USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Розпочали примусовий демонтаж Центрального ринку. Відео. Оновлено

4 Лютого 2020 22:47
У Луцьку 4 лютого розпочали примусовий демонтаж контейнерів, які незаконно розміщені на території Центрального ринку. Близько 22:30 на ринок прибула важка техніка.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини.

Підприємці намагаються завадити демонтажу контейнерів. Один із грейдерів зачепив великий контейнер, який стоїть при в'їзді на ринок. Інший пройшов між рядами всередині ринку.
На місці працюють працівники поліції, ДСНС та швидкої.

В одному з рядів ринку підприємці заблокували грейдер, який проводив примусовий демонтаж. Також вони кидали в нього каміння та цеглу.

Люди оточили вихід з ряду. У цей час поліції поруч не було.
На ринок прибув очільник поліції Волині Петро Шпига, який спілкується з підприємцями.
Підприємці Центрального ринку, які протестують проти демонтажу їхніх незаконно розміщених контейнерів, заблокували рух вулицею Глушець.

За станом на 23:30 демонтаж припинили. На ринку лишаються підприємці, також зібралося чимало спостерігачів. Прибув голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.
За станом на 00:40 вулиця Глушець все ще заблокована, підприємці завалили обломками контейнера проїжджу частину.
Нагадаємо, в міській раді ще 30 січня повідомили, що 3 лютого почнеться примусовий демонтаж конструкцій, якщо власники не приберуть їх до того часу. Адже договір з ними розірвали, тому знаходитись на цьому місці вони не мають права, а всі контейнери вважаються такими, що встановлені незаконно.

Також у Луцькраді наголосили, що демонтаж буде здійснюватися департаментом муніципальної варти у присутності поліції і якщо працівники ринку чинитимуть опір законним вимогам поліції та порушуватимуть громадський порядок, то винних притягнуть до адміністративної та/або кримінальної відповідальності у передбаченому законом порядку.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, на ринку панує антисанітарія, часто торгівля здійснюється з порушенням елементарних санітарних норм. Зокрема, нещодавно біля ринку помітили легковий автомобіль, набитий тушками курей.

Підприємці масово ухиляються і від сплати податків до бюджету. Зокрема, минулоріч під час перевірки виявлено 50 працівників, які виконували роботу без оформлення трудових відносин, а також 45 осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без належно оформлених документів. Ще 442 торгові місця взагалі не обстежили, оскільки люди з них або втекли, або ці контейнери просто закрилися.

