USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку біля входу в центральний парк встановлюють світлофор

18 Травня 2021 13:49
На вулиці Глушець, біля головного входу в Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, в Луцьку комунальники облаштовують регульований пішохідний перехід.

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти в Фейсбуці.

«Лежачі поліцейські», які зараз там встановлені буде демонтовано, натомість пішохідний перехід регулюватиметься світлофором з функцією кнопкового виклику «зеленого світла» для пішоходів.

Реалізація цього проєкту покликана збільшити пропускну здатність автомобілів на цій ділянці дороги, що особливо актуально на час обмежень руху по проспекту Волі, у зв’язку із його реконструкцією.

Читати ще: Відсьогодні перекрили рух транспорту на проспекті Волі у Луцьку

Пішоходів просять бути взаємоввічливими з водіями, натискати кнопку сигналу зеленого світла лише за потреби та при наявності достатньої кількості людей, що хочуть здійснити перехід!

Нагадаємо, пропозицію із влаштування світлофора на платформі «Відкрите місто» оприлюднив користувач AL Chudakuli.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Володимир Показати IP 18 Травня 2021 14:30
Забороніть парковку вздовж дороги в дві сторони переходу. Інакше будуть ті самі проблеми. В одну полосу їхати там це просто нераціональне використання дороги. Можна розмітку ще добавити щоб всім було видніше ті дві полоси.
Серж до Володимир Показати IP 18 Травня 2021 16:23
Там дорога по одній смузі в кожну сторону. На дві смуги треба розширювати дорогу, відповідно до стандартів. Ви хочете ще там ремонт на пів року? Світлофор- це оптимальне рішення, і пробка навпаки зменшиться,бо авто під час зеленого сигналу будуть проїзджати без зупинки
Володимир до Серж Показати IP 18 Травня 2021 22:05
Ну скажіть будьте ласкаві яка там ширина дороги в метрах? І які нормативи Ви взяли в розрахунок?
Серж до Володимир Показати IP 19 Травня 2021 11:20
одна смуга має 3м. В даному випадку загальна ширина менше 6м. Як зробити там дві смуги в одному напрямку?ДБН В.2.3-4:2015
Володимир до Серж Показати IP 21 Травня 2021 22:11
Так там 11м дорога. Дві полоси в сторону Старого ринку і одну назад. Все в рамках ДБН В.2.3-4:2015. Які питання? І це при умові 3,5м+ смуга куди спокійно влізе тролейбус з запасом.
Володимир до Серж Показати IP 21 Травня 2021 22:15
Це по бюджету: декілька знаків та розмітка. Є статистика руху транспорту яку можна підвердити по камерах спостереження. В сторону Старого Ринку траспортний потік в 2 рази більше.
Серж до Володимир Показати IP 28 Травня 2021 09:39
Загальна ширина дороги може і 11 метрів, але паркуються по дві сторони. Як можливо там зробити 4 смуги, по дві в кожному напрямку. Доречі, після встановлення світлофору ви там вже їхали? Пробки є? А якщо заборонити паркуватися на дорозі, тоді де ставити машину? Стоянки де? Найблища це базарна, на яку заїхати зі сторони центру неможливо, бо стоїть наказовий знак- рух прямо. Хіба розвернутися на возєднання, або нарушати, так як і роблять олені. А дорога призначена для руху і паркування авто, якщо це не заборонено пдр.
007 Показати IP 18 Травня 2021 15:36
Навіщо він там , якийсь чудакули подав ідею поставити . Лежачих поліцейських виявилось за мало . Можливо там часто збивають людей ? Ні . То навіщо він там , краще поставили б в тому місці , де по статистиці багато дтп , і збивають людей на смерть . Тепер ждіть ще більших заторів .
пес дюк Показати IP 18 Травня 2021 16:50
тепер пробки там будуть ще більші...Тому що кожен пішоход буде жати кнопку...Біля підшипникового заводу такий світлофор і коли кінчаєтьсч зміна рух зкпиняється на півгодини.Люди не розуміють що варто почекати тих,що ідуть позаду,а потім жати кнопку...
Anatolii Показати IP 18 Травня 2021 17:16
Потрібно якесь програмне обмеження з інтервалами часу по ввімкнення зеленого для пішоходів.
Юрій Показати IP 19 Травня 2021 05:17
Ще підземний зробіть