USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку пропонують ліквідувати два тролейбусні маршрути в Гаразджу

23 Січня 2019 11:35
Два збиткові тролейбусні маршрути пропонують ліквідувати.

Проект рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 № 35-1 «Про затвердження переліку тролейбусних маршрутів» розглядатимуть під час наступного засідання виконкому.

Під час засідання виконкому 23 січня виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що наразі питання вивчатимуть і розглянуть пізніше.

У грудні 2018 року провели обстеження пасажиропотоків на усіх тролейбусних маршрутах.

Необхідність зміни тролейбусної мережі підтверджується аналізом дохідної частини ЛПЕ. За інформацією КП «Луцьке підприємство електротранспорту» фінансовий результат роботи тролейбусів на маршрутах №№ 3, 7, 10 за друге півріччя 2018 року становить мінус 321,2 тисячі гривень, 391,9 тисячі, 381,1 тисячі відповідно.

Вважають, що запропоновані зміни нададуть можливість:

- підвищити регулярність руху тролейбусів по міських транспортних коридорах з більшим пасажиропотоком,

- зменшити рівень забрудненості довкілля,

- впорядкувати перевезення пільгової категорії пасажирів за рахунок збільшення кількості виконаних рейсів по діючій міській маршрутній мережі.

Відповідно до проекту рішення, з переліку маршрутів пропонують виключити тролейбусний маршрут № 7 «Залізничний вокзал – село Гаразджа (кладовище)» та маршрут № 10 «Гордіюк – село Гаразджа (кладовище)».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
опа Показати IP 23 Січня 2019 11:46
У відповідь на дії міської влади пропоную заборонити поховання лучан на цвинтарі в Гаразджі! Як-не- як інша ОТГ.
здравомислячий до опа Показати IP 23 Січня 2019 14:03
Оце так міська влада турбується про пенсіонерів які тролейбусом їздили в Гаразджу на кладовище!!!Влада подумала і вирішила: хватить літнім людям іздити на халяву!Нехай їздять маршруткою і платять 5 грн.Оце то справжня турбота про пенсіонерів!!!Нема слів!
Таня Строцюк Показати IP 23 Січня 2019 11:57
Браво!!! І так їздили як собі хотіли, а тепер зовсім не будуть. Хай би дачники пенсіонери платили як і ми то в рентабельність була б.
Луча\нка Показати IP 23 Січня 2019 12:20
Для чого ховати , просто на смітник - старі і яка для влади радість
Андерс Показати IP 23 Січня 2019 12:24
Просто зробіть більшу ціну якщо їдеш за місто це раз. І платити повинні - всі. Безкоштовний проїзд пенсіонерам за місто потрібно відмінити.
Юрій Пилипчук Показати IP 23 Січня 2019 12:55
Потім замість тролейбусів пустять незбиткові маршрутки, і все бізнес налагоджено!
123 Показати IP 23 Січня 2019 13:03
це можна зробити на зимовий період, а один маршрут бажано залишити (наприклад №7) або зробити платним для всіх,
Мудре Житіє Показати IP 23 Січня 2019 15:49
Таке враження, що місто в окупації.
123 Показати IP 23 Січня 2019 19:29
Від залізничного вокзалу вже взагалі скоро не буде чим їздити. То тролейбус номер 10 забрали, то маршрутку номер 4. Давайте ще тролейбус номер 7 ліквідуємо. Дістали вже. Ні зранку, ні в ввечер не запхатися у той транспорт, а вам все не вигідно.
Лучанин до 123 Показати IP 24 Січня 2019 07:25
Зовсім не зрозуміло до чого тут зменшення рівня забрудненості довкілля,Адже тролейбус екологічно чистий вид транспорту. В управлінні транспорту зовсім недумаючі чи безграмотні чиновники працюють.
Тетяна Показати IP 15 Квітня 2019 22:26
Це неподобство! Просто жах! На могилки не можливо доїхати! Раніше думали про людей
Дачник Показати IP 11 Травня 2019 19:55
Зробіть платний проїд для всіх от вирішення проблеми. Маршрут не лише по місту а і за місто! І буде прибуток і люди доїхати можуть, хто не хоче платити той хай пішки прогуляється!