USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку Hummer в’їхав у авто патрульних. Фото

22 Вересня 2019 16:29
ДТП, під час якої водій елітного автомобіля Hummer зіткнувся зі службовим авто патрульної поліції, сталася 22 вересня на проспекті Соборності, навпроти гіпермаркету Там Там.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

Зі слів очевидців, поліцейське авто Skoda Rapid рухалосьу крайній лівій смузі. У той же час водій автомобіля Hummer, розмовляючи по телефону, перелаштовувався з середньої смуги руху у крайню ліву.

Зі слів 19-річного водія Hummer, він не побачив службовий автомобіль поліції, бо розмовляв по телефону.

До слова, згідно Правил дорожнього руху, водіям транспортних засобів забороняється за кермом розмовляти по телефону, тримаючи його в руках..
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Dexter Показати IP 22 Вересня 2019 16:53
Тато насварить!
SV Показати IP 22 Вересня 2019 17:06
19-річний водій Hummer... Як мило... Він певно тяжко працює, що напрацював на таке авто, а по телефону розмовляв, бо закони -для таких як він - необов'язкові. Не здивуюся, якщо водій авто поліції буде ще й винуватим. Хлопчик у 19 років же не винуватий, що у нього таке велике авто
жаба до SV Показати IP 22 Вересня 2019 17:15
не заздри...Задавлю...
Лучанин до SV Показати IP 22 Вересня 2019 17:37
Да шо ти мелеш! А зверніть увагу скільки поліцейських у службових авто ЗА КЕРМОМ РОЗМОВЛЯЮТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ!! Мають батьки гроші, купили дитині авто... жаба напевно давить, бо тролейбус подорожчав??
SV до Лучанин Показати IP 22 Вересня 2019 19:54
Не заздрю. Маю своє авто і мені вистачає. Страшно від того, що людину, яка вийшла з тролейбуса, переїде і не помітить такий собі розмовляючий по телефону хлопчина на Hummer...
Лучанин до Лучанин Показати IP 22 Вересня 2019 20:05
Відносно жаби: питання набагато глибше і воно стосується не хто в кого скільки вкрав і як, а безпеки отчуючих. Не треба кивати хто ще порушує правила, треба не порушувати самому, можливо тоді і інші, дивляися на вас, не будуть їх порушувати теж. Якщо мавпі дати кулемета, то що буде? Мавпа може на нього заробити? Ні! А якщо вона стане людиною, то він їй навряд чи буде потрібен, бо вона почне розуміти дещо інші речі і якщо і придбає, то не буде хаотично пуляти по сторонах, і відповідно не буде нести загрозу іншим.
да яка х...р рінзиця до Лучанин Показати IP 27 Вересня 2019 11:55
До чого тут жаба? Сумніваюсь що даний водій закінчив би розмову ДО пішоходного переходу.. А якби через 15-25м по пішоходному рухалась мама з каляскою і дитиною? Добре що врізався в копів, а не в пішоходів. Заплатять батьки штраф, якщо вони ще й адекватні і нормальні - заставлять відробити, щоб запамятався цей інцидент на все життя і не хотілось більше бути таким діловим за кермом! Найдешевший варіант (без дорогих гарнітур і т.д.) - купити підставку за 50грн під телефон і розмовляти на гучному виклику - це не заборонено! Я й сам так роблю! То ж потрібно розуміти, жаба мабуть давить не того хто зараз обурений на водія, а давить ця жаба саме водія, на нещасних 50 грн якими він нехтує безпекою дорожнього руху!
Pattern до SV Показати IP 22 Вересня 2019 18:28
Таке відчуття, шо ніколи аварій не траплялось через неуважність чи недотримання законів водіями. Яка різниця, що йому 19 років і це хамер? Не така вже і розкіш, 2007 року виробницства, на авторинкові вартість біля 18тис. зелених. Якщо у батьків є можливість робити такі подарунки дітям, то чим погано?(припускаю, що авто зареєстроване вже на нього, переєстрація відбувалась у квітні 2019.) Ніхто не постраждав і на тому добре. А так, можливо буде уроком на майбутнє, хоча сумніваюсь.
Гоша до SV Показати IP 22 Вересня 2019 23:58
Тато заплатить і буде далі синочок їздити))
Адвокат Показати IP 22 Вересня 2019 17:11
За що 19-ти річний йолоп купив того хамера? За зарплату?
Суддя до Адвокат Показати IP 22 Вересня 2019 23:55
Прізвище Полячек Вам про щось говорить?
Їван Показати IP 22 Вересня 2019 17:29
А хто дозволив бурякозбиральним комбайнам у місто заїзджати ?
AntiPolice Показати IP 22 Вересня 2019 17:30
Дави.))) ХАМЕР рулить!!!
ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Вересня 2019 18:05
Аніжедєті!
Джек Показати IP 22 Вересня 2019 20:25
Читаю коменти і поражаюсь,які в нас люди МРАЗІ!Ше дивуйся чого влада погана..Для таких людей ше задобра. А якшо це водій СТО взяв чуже авто проїхатись?Але суть не в тому.Найшлись тут всі чесні і порядні..уроди
Анонім Показати IP 22 Вересня 2019 22:01
Теж мені елітна іномарка, років з 10 тому була)))) а зараз корч корчом
Анонімус Показати IP 22 Вересня 2019 22:14
Свої гроші рахуйте, і самі дотримуйтесь правил. Як собаки - дай тільки про щось поговорити і когось обговорити. Всі такі чесні та порядні що далі нікуди.
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 23 Вересня 2019 09:52
Люди- МРАЗІ!То чого підписуєшся Джеком-американець. Ліпиш тут "горбатого"і ображаєш людей.Це їх право,що коментувати і як.Свобода слова.
Джек до УКРАїНЕЦЬ Показати IP 23 Вересня 2019 17:56
Ну так і в мене свобода слова.99% коментаторів-завислива мр*зь. А джеком я підписуюсь,бо я джек.
Ти Эвген а не Джек до Джек Показати IP 23 Вересня 2019 19:50
чи так тебе в польсому рабствi пани кликають? га.
Джек до Ти Эвген а не Джек Показати IP 23 Вересня 2019 20:25
По твоїй мові і рівню інтелекту в рабстві ти,при чому поліському.