USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ціна на газ для українців може зрости на 60-70%

25 Травня 2018 20:43
Скоро може вирішитися питання щодо перегляду тарифів на газ для населення. Саме ціна на газ і створення антикорупційного суду – дві основні вимоги МВФ. Без виконання цих умов Україна не зможе отримати нові кредити.

Глава Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк прогнозує збільшення ціни на газ для населення до 70%.

Про це він заявив журналістам під час підведення підсумків своєї роботи, передають Українські Новини.

«Підведення цін на газ для населення до ринкового рівня призведе до їх збільшення на 60-70%. Якби питання про перегляд тарифів врегулювали відразу після вимог МВФ, то підвищення було б в рамках 10-15%». – зазначив Вовк.


Нагадаємо, у березні Кабмін ухвалив рішення не підвищувати ціну на газ для населення до 1 червня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дурилка картонная Показати IP 25 Травня 2018 20:51
читаю и тошнит, прогнозирует...развели л*хов...в стойло ставят или кровь...жаль
Патріот Показати IP 25 Травня 2018 20:52
Верніть Яника, а то скоро чим показати не буде з такими тарифами
Патріот до Патріот Показати IP 25 Травня 2018 20:52
Покакати
Гол. газовик Показати IP 25 Травня 2018 22:10
Підвищення ціни на газ не буде і не може бути !
Степан (Крымчанин) до Гол. газовик Показати IP 25 Травня 2018 22:45
Якщо написали "можуть"-100% буде.
Анонім Показати IP 25 Травня 2018 22:28
Де ті покращення бл*д?
Порох Показати IP 25 Травня 2018 22:35
Не Вовче діло коментувати кредити МВФ. Тим більше він вже не при посаді.
Ваван Показати IP 25 Травня 2018 22:58
Підар.си...
11 Показати IP 25 Травня 2018 23:38
покращення це обдерти українців до трусів .
Вован Показати IP 26 Травня 2018 09:44
Слава майдану! Разом до перемог!
скептик Показати IP 26 Травня 2018 10:40
а шо так слабо ? давайте вже так разів в 5, щоб махмутови нажерлись нарешті