USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку політику, який «торгував» посадами в Кабмін, не хочуть продовжувати оренду землі

8 Липня 2020 11:05
Лідеру Демократичної партії у Луцьку Івану Братчені, який «торгував» посадами в Кабмін, не хочуть поновлювати договір оренди землі.

Про це йшлося 8 липня під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Так, на розгляд членів комісії винесли два проєкти рішення про поновлення договору оренди землі громадянам Братчені І.І., Іващук С.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 3. Площа ділянок становить 0,0880 га та 0,0141 га.

Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала поінформував, що питання виносяться на розгляд одинадцятий раз.

Голова комісії Олександр Козлюк звернув увагу, що один з громадян є людиною, про яку нещодавно писали волинські ЗМІ.

«Колеги, ви знаєте, чиї це земельні ділянки, що це за схема, і який громадянин недавно «прозвучав» в інтернеті. Кожен депутат обізнаний і кожен читає пресу», – сказав Олександр Козлюк.

«Це той, що посади продавав?» – запитав депутат Євгеній Ткачук, однак відповіді на своє питання не отримав.

Депутати не підтримали питання про поновлення оренди землі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Добрий Показати IP 8 Липня 2020 11:14
Не тому продав
Народна прокуратура Показати IP 8 Липня 2020 11:21
Оце чорна полоса в житті людини почалась! Усе життя нічого не робив, тільки шахраював, а тут з усіх сторін добивають!
к.лучанин до Народна прокуратура Показати IP 8 Липня 2020 13:22
Є така говірка : ТИХІШЕ ЇДЕШ ДАЛІ БУДЕШ! Ну не хотів тихіше їхати чоловік і загремів під фанфари по необережності. Я читаю вже котру публікацію про цей випадок і звернув увагу на те, засвічена вся інформація про нього, адже слідство не завершене, рішення суду немає. Для чого це роблять? Це стало сигналом для інших учасників цього дійства і вони вже прийняли міри захисту і підготували алібі . Це ж очевидно. Отака в нас правоохоронна система! Той район Чернишевського трохи знаю і в тому будинку живе не тільки він(займає частину будинку), а й інші члени родини однофамільці і які не мають жодного відношення до діяльності Івана. Інформація засвічена відкрито і як їм тепер бути . Про це хтось подумав , про цю пляму на них? Пишуть не думаючи. Як Буде рішення суду отоді можна про щось говорити! Я тут не захищаю Івана і не кричу: АТУ ЙОГО- АТУ.!Мені зрозуміло одне, що без підстави тут не обійшлось. Захист прав людини і таємницю слідства повинні дотримуватись. Ну гнила у нас правоохоронн система, це всім відомо.
додік Показати IP 8 Липня 2020 12:48
Депутанів жаба давить. гггггггггггггг
Народна прокуратура Показати IP 8 Липня 2020 18:19
До К.Лучанин. А родичів і однофамільців ніколи не цікавило за які кошти живе це чудо? Чи використовувати шахрайським способом отримані кошти вони були завжди раді, а коли виник розголос, згадали про свої права і репутацію? Якщо жили за принципом "гроші не пахнуть", то нема чого обурюватись зараз
К.лучанин до Народна прокуратура Показати IP 8 Липня 2020 21:10
Вище я сказав, що трохи знаю той район. і людей там (багатьох уже нема). Хату збудував на початку 90-х його батько (трудолюбивий і хороший був чоловік) в глибині городу подалі від вулиці. Стара хатинка тісна для великої сімї, стояла близько до вулиці. В тій хаті новій живуть родичі. Частину займає Іван. Родичі живуть своїм життям і до нього в кишеню не залазять. Іван своїм. Так що не треба судити на свій лад і пересмикувати. До вас у кишеню рідня залазить ? Ви це дозволяєте? Отож бо!
Народна прокуратура Показати IP 8 Липня 2020 18:20
І видурювання коштів у людей тепер називається необережністю?
К.лучанин до Народна прокуратура Показати IP 8 Липня 2020 20:43
І їх називати "людьми" , тих хто йшов свідомо на це порушення? Це що малолітки.? І назвати це "видурюванням", бідненькі дуже , які викладали бабло рвучись до посад? Та на таких як ви довірливих , воду возитимуть і далі.