USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

У Buzzfeed News повідомили, хто планував державний переворот в Україні

26 Листопада 2021 22:46
Журналіст американського медіапроєкту Buzzfeed News Крістофер Міллер розповів про ймовірних організаторів державного перевороту в Україні.

Про це Міллер написав на своїй twitter-сторінці, посилаючись на свої джерела з Офісу президента, передає УП.

«Спробу державного перевороту, про яку згадав сьогодні президент Володимир Зеленський, готували офіцер російського ФСБ та три зрадники з МВС України, які перебувають у Криму».

Відповідно до джерел Міллера, головним «куратором» є згаданий працівник ФСБ, якого звати Василь Васильович Лаптєв. Імена трьох українців: Олексій Васильєв, Василь Грицак та Едуард Федосов.

Міллер додав, що організатори хотіли використати суспільну напругу всередині України, зокрема боротьбу між Зеленським та Ахметовим.

Читати ще: Зеленський vs Ахметов: як пресмарафон президента обвалив акції найзаможнішої людини України

Водночас, він наголошує, що в записі розмови чотирьох підбурювачів згадується бізнесмен Рінат Ахметов, але його участь не доведена. Як переказує Міллер, організатори перевороти говорили, що їм «треба бути готовими вийти на контакт і почати співпрацювати з Ахметовим».

1 грудня ініціатори перевороту сподівалися влаштувати протести на Банковій, що мали би спровокувати подальший безлад у столиці та привести до влади людей, наближених до олігарха.

За словами Міллера, Офіс президента планує передати аудіозаписи розмов спецслужбам США цього тижня.

На пресмарафоні 26 листопада Зеленський публічно заявив, що росіяни спільно з деякими громадянами України намагаються влаштувати державний переворот в Україні та скинути чинну владу в незаконний спосіб. За його словами, організатори, буцімто, намагаються втягнути Ахметова, власника найбільшого бізнесу в Україні, у свої плани зі зміни влади.

Невдовзі речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що «Росія таким не займається».

Читати ще: Держпереворот, війна з Росією та другий президентський термін: головне з пресмарафону Зеленського

Увечері Ахметов прокоментував, що інформація, оприлюднена президентом, є «суцільною брехнею».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Гопачок Показати IP 27 Листопада 2021 00:07
Параноя у них всіх там, пускайте лікарів!
Я Показати IP 27 Листопада 2021 07:36
переворот вже пройшов ..організували сшасти, виконавці- парубій кличко тягнибик кубів потрошенко трупчинов і інша сволотаа на побігушках у них були дурники майданні і свідомі барани
до янночки до Я Показати IP 27 Листопада 2021 14:06
вытя вертай в Україну, не бійся, знову будеш під нарами.
123 Показати IP 27 Листопада 2021 09:18
А помощник у Лаптева - Кокошников
Євросоюз Показати IP 27 Листопада 2021 09:49
Україна крутять, як повією всі, кому не ліньки - США, Євросоюз, всякі розвідки, агентства, різний набрід, але, не керують українці.
Анонім до Євросоюз Показати IP 27 Листопада 2021 14:07
Зупинись телепню, хіба не розумієш що це був вкид дезінформації. Кому той піаніст потрібен?! Переворот бл... ...
факт Показати IP 27 Листопада 2021 10:03
Своя суверенна країна, то навіщо записи американцям передавати? Вже самі нічого не варті?! Ганьба! А потім про якусь "незалежність" кажуть?!
Анонім до факт Показати IP 27 Листопада 2021 14:08
Какие записи, это примитивная дезинформация для 73% стада.
громадянин України Показати IP 27 Листопада 2021 10:30
Якась "дрібнота" хотіла зробити переворот... мабуть просто попи...ти захотілося... забагато бояришнику прийняли. Як у казці про сто вовків... а в кінці сіра мишка.
Нострадамус Показати IP 27 Листопада 2021 13:27
Щось той журналiст забагато знае!... Цiкаво, звiдки?...
Бо до Нострадамус Показати IP 27 Листопада 2021 14:09
Він сам хвантазьор неплохий, да й режисура з кварталу помогла страшилки написати.
Сергій Показати IP 27 Листопада 2021 13:52
Зеленський потребує психіатричної допомоги - у нього параноїдальний страх втратити владу. Немає жодного сумніву що у випадку масових протестів, він буде вимагати від силовиків застосовувати зброю без обмежень, а якщо будуть вибори, фальсифікації з його боку будуть такими яких Україна ще не бачила. Взагалі уже очевидно що це мстива, підла і низька особа.
ботоксШМЯК до Сергій Показати IP 27 Листопада 2021 16:30
Звичайно, що в нього страх втратити владу, звичайно. Він вже стільки "нароби", на стільки статтей кримінального кодексу, що без влади йому або втікати (тільки от куди), або як ви кажете фальсифікація і силовики.