USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку тестують першу «розумну» зупинку. Фото

22 Січня 2021 19:19
У центрі Луцька на вулиці Винниченка встановили першу «розумну» зупинку. Наразі вона працює в тестовому режимі.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Зупинка обладнана підсвіткою, інформаційним табло, відеокамерою, WI-FI, сітілайтом та смітниками для роздільного збору сміття.

«Ця зупинка відноситься до типу малих зупинок. Всього в місті буде встановлено 4 малих (4,7 метри) та 5 великих (7,7 метрів) зупинок та окремо 22 інформаційних табло», – йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Луцьк Показати IP 22 Січня 2021 19:35
А можна було ПРОТЕСТУВАТИ ту хрінь десь в приміщенні, щоб ВІДРАЗУ запустити в "бойовому" режимі, і не курочити зупинки по всьому місту, встановлюючи мініатюрні собачі будки, а закріпити на ІСНУЮЧИХ? Чи лучани знову, як з оплатою, стануть бета-тестерами цієї недоробки? Ну і 9 зупинок і 22 окремих табло - то трошки мало для цілого міста, ні? Чи циХровізація - тільки для центральних вулиць? А взагалі - в КОЖНОГО є додаток, за ті кошти - краще б. І головне - а ДЕ ТЕРМІНАЛ Сіті-Кард? Миші з'їли?
Тестер до Луцьк Показати IP 22 Січня 2021 23:06
Тест може проходити тільки в реальних умовах, ви ж як купуєте якусь річ то спираєтесь на відгуки а не на характеристики виробника? А те що пише на табло то це все "ТЕСТ".
Реальна людина до Луцьк Показати IP 24 Січня 2021 14:21
"в КОЖНОГО є додаток" - додаток є лише у власників андроід! Для інших платформ додутку немає і ЙОГО НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ РОБИТИ!! тому не дуріть людей, якщо самі не обізнані.
Бегемот Показати IP 22 Січня 2021 19:58
Мені здається що вистачило б просто роздрукувати графік автобусів і тролейбусів
скептик до Бегемот Показати IP 22 Січня 2021 20:30
шо ві такой мєлочний ? ... развє на етом можно отмить кучу бабла ?
Олександр Показати IP 22 Січня 2021 20:12
Central Department Store - зупинка в Нью Йорку?
скептик до Олександр Показати IP 22 Січня 2021 20:27
ні, в Лондоні транзитом через куршавель
Влад до Олександр Показати IP 23 Січня 2021 00:25
Ну так це по англійській мові буде Центральний універмаг міста, що за претензія ?
скептик до Влад Показати IP 23 Січня 2021 10:12
до чого англіцька мова в Україні ? в Англії, Німеччині, Франції і т.д. багато написів недержавною мовою ?
Зімба до скептик Показати IP 23 Січня 2021 14:53
для турістов тупіца!
Розумашка до Зімба Показати IP 24 Січня 2021 14:19
Зімба, тупіца ти! де ти в нас туристів бачив?!
666 Показати IP 22 Січня 2021 20:30
Чудово. Без жодної іронії, проте, знаючи кількість неадекватів на квадратний метр площі зупинки - чи довго протримається?
Роман Показати IP 22 Січня 2021 20:56
Ну що ж Ви за люди,особисто Я не користуюсь громадським транспортом(Мені байдуже),але,надайте Владі час відреголювати це все!Для Вас же ж робиться! Нічого нового ще ніхто не зробив без помилок і практики.Це норм. процес!Дайте Владі попрацювати для Вашого блага,критику пізніше будь ласка!
Ігор луцький Показати IP 22 Січня 2021 21:18
Зупинка на 15 чоловік.Куда сховатись від дощу всім іншим?в цум?
Тююю до Ігор луцький Показати IP 22 Січня 2021 22:09
під парасольки!
добряк Показати IP 22 Січня 2021 21:26
https://tfl.gov.uk/fares/how-to-pay-and-where-to-buy-tickets-and-oyster/pay-as-you-go/oyster-pay-as-you-go Вiзмiть за приклад те, що зробили розумнiшi люди.
лінивець Показати IP 22 Січня 2021 21:49
і скільки мільйонів відмили???? ))))
Влад Показати IP 23 Січня 2021 00:28
Класно, що місто розвивається, на щастя адекватні люди сидять при міській владі
)) Показати IP 23 Січня 2021 06:23
Боти налетіли мінусити коменти)
пасажирка Показати IP 23 Січня 2021 07:18
Подивіться на зупинку біля ,,Наш край" на Шевченка,13. Там по цей день вісить графік 47 маршруту,якого давно не існує. Після 20.00 маршрутки не дочекаєшся. Маршрут номер три,це якась вічна карма.
Дзвоніть на 102 Показати IP 23 Січня 2021 09:03
Надовго??? Проіснує ця розумна зупинка 2-3 місяці. Вандали розтрощать вщент, ні обласна поліція, що через дорогу перебуває, ні камери відеоспостереження не допоможуть.
Лучанин Показати IP 23 Січня 2021 10:30
Гарна, ошатна зупинка! Молодці ініціатори, розвитку! Так тримати! Усім іншим, досить розводити сморід, усе вам не так і не то. Змініть нарешті своє мислення!!
12-34 Показати IP 23 Січня 2021 10:32
Щось будують в місті, і нехай будують, хоч щось для розвитку. А то "ше но" приїде з залісся, і вже свідомий лучанин!
Іван Показати IP 24 Січня 2021 06:40
Краще б видали заборгованість по зарплаті працівникам ЛПЕ!!!!! Люди ще зажовтень не отримали зарплатні. Суцільне піжонство...
Комплімент Голохваст Показати IP 24 Січня 2021 14:54
Такий розумний, аж страшно !
Чубака Показати IP 24 Січня 2021 19:03
а скло там броньоване? а то якась чубака чи макака кине камінь чи спреться своєю вагою під 150 кг і КАПУТ зупинці.
Земляк Показати IP 25 Січня 2021 08:34
Потрібно спочатку навести порядок з маршрутками, які вже давно віджили! Збільшити кількість наприклад тролейбусів! Як в іншому цивілізованому світі!