Після перенесення ринку там планують облаштувати рекреаційну зону. Влада запевнила, що жодної багатоповерхової забудови там не буде, на облаштування території, прилеглої до Луцького замку, оголосили всеукраїнський архітектурний конкурс.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Антон Показати IP 4 Лютого 2020 23:00
Молодці! Швидше демонтуйте цю смердючу клоаку в центрі міста.
123 до Антон Показати IP 5 Лютого 2020 14:04
Польща з радістю прийме нових батраків.
Любарт Гедиминович Показати IP 4 Лютого 2020 23:05
СКУКОТИЩА!!!
ггг Показати IP 4 Лютого 2020 23:26
Дивлюся стрім Рижкова і плачу! судячи з голосу, чувак обгадився))) А фразочка "я помічник міської ради" - то взагалі порвала! :)
Віталій Показати IP 4 Лютого 2020 23:28
Нарешті цей смердючий ринок знесуть!На прекрасний замок буде у повному,гарному вигляді а не посеред сміттєзвалища!Та й є Варшавський ринок,набагато кращий.Там хоча б ходиш як людина,чисто та охайно.
Артемій до Віталій Показати IP 4 Лютого 2020 23:50
А електропідстанцію теж знесуть? Чи вона вам не заважатиме для гарного вигляду замку?
ВОЕ до Артемій Показати IP 5 Лютого 2020 00:33
Електропідстанція буде перенесена у внутрішній двір замку.
Анонім до Артемій Показати IP 5 Лютого 2020 08:57
З часом перемістять. Перенести підстанцію дещо важче, ніж кіоск.
рома до Артемій Показати IP 5 Лютого 2020 10:22
йй треба переробити шось часто горить.
Продюсер Показати IP 4 Лютого 2020 23:41
Оце реалітішоу!!!
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 00:07
Нарешті! Успіху!
коли Показати IP 5 Лютого 2020 00:09
будуть порушені справи проти тих хто організував ці незаконні ринки а потім ввідкриту збирав там роками гроші?чи вони вже всі на новому?
Анонім до коли Показати IP 5 Лютого 2020 02:26
Ринок був законний, договір оренди закінчився.
Ого Показати IP 5 Лютого 2020 00:48
Зробили всіх разом....
Олексій Показати IP 5 Лютого 2020 02:19
Жах. Міська влада не дає право зробити цивілізований ринок(архітектурний конкурс) люди змушені працювати в жахливих умовах, щоб вижити в ці важкі часи, сором чиновникам! Коментатори вище, ви дійсно вірите що це все щоб зробити рекреаційну зону, вони в центрі фонтан гарний зробили вже, і дороги чудові в нашому місці, тролейбуси супер, все для людей! Влада маю бути мудра, а не розумно брехлива, смердюча клока не на вулиці глушець знаходить, от там дійсно тхне.
Люда до Олексій Показати IP 5 Лютого 2020 09:39
Ринок діяв майже 30 років! Що раніше не знали, що це історична частина міста?! Це все брехня! Під благими лозунгами хтось хоче собі ласу ділянку землі. Потім самі все побачите!!!
вася до Олексій Показати IP 5 Лютого 2020 10:29
Пахне не від влади.а від свинарника базара.сморід в Луцьку шукали?так він від базару
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 06:50
Ви дійсно вірите в те шо пишете? Значна к-сть молодиків з балаклавами, грейдери на людей а водії доречі з м. ДНІПРО, демонтаж шляхом розчавлення по асфальту? Місце для туристів через кров? Шановні муніципали ви продались за 500 грн за ніч. І о да прямий ефір, Юлія Ярославівна красномовна брехуха Бог вам суддя. Коментатори ви бажаєте успіху, чавити бариг? Тоді і вам лучани успіху, вам жити в місті свавілля влади, бездіяльності правоохоронних органів, та ходити до замку по кровавим стежкам
Люда до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2020 09:51
Сиротинська то ще та лисиця. Ви послухайте і подивіться на її міміку, як вона говорить. Типу, ну ну, всерівно буде, як я кажу. І на обличчі завжди ухмилка!!
Луцьк Показати IP 5 Лютого 2020 07:44
Примусовий демонтаж, чи знищення майна?
Андрій Показати IP 5 Лютого 2020 07:54
Ринки є навіть у продвинутій Європі, і вони мають бути в Луцьку. Смердить і люди травляться в супермаркетах, а не на ринках! Забудують багатоповерхівками так як на привокзальному ринку, тоді будете тішитись історичним місцем. Ринок можна укультурити, зробити цікавішим, але закривати, брєд! Бабло завжди перемагає зло! Успіхів в боротьбі!
Люда до Андрій Показати IP 5 Лютого 2020 09:42
100 процентів згідна! Окультурте, а не заставляєте переїжджати на пустир, куди ніхто їздити не буде
Лучан Показати IP 5 Лютого 2020 07:55
Це жах, що робиться у рідному Луцьку!!!
Тетяна Показати IP 5 Лютого 2020 08:48
На людях заробляли гроші. Не могли створити належних умов для праці. А тепер вночі хочуть зруйнувати те зарахунок чого люди можуть прокормити свої сім'ї.
Андрій Показати IP 5 Лютого 2020 08:53
Програма вичавлення українців за кордон в дії !!!! Якій ринок на знищення на черзі? Резірвація для (базарніків) тих хто ризикує залишитись готова?
я за Людей Показати IP 5 Лютого 2020 09:25
Потрібен ринок чи ні мають вирішувати люди, а не влада, Люди перестануть ходити та купувати, значить потрібно закривати. Ходять значить потрібен ринок. Але у на як завжди усе "для людей".
Люда до я за Людей Показати IP 5 Лютого 2020 09:47
І це так. Міська влада вирішила все за людей. А той хто за знесення ринку, то мабуть в тій владі працює. Я маю на увазі, хто коментує так
Лучанка до Люда Показати IP 5 Лютого 2020 18:28
Або живуь в іншій частині міста і не ходять на Старий Ринок, то і кричать: "Зносьте, зносьте!"
Лучани Показати IP 5 Лютого 2020 09:50
Ура!!!Нарешті! На старий ринок вже давно смердить ходити!Ні належного сервісу,ні комфорту.Здирництво , спекуляція та обман стали приорітетами більшості місцевих та заїждих бариг!
Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 09:50
Люди ви, що не розумієте є закон! Договір оренди закінчився! Це не ваша земля! Попривикали до свавілля і халяви! Купи нове місце, поки ніхто кращі не викупив і займайся своєю діяльністю дальше! Попросили ж по людських вас, а ви хочете по поганому, останется взагалі без нічого!
Лучанка до Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 18:29
Договір оренди мав бути ще до весни!
Лучанка до Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 18:32
Уяви, АНОНІМЕ, що ти працював все життя на гарному викоханому городі, все життя вклав в нього, мав хороші прибутки і своїх клієнтів, а потім тобі дають болото і поле з бур'янами і кажуть: "Працюй тут". Добре було б тобі? Уяви. Але мисли ширше, а не прямолінійно
До Люди Показати IP 5 Лютого 2020 09:56
Люди подумали! Це теж саме, що я вам здав в оренду землю під посіви, через 3 роки оренда закінчилась, а ви далі із своєю технікою приїжджаєте на засів поля! Ви подуріли це що ваша земля?
здав до До Люди Показати IP 5 Лютого 2020 10:10
в аренду парковку під контейнериБвзяв налічку без будьякої документації та податків.суму від фонаря.брав десять років аренду від балди та на умовах перечислених вище.провів пару раз так звані реконструкції(разовий великий побор).ЗАРАЗ теж буде на новому?чому прокладок не притягнуто?чому майном власників через суд не розрахуватись з тими хто реально платив цю ахінею десяток років щоб мати право на працю? так багато супердержслужбовців недожили але статкі...
Час думати своєю гол до здав Показати IP 5 Лютого 2020 10:25
Всі ці питання і претензії треба задавати Волинській облспоживспілці. Якби читали трошки законодавство і краще вчились в школі то не доїли би вас всі кому не лінь ці роки.
цікаво до Час думати своєю гол Показати IP 5 Лютого 2020 10:53
до чого тут зараз так звана облжспоживспілка.також приватне підприємство яке виросло так до рівня богів через мегавчителя і іншого комсомольського вчителя,дружаліка горгута по влксму волинському?вас вчителів які добре вчились не доїли?ви мол самі доїте?чи з храрошої сімї?оті сімї і роздали через міськраду своїм доярам той кусок..частина горута напроти..тільки частина..там все просто ,красівий
Сергій Показати IP 5 Лютого 2020 10:42
Практично у кожному місті є привоз, а в Луцьку влада знищила привокзальний ринок щоб збудувати багатоповерхівку - це норма ?! Тепер бабульки як бомжі по привокзальній площі розподілилися щоб продати якусь сметанку/молочко і т.п. Ось така влада...
Сашко Показати IP 5 Лютого 2020 11:20
Коли перевірки були тоді треба було відстоювати ринок і показати які ви підприємці молодці а не ховатись. А тепер бігаєте що вас утискають і знищують малий бізнес.
Ви такий розумний до Сашко Показати IP 5 Лютого 2020 18:38
Ви такий розумний, пане Сашко, добре, що вас ще ніхто не прижав
Олександр Показати IP 5 Лютого 2020 11:22
Але на превеликий жаль це правда. Живу у старому місті і мені цей базар вигідний. Але як побачиш як продавці об землю розбивають свою морожену рибу чи продаж алкоголю - де лазять ці бомжи з своїми собаками - то це не варіант. Чи цю доставку коли він своїми немитими руками везе той візок і у нього все падає на землю, він збирає, а далі ми купуємо своїм близьким дану продукцію.
Лучанин88 Показати IP 5 Лютого 2020 18:03
Скільки вже можна? Невже в центрі міста є місце для такого гадюшника? Для чого ці ігри??? Приїхала серйозна техніка, міліція, корд, і знесли базар за один день. До базарників: я не користуюсь вашими послугами вже давно: неякісний одяг ,гуманітарка та їжа незрозумілого походження мене не цікавлять. Розумію, що вам хочеться заробляти як і раніше, але так не може бути далі. Хочете торгувати своїм мотлохом? Їдьте за гпз, подалі від цивілізованого міста. Не хочете - шукайте іншу роботу. Я за швидкий, силовий та повний розгін!
Небайдужа до Лучанин88 Показати IP 5 Лютого 2020 18:40
Хотілося б на тебе подивитись, якби так обійшлись з тобою, як би ти поспівав?
Небайдужий до Лучанин88 Показати IP 5 Лютого 2020 22:42
Для когось це не робота, а ціле життя вони там роками це розвивавли, і в класами гроші і душу, їздивши по ночах в Чернівці чи Хмельницький щей бандюкі на хвості сиділи. А тепер те що 30 років було законно стало незаконно
Володимир Показати IP 5 Лютого 2020 22:46
А можна було всього на-всього: 1) дочекатись 30 червня (дати закінчення договору), 2) запустити додаткових 3 - 4 маршрута на Новий ринок 3) переговорити з ОДА щодо перенаправлення сільських маршрутів через вул. Боженка 4) організувати 2 - 3 міські ярмарки/фестевалі на новому ринку... і підприємець піде туди де є покупець!!!! НАВІТЬ САМ ЗАПЛАТИТЬ ЗА ТЕ ЩОБ ТУДИ ВТРАПИТИ!!!! Але ж простіше найняти тітушок :( ???