USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку під машину потрапила школярка. Фото

15 Травня 2019 18:49
ДТП сталася близько 18.30 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, дівчинку, на вигляд років 11-12, збив автомобіль «Шевроле Авео». Зі слів водія, дитина впала під машину сама. Як додають свідки аварії, дитина вискочила на проїжджу частину поза пішохідним переходом, водій швидкості не перевищував. Натомість він сам викликав швидку.

На місці працює поліція та медики швидкої.

Згідно із попередньою інформацією, у дівчинки ушкоджена нога, їй надають невідкладну допомогу на місці ДТП, в кареті швидкої допомоги.

На місце аварії викликали маму дівчинки, дитина при свідомості, але дуже налякана.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 15 Травня 2019 19:19
10 м до переходу.........
Карл до Лучанин Показати IP 15 Травня 2019 20:24
П‘ЯТЬ, КАРЛ,..... П‘ЯТЬ, ..... як так ходити,?????????? Як оленІ, Олені.... не бриті і не голені.... і т.д., т.п.,!!!!!
Сусід до Карл Показати IP 15 Травня 2019 21:12
Не 5 а метрів 15 мінімум....але це не важливо... шкода дитину і водія... водій їхав без порушень і ось на тобі із за того що так виховали дитину то має біду....(((
Лучанин Показати IP 15 Травня 2019 21:21
Друзі, це місто. Пішоходи ходили і будуть ходити де їм заманеться і цього не зміниш, хіба поліція буде пильніше стежити за дотриманням правил пішоходами і водіями. Потрібно бути обережними і їздити 30-40 такими вуличками. Дитині одужання! Добре, що жива залишилась.
Пішохід до Лучанина до Лучанин Показати IP 15 Травня 2019 22:50
А може ще нехай водії перед собою машину пхають, тоді точно ні на кого не наїдуть? Хоча в нас є такі "пішоходи - олені", що і в такій ситуації умудряться вискочити під колеса.
Петро до Пішохід до Лучанина Показати IP 16 Травня 2019 07:25
Діти НЕ "олені", а довбаки за кермом хай пхають машину коли не вміють їздити по місту. Є обмеження швидкості "до 50 км/год", чи не так? Чи бляховодам необов'язково його виконувати?
Пішохід до Петро Показати IP 16 Травня 2019 10:22
Не перекручуйте мої слова!!! Я жодного слова не написала про те, що діти - олені!!! Я писала про пішоходів-оленів як явище!!! У мене також є діти шкільного віку і я знаю, як вони інколи можуть себе повести на вулиці. Хоча я щодня їм нагадую про обережність на дорозі.
Ах до Лучанин Показати IP 16 Травня 2019 06:53
Знаєш от коли шофера дотримувалися правил то люди ішли б на перехід. А ви ж навіть швидкість не скидаєте перед переходом
Viking Показати IP 16 Травня 2019 07:15
Оленів потрібно вчити виконувати правила ДР гривнею, і бажано збільшити розмір штрафу для пішоходів. Поліцейські не виконують своїх посадових обов'язків , бо не карають пішоходів за порушення ПДР згідно відповідних адміністративних статей разом зі стягненням відповідних штрафів.
Вчора Показати IP 16 Травня 2019 12:15
особисто була свідком, як на переході на повороті з проспекту Волі на вулицю Шопена, біля відділення Нової Пошти троє хлопчаків від 10 до 13 років приблизно, один на самокаті, один на велосипеді, один пішки внаглу повалили на червоне світло, саме внаглу - батьки, виховуйте своїх дітей і навчайте елементарному.