USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку під колесами авто аварійної служби загинув велосипедист. Фото 18+

4 Липня 2019 10:37
У Луцьку в ДТП загинув велосипедист. Аварія трапилася сьогодні, 4 липня, поблизу ТЦ «Варшавський».

Про це повідомив кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

ДТП трапилась близько 10:15.

За словами працівника поліції, що працює на місці події, велосипедист намагався об’їхати транспортний засіб, і втрапив під задні колеса аварійної машини служби контактних електроліній.

Згідно із попередньою інформацією, яку надав поліцейський, велосипедист був поза полем видимості автомобіля «аварійна контактної мережі», тому водій транспортного засобу ніяк не міг його побачити.

«Ніхто нікого не збив, машина рухалась – його не бачила. Велосипедист об’їжджав припаркований транспортний засіб по проїжджій частині. І, видно, не впорався з керуванням, і впав. Ви ж самі бачите крайню ліву смугу», – припускає правоохоронець.

Зі слів свідків аварії, велосипедист рухався в потоці автомобілів повз припарковані авто. Несподівано в одного з них відкрились водійські двері і, аби уникнути зіткнення, велосипедист здійснив різкий маневр вліво, де в той час рухався автомобіль ГАЗ.

Ще один свідок зазначає, що велосипедист вискочив зненацька. «Якби так не поспішав, можливо, біди вдалось би уникнути. Його ніхто не бачив».

Увага!!! Фото не рекомендується для перегляду особам, які не досягли 18 років!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Фі лолог Показати IP 4 Липня 2019 12:09
Автоаварійна пишеться разом !
Дед Показати IP 4 Липня 2019 12:22
Таких много. В отличие от водителя авто, велосипедист ничем не защищен. Ему правилами не разрешено ездить как машина. Они едут по кольцу, по левой полосе, на красный свет, по пешеходному переходу, обгоняют машины. На сделанное замечание один из таких мне кричал * А ЩО МЕНІ РОБИТИ*. Факт- многие из велосипедистов не хотят выполнять ПДД(ПДР)! Городские власти не обращают на это никакого внимания.
Анонім до Дед Показати IP 4 Липня 2019 13:12
Чому не"разрешино"?Велосипедисту забороняється рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);витяг з правил,тобто дозволяється їздити по автомагістралях,коли немає велодоріжки,вчіть правила старі і малі,буде менше ДТП.Поважайте один одного на дорозі.П.С.Дурних вистачає серед усіх,водіїв,пішоходів і велосипедистів.
Анонім до Дед Показати IP 4 Липня 2019 13:28
ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ (згідно Правил дорожнього руху від 26.09.2011 р.) Велосипедист, що рухається проїзною частиною, є повноправним учасником дорожнього руху! Він, відповідно, зобов'язаний знати й дотримуватися Правил дорожнього руху. Велосипедист може здійснювати будь-які маневри, не заборонені Правилами. Маневри на проїзній частині мають бути передбачуваними й зрозумілими іншими учасниками дорожнього руху. Вимоги до велосипедистів, що рухаються по проїзній частині 1. Рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли 14-річного віку. 2. Велосипед повинен мати справні гальма, звуковий сигнал, бути обладнаним світловідбивачами: спереду білого, позаду червоного, по боках жовтогарячого кольору. 3. Велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — по крайній правій смузі проїзної частини, в один ряд (також можна їздити по узбіччю (* Узбіччя — виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, що прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні й не призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених Правилами дорожнього руху. Узбіччя може використовуватися для зупинки й стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у випадку неможливості пересуватися по них ), не заважаючи пішоходам. Виїжджати з крайньої правої смуги можна для виконання об’їзду перешкод (припаркованих машин, ям тощо).....
Анонім Показати IP 4 Липня 2019 12:51
Луцьк, на жаль, не Відень, на велосипедах і самокатах, не погасаєш, а хотілося б, як в Європі - практично без ризику для життя на самокаті на роботу
Ага Показати IP 4 Липня 2019 12:52
Піпец, люди гинуть як мухи...
Чак Норіс Показати IP 4 Липня 2019 14:03
Пішохід і велосипедист в нашій державі ні що, і не треба ні тротуарів, ні зупинок ні, ні велодоріжок - захищених від наїздів авто. А от володарям дорогих іномарок (казнокрадам) треба дороги будувати, парковки усюди, обісратися, яка дермократична країна.
Велосипедист Показати IP 4 Липня 2019 14:40
Подивіться, як колісний ескаватор розчавив велосипедиста в Росії, який нічого не порушував. Не зрозуміло, як загиблий потрапив під колеса? (Жаль-жаль). Я майже щодня їжджу старою "Україною", постійно зустрічаюся з автохамами, 5-15 см їдеш від бровки, складні ділянки - тротуаром, колись були євробляхєри, а тепер знову або лахи, або жигулі. На переході ровер в руках, іноді довше стою, усі спішать, проте часто самі водії зупиняються і рукою подають сигнал, щоб вже йшов... Питання безпеки риторичне, однак лише "Кольт" вирівняє усіх в правах.
Дед до Велосипедист Показати IP 4 Липня 2019 16:13
Уважуха! Всегда стараюсь по возможности помочь *правильным* велосипедистам. Их большинство. Вызывает негатив *неправильные*! Особенно когда речь о жизни человека.
Тор Показати IP 4 Липня 2019 16:07
Я велосипедист. Їдеш повз припарковані авто і думаєш,у якому авто сидить дибіл, який не подивившись у дзеркало відкриє двері. А таких дуже багато.
0044 Показати IP 4 Липня 2019 18:52
Випадково автомобілі не були припарковані з порушенням ПДР? Якщо так, тоді можливо наявна суб'єктивна сторона злочину скоєна водієм, що зненацька відкрив двері припаркованого авто.
Анонім до 0044 Показати IP 4 Липня 2019 20:44
Теж так думаю,якщо і без порушення припарковані,він відкрив двері створивши аварійну ситуацію,за нього загинула людина