USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

37 нових хворих, одна людина померла: де на Волині за добу зафіксували коронавірус

28 Травня 2020 09:48
За даними Волинського обласного лабораторного центру, за останню добу на Волині зареєстровано 37 нових випадків захворювання на COVID-19.

Найбільше випадків за добу зареєстровано у Луцькому районі - 12, м. Луцьку та Ківерцівському районі – по 7 випадків, по 3 випадки зареєстровано в Любомльському та Володимир – Волинському районах, по одному в м. Ковелі, Ковельському, Горохівському, Маневицькому та Старовижівському районах. Одужало 17 осіб. Одна особа померла, повідомили у пресслужбі Волинської ОДА.

Загалом станом на 10.00 год 28 травня в області зареєстровано 851 випадок COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 224 особи. 25 випадках хвороба завершилась летально.

За весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена:

• м. Луцьк – 168 випадків, в т.ч. 5 летальних;

• Луцький район – 71 випадок, в т.ч. 2 летальних;

• м.Ковель – 154 випадки, в тому числі 4 летальних;

• Ковельський район – 9 випадків;

• Ківерцівський район – 128 випадків, в т.ч. 3 летальних;

• м. Нововолинськ – 72 випадки, в т.ч. 5 летальних;

• Іваничівський район – 16 випадків;

• Старовижівський район – 48 випадків, в т.ч. 2 летальних;

• Маневицький район – 46 випадків, в тому числі 2 летальних;

• Горохівський район – 36 випадків;

• Володимир-Волинський район – 31 випадок, в т.ч. 1 летальний;

• Камінь-Каширський район – 20 випадків, в т.ч. 1 летальний;

• Любомльський район – 14 випадків;

• Локачинський район – 11 випадків;

• Шацький район – 8 випадків;

• Рожищенський район – 7 випадків;

• Турійський район – 6 випадків;

• Любешівський район – 4 випадки;

• Ратнівський район – 2 випадки.

За попередню добу надійшло 110 повідомлень про підозру на COVID-19.

В області методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру обстежено 5933 особи, в тому числі за останню добу – 188 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Опа Показати IP 28 Травня 2020 10:01
+37 на рівному місці... а ще хочуть послаблення карантину? соваються без масок, розумніші за лікарів, не люди, а телята...
Вадім до Опа Показати IP 28 Травня 2020 10:25
100%
1+1 до Вадім Показати IP 28 Травня 2020 14:28
Ти просто Вася
лучанка Показати IP 28 Травня 2020 11:32
Відчепіться від людей. Якщо більшість зараз не перехворіє, то буде і друга, і третя хвиля.Не можна все життя сидіти на карантині. З іншого боку-легковажать, не носять масок, не дотримуються дистанції-включиться природний відбір. Найслабші і найбільш безрозсудні захворіють.Отак і набувається колективний імунітет. Хай кожен обирає для себе сам модель поведінки. Який толк тримати карантин, якщо основна маса його не дотримується?
Лучанин Показати IP 28 Травня 2020 13:06
Так ті що без масок ходять інших людей позаражають. Що важко маску надіти ? Через таких транспорт до зими ходити не буде.
лучанка до Лучанин Показати IP 28 Травня 2020 13:22
Маска не панацея. До того ж, у громадських місцях маска є поки обов"язковою. Просто не варто наближуватися до тих, хто без маски, вимагайте дотримування дистанції, думайте про себе і буде вам щастя. На роботі з цим важче, як варіант-пересваріться з безмасочниками, тоді вас і так будуть обминати.Інакше ніяк.
луцький до лучанка Показати IP 28 Травня 2020 19:31
Подивіться де та обов'язковість?! Валом народу без масок у загальних місцях і їм вже і зауважень ніхто не робить! Дезинфектори-антисептики майже скрізь вже розведені і запаху спирту навіть і близько немає, про що ви?! Ці люди самі себе знищать! :(
Лучанин Показати IP 28 Травня 2020 16:32
Диб**и чи що ?я з березня в відпустці за власний рахунок 4 місяць буде!а за лютий зарплату навіть не отримав бо криза карантин!за квартиру 3 місяці не заплачено-не має чим,на кредитів- 20 тис, коли на роботу не відомо!!заїхав карантин,чим сім'ю критики!Це питання до філософа ОПА і Вадима
Вадім до Лучанин Показати IP 28 Травня 2020 17:18
Відповідь. Чому по вулиці 90% всіх людей ходять без масок, не дотримуються дистанції і багато-хто совається без потреби? Хіба від цього впаде захворюваність і ми швидше вийдемо на роботу? Так на каранині можна сидіти і до осені. Можливо це питання до цих людей, а не до Вадима? Я не менше вас хочу, щоб запрацював транспорт і підприємства.
Опа до Лучанин Показати IP 28 Травня 2020 22:27
шкода що у вас така ситуація, але коли вашу в сім"ю прийде та зараза з маршрутки/автобуса/поїзда і хтось з рідні попаде в реанімацію через загострення якоїсь хвороби через корону чи просто легені відключаться - то з великою ймовірністю ваша думка поміняється. з часом борги можна погасити, втрачене здоров"я чи життя - не вернеш.