лютого 2018 23:54
Допоки ви будете лише коменти строчити і лише в неті обурюватись - стільки вони і будуть "покращувати"!
Лучанин до патріот Показати IP 18 Лютого 2018 09:05
А що реально і дієво можна зробити? Ще раз вийти на майдан? Так вже раз вийшли, що жити стало в 10 раз гірше, як було. Законні методи є, але вони не дієві, бо все проплачено. Особисто я в даний час мирного виходу з ситуації не бачу, як і більшість, що обурюється в коментарях
Василь до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2018 10:54
Не платити по нових тарифах. Головне, щоб всі і дружно. Бо якщо п'ятеро заплатять, а семеро не заплатять, то нічого не вийде.
Анатоль_ Показати IP 18 Лютого 2018 00:24
Перетерпимо якось вже
ТТ Показати IP 18 Лютого 2018 01:39
Нема повстанського стержня. Усіх забрала війна. Тому і сидимо по кухнях, в неті і тишком "радіємо"...від успіхів економіки та непохитності гаранта Конституції!!!
хехе Показати IP 18 Лютого 2018 11:49
народ наш терпеливий, любі "пакращення" витерпить, ну то терпимо й мовчимо тоді далі пані та панове )
*** Показати IP 18 Лютого 2018 14:29
Провели на масив за свої кошти лінію безкоштовно передали на баланс РЕСу а тепер щоб отримати техумови на електро котел треба заплатити 15000гр.От такі реалі в с.Зміїнець.
Поляк Показати IP 18 Лютого 2018 17:42
Тільки у Польщі наша електроенергія сяє, а ми платимо, потрібно повенути у державну власність а тоді щось піднімати. Або купувати порківлю Тесла по 200 дол за штуку і послати їх в ...опу!