USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У селищі на Волині п'яний працівник єгерської служби в'їхав у паркан

27 Травня 2022 18:47
На Волині трапилася аварія, учасником якої став працівник лісомисливського господарства. Інформацію про причетність до ДТП єгеря Суспільному телефоном підтвердив керівник обласного управління лісового і мисливського господарства Волині Олександр Кватирко.

Аварія сталася 26 травня у селищі Маневичі.

Відео з аварією з’явилося у Youtube 27 травня. На ньому два чоловіки у єгерській формі виходять з автівки, що розтрощила паркан.

В одному із учасників аварії свідки впізнали мисливствознавця, який працює у Маневицькому лісомисливському господарстві.

Як розповіла речниця Нацполіції області Ольга Бузулук, на водія склали адмінпротокол. «Дійсно, нетверезий водій в’їхав в чужий паркан. За зовнішніми ознаками він мав ознаки алкогольного сп’яніння. Від огляду на драгері чоловік відмовився», – каже речниця.

На чоловіка правоохоронці склали протоколи за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. За статтею 130, в якій йдеться про керування в стані алкогольного сп’яніння та статтею 124, вчинення ДТП з пошкодженням інфраструктури.

Ці два протоколи будуть спрямовані на розгляд до суду, зазначила Ольга Бузулук. Автомобіль в умовах воєнного стану вилучили та помістили на арештмайданчик.

Зі слів керівника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка, працівник, який став учасником аварії, на момент скоєння ДТП був у відпустці.

Наразі за цим фактом в управлінні лісомисливського господарства проводять службове розслідування. Про його результати обіцяють розповісти згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ОДІН. Показати IP 27 Травня 2022 19:16
Це підлеглий О. Кватирка,.....
Міхал Показати IP 27 Травня 2022 19:23
Прізвище "героя"!?!, чи мають справу тихо "забути"?!
Волинь Показати IP 27 Травня 2022 19:35
Позор в цей час,с...ка люди гинуть ,молоді хлопці,а їм гульки і бл...ть горілка,ще й лісова охорона,в сраці а не відпустці,в того бога кватирка всі коли зальот то в неробочий час!!!позор!!!!
козуля Показати IP 27 Травня 2022 19:42
Цей так званий єгер - колишній мент-пенсіонер. Він нічого не робить, крім пакості, але його в лісгоспі не можуть позбутись. А кватирко з курячими мізками виправдовує мента відпусткою, бо сам далеко від нього не втік.
ВІРУС Показати IP 27 Травня 2022 20:36
Та ту лісові мафію всіх на передову хай москалів стріляють,а кабанам , оленям і дубам треба від них відпочити.....
Лучанин Показати IP 27 Травня 2022 20:47
Це Корець Микола Миколайович старший єгер району
Олександр Показати IP 27 Травня 2022 21:27
СОВІСТЬ ПРОПИЛИ....
Полішці козулі Показати IP 27 Травня 2022 22:24
В Кватирко мізків вистачає на десятьох і стільки, скільки він зробив для лісової галузі мало хто зробив. Пошевели «коза» своїми козячими мізками, якщ вони є хоч такі?
АС Показати IP 27 Травня 2022 22:27
Підлеглий не Кватирка, а Родіона, який є його директором і безпосереднім начальником
петро Показати IP 28 Травня 2022 15:37
За кермом перебував головний мисливствознавець Маневицького лісгоспу Корець Микола Миколайович, якого вже неодноразово затримували за нетверезе водіння, таким людям все сходить з рук ,і цього разу йому нічого не буде,Я впевнена,а фото не його
Viktor Показати IP 28 Травня 2022 19:40
Дійсно це правда за рулем був Корець який був в формі з біркою і в п'яному стані розказував що це не він і йому все рівно нічого не буде. І це вже не перший раз а було це в Маневичах
Анонім Показати IP 28 Травня 2022 23:28
просимо звернути на цю подію Волинську авто евро силу бо цього Корця синок працює в Обласному апеляційному суді Волині і гальмує справу свого батька про нетверезе водіння ще з листопада 2021року
Володимир Показати IP 29 Травня 2022 11:37
https://youtu.be/D8bTFkQ8Sjw БУДЬ-ЛАСКА ПОШИРТЕ ЦЕ ВІДЕО!!!
Володимир до Володимир Показати IP 29 Травня 2022 11:37
на цьому відео Корець М.М. на місці пригоди