USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Києві праворадикали розгромили популярний бар, побивши охоронців

26 Листопада 2021 22:09
Невідомі молодики розтрощили приміщення бару «Хвильовий», розташованому на столичному Подолі, побивши охоронців та заливши відвідувачів сльозогінним газом.

Про це повідомила PR-менеджерка закладу Катерина Войчук у коментарі «Українській правді».

«Сьогодні в 18:39 до входу в бар підійшли троє невідомих і залили двох охоронців сльозогінним газом. Одразу до воріт підбігли ще 12 незнайомих людей та забігли у двір «Хвильового». Охоронців по спині та руках били телескопічними кийками і перешкоджали пересуванню всередину бару.

В приміщенні бару було близько 15 відвідувачів, троє діджеїв з Берліну та команда ще із трьох людей. Бармени встигли закрити двері на ключ, але двері почали виламували. Відвідувачі тримали двері, щоб невідомі не потрапили всередину.

У цей час у дворі почали ламати меблі, частинами меблів та телескопічними кийками вибивати вікна та скляні двері в приміщення. В дірки у вікнах та дверях полетіли газові балони зі сльозогінним газом. Частина відвідувачів та команда заховались в колдрумі та туалетах, щоб не вдихати газ, інша частина продовжували тримати двері», – розповіла Катерина Войчук.
Наслідки нападу
Нацистський символ, який залишили нападники

Увесь інцидент тривав близько 5 хвилин, після чого нападники вибігли з двору в невідомому напрямі.

За словами Войчук, приватна охоронна фірма прибула через 5 хвилин після зникнення нападників. Поліція ж прибула за 20 хвилин після інциденту й взяла покази в свідків.
Очевидці стверджують, що невідомі викрикували гомофобні гасла.

Войчук додала, що за останній місяць заклад блокували невідомі кілька разів, а також псували стіни расистськими та гомофобними написами.

УП звернулася за коментарем до Подільського районного управління поліції в Києві. Речниця поліції відповіла, що наразі з’ясовують всі обставини інциденту і зможуть прокоментувати пізніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
То Показати IP 26 Листопада 2021 22:23
Націоналістичні бичари. В нормальній країні вони парили б тюремні нари. Тут-херої.
Рошенко бульдозерний до То Показати IP 26 Листопада 2021 23:32
Героям слава!
123 до То Показати IP 27 Листопада 2021 07:19
Ти дургий, як твій батько. Згадай справу Шеремета, там подібні до тебе вже кукурікали про захоплення арійською расою. В ітозі маємо ріденьку підливу для тупеньких обивателей
Совковий манкурт до То Показати IP 27 Листопада 2021 08:53
Візитку Яроша знайшли?
##Монархіст до То Показати IP 27 Листопада 2021 10:17
Є цікавий нюанс. На фото (сірого кольору на стіні) не "український" вольфзангель (об'єднані букви I N ("ідея нації")), а більш класичний варіант (букви І И (такий як в "дас райх", наприклад)). Можливо, пропустили. Може бути, що хтось косив під відомий "бренд", але лейбл вийшов з помилками... Хоча, і нациків все ж виключати не можна...
Luda5555 до То Показати IP 27 Листопада 2021 11:55
А Націоналістичні бичари москаляку на гiлляку и так далее! Цэ свiдомi так сказать! Что вам не нравится?
Андрій Показати IP 26 Листопада 2021 23:08
Нічні бари - це треш ... хвалити хлопців не буду, бо цензура, але за здравіє помолюся, бо знаю, що таке гендлі в Києві під школою і вікнами будинків - хороводи-свистопляски практично цілодобово - тут-путати тупо знищують киян.
Бульба Показати IP 27 Листопада 2021 05:02
Націоналізм?? Ось тут немає нічого дотичного до цього слова! Одна справа гордитись досягненями свого народу, зовсім інше, маючи комплекс меншовартості, знищувати і знецінювати досягнення інших народів!!! Слова «фашизм», «нацизм», «шовінізм», «комунізм», «расизм» Хтось хоче в цей рядок добавити поняття «український псевдопатріотизм»
Шарій Показати IP 27 Листопада 2021 07:21
В тих райдужних просто ковідсертифікату не було
быдло Показати IP 27 Листопада 2021 10:44
рагули беснуются
Анонім Показати IP 27 Листопада 2021 12:52
Бувають анекдоти "з бородою", так от це - шоу "з бородою"...
Хаха Показати IP 27 Листопада 2021 12:58
Побачивши "нацистський символ" політтехнологи заплакали гірким сльозами)))
Оля Показати IP 27 Листопада 2021 13:50
Стоять, дивляться і на камеру знімають. Ніхто не викликав поліцію.
Альберт Ейнштейн Показати IP 27 Листопада 2021 13:58
та то Кивині патріоти за життя
бывает и такое Показати IP 27 Листопада 2021 19:30
И кто мне скажет что Украина живет по законам.Если есть претензии к бару то надо обращаться к тем кто дал решение по работе бара или в суд.
Рогулям Показати IP 28 Листопада 2021 09:12
Он говорит — стыдно признаться на весь мир, что у президента поломался самолёт и он вынужден на отдых лететь на МЧСном вертолете А это — не стыдно? Что убийцы безнаказанные — не стыдно? Стыдно ему. Что у президента самолета нет