USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку знайшли дівчину, яка зникла після навчання

5 Грудня 2019 15:11
У Луцьку знайшли волинянку Людву Тетяну, яку розшукували кілька днів. Дівчина 29 листопада не повернулася додому після навчання.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у пресслужбі волинської поліції.

"Дівчина була у своїх знайомих у Луцьку. Протиправних дій щодо неї не було вчинено", - прокоментували в ГУНП Волині.

До слова, нагадаємо, як розповіла ІА Волинські Новини сестра Тетяни, дівчина в п’ятницю 29 листопада близько 13 години вийшла з Луцького педадогічного коледжу, проте додому не повернулась.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
valdis peish Показати IP 5 Грудня 2019 15:25
а я і не сумнівався шо вернеться
Кхе кхе до valdis peish Показати IP 5 Грудня 2019 21:37
Да хай тра**ються, поки молоді, да почастіше, і з різними. А мамунці можна смс направити, - Я пішла на трахтіку...
Коля Показати IP 5 Грудня 2019 15:47
Вона жила ці дні зі своїм пацаном і не виходила з квартири на 33-му. Сестра і мама можуть підтвердити
Васьок до Коля Показати IP 5 Грудня 2019 21:38
Да не завидуй, Калян. Буде і в тебе дівчушка колись.
Луцький Охайний Хлоп Показати IP 5 Грудня 2019 15:55
Бухала 100%
лучанка Показати IP 5 Грудня 2019 15:56
Пішла з дому, нікого не попередила ,сиділа у знайомих... Буде хорошим і відповідальним вчителем ,100%. Питання : для чого таких шукати та ще й писати про них?
Євробидло Показати IP 5 Грудня 2019 16:02
Тю, Я ж писав що до пятниці вернеться
Носатий дядько Показати IP 5 Грудня 2019 16:19
Діти такі дурні й жорстокі: не розуміють, що у батьків серця розриваються від таких їх вчинків. Хоча й вина батьків можливо в цьому є...
Вася Показати IP 5 Грудня 2019 20:37
Зрозуміє як матиме своїх таких же самих
Надія Показати IP 6 Грудня 2019 08:23
Позор який!!!
До Надія до Надія Показати IP 6 Грудня 2019 11:49
Який?
Анонім до До Надія Показати IP 6 Грудня 2019 16:11
Якщо це нормально,то все у вас набагато складніше ніж уявлялось.
Хлопець! Показати IP 6 Грудня 2019 12:27
Ну я їй говорив, щоб батькам набрала, але та сказала нафіг нада!